سه پررنگ اقتصادی طرح های پیشنهادی برای, ویروس, پاسخ

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“هیچ کمی قصد دارد; آنها هیچ سحر و جادو به هم بزنید خون مردان است.” افسانه ای شیکاگو معمار و برنامه ریز شهری Daniel Burnham استفاده از این واژه بیش از یک قرن پیش به تشویق و ترغیب پس از آتش شیکاگو نسبت به بزرگ تجدید. خود را قانع کلمات همراه با عمل از یک کلید ساز موجب بهبود قابل توجه از یک شهر از خاکستر به آسمان خراش ها.

در روشی مشابه, اگر رئیس جمهور تهمت شجاعانه در برابر چالش های اقتصادی جهانی ویروس فاجعه او را تحریک سریع تجدید در هر شهر و هملت در امریکا یک بار این بحران بهداشتی abates. هیچ کس نمی تواند پیش بینی چنین رشد-خفقان به جهان-و نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, نمی, سفر, صنعت مدیران اجرائی و مطمئنا نه خط کارگران در حال حاضر توقیف فروشگاه ها, رستوران ها و بی شمار دیگر موتورهای اقتصادی آمریکا خروجی. اما ما باید مقابله با این وضعیت و مقابله قاطعانه و با زور و اجبار. از نظر مالی اقدامات به مراتب بهتر به طور موقت افتاد و نه به underwhelm.

چرا ؟ تا حدودی به دلیل اعتماد به نفس باقی می ماند انتقادی به رفاه. باور begets باور است. به عنوان خوشبینی اسپرز خرید, سرمایه گذاری و استخدام یک چرخه آغاز که پس از آن تشویق می کند بیشتر از همان.

اگر چه فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک 0% قبیل اقدامات نمی خواهد تغییر بر روی زمین واقعیت از سقوط در تقاضا از قرنطینه مصرف کنندگان است. به طور مشابه خواستار دولت در مقیاس بزرگ خرید سهام یا بدهی شرکت های بزرگ ممکن است پاداش موسسات خواهد شد اما موفق به ایجاد ثبات ما آسیب پذیرترین طبقه کارگر شهروندان است. بنابراین آقای رئیس جمهور فکر می کنم بزرگ و فشار این سه طرح را به کنگره:

مالیات بر درآمد تعلیق برای وسط/پایین براکت: برش مالیات حقوق و دستمزد یک شروع خوب است, اما آن است که تقریبا به اندازه کافی. برای همه اما بالاترین درآمد براکت وجود دارد باید به صفر فدرال مالیات جمع آوری شده برای زمان نامحدود. به وزیر خزانه داری (و یا حتی فدرال رزرو صندلی) کنترل بیش از زمانی که به طور منظم نرخ مالیات رزومه. برای هم بودن را هر طبقه کارگر آمریکا قابل توجهی افزایش تعلیق مالیات است. به جای داشتن دولت تعامل در سیاست صنعتی به سعی کنید به تعیین که در آن پول باید جریان اجازه دهید کارگران تصمیم بگیرد. خیط و پیت کردن با پول جدید بلافاصله در جیب خود را, ما می توانیم در آمریکا بگیران به صرف.

دو بیمه بیکاری پرداخت: از 0 ٪ نرخ مالیات نمی خواهد بلافاصله کمک به کسانی که به طور ناگهانی از کار موقت کمک به آوارگان باید رشد انبوه. مانند مالیات بر تعلیق موقت این سود باید بازگشت به قبل سیاست یک بار مالیات رزومه برای میانه و کاهش درآمد شهروندان است. فکر می کنم سخت کوش آمریکایی بودن اجازه دهید در حال حاضر از رستوران ها به تنهایی. آنها سزاوار به کمک ما و اقتصاد ما نیاز به آنها را زمانی که این بحران abates.

تعلیق پرداخت وام دانشجویی: نه فقط علاقه اما در اصل به عنوان به خوبی. بسیاری از جوانان آمریکایی در تلاش برای مقابله با بدهی های دانشجویی حتی در طول شگفت آور, مشاغل بازار تهمت و بوم. با این شوک به اقتصاد ما موقت کردند — یک کوتاه مدت بدهی جشن از انواع — حس می کند. اجازه دهید ما را تشویق نسل جوان به استقامت از طریق بحران است. ما نیاز به خلاقیت خود را.

واضح ترین اعتراض به این طرح خواهد بود که نیاز به استقراض و بدهی گسترش است. اما با توجه به شیرجه رفتن در جهانی عملکرد این زمان برای امریکا به قرض گرفتن – هزینه های سرمایه هرگز پایین تر است. در این زمان به مخالفت با کسری هزینه های بود که در طول زمان خوب زمانی که ما به صورت تاریخی خطری برای کل اقتصاد است. ما باید کمی صبر برای هر کسی که به طور ناگهانی می شود دین در کسری هزینه در میان یک اقتصاد جهانی تحولات ناگهانی و عمده.

می تواند از جمله اقدامات گسترده تصویب کنگره? تا همین اواخر دموکرات در کاپیتول هیل به نظر می رسید به مراقبت به مراتب بیشتر در مورد مانع این رئیس جمهور از اطمینان آمریکایی رفاه و امنیت است. بسیاری از لحاظ مالی جمهوری خواهان محافظه کار ممکن است هنوز فریاد زدن در وحشت در “آموزش سیستم عامل ها.” اما این هیچ وقت به عقب نشینی به سفت و سخت ایدئولوژی و یا بازی سیاست به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به طور معمول یک افتخار حزبی گفت: جهان صبح روز سه شنبه. او گفت که پس از داشتن یک حمایتی گفتگو با رئیس جمهور. و تهمت هم باید بزرگ فکر می کنم.

به عنوان بزرگ به عنوان من معتقدم که در نظام سرمایه داری و بازار آزاد, ما باید یک اقتصاد برای خدمت به شهروندان و نه راه دیگری در اطراف. در بار جهانی جنجال و هیاهو مانند این در حال حاضر بحران تنها دولت آمریکا می تواند این نوع از اقدام قاطع به معنای واقعی کلمه صرفه جویی اقتصادی ما راه زندگی است.

در حال حاضر وقت آن است برای ما زمان جنگ رئیس جمهور را در آغوش این وظیفه تاریخی. از آن زمان به کانال Daniel Burnham و “هیچ کمی برنامه.”

استیو Cortes نویسندگان به RealClearPolitics ملی و سخنگوی امریکا برای اولین بار تایید شده. توییتر خود رسیدگی است @CortesSteve.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de