X

داستان جریان

مقالات اخیر

کنگره باید سرزنش دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر برای تهدید دو دیوان عالی کشور خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در روز چهارشنبه. این باید کاملا دو حزبی و کاملا uncontroversial.

هیچ آمریکایی کمتر از یک مقام عالی رتبه عضو کنگره مانند شومر باید مجاز به تهدید مقامات دولتی و یا قضات است. این نوع از thuggish رفتار نمایش داده شده توسط مقام ارشد سناتور ایالات متحده است که هیچ جایی در یک جامعه متمدن و باید توسط همه محکوم شود.

صحبت کردن به سقط جنین-حقوق فعالان این هفته در نیویورک از حزب دموکرات صادر شده در برابر تهدیدات مستقیم و دو محافظه کار دیوان عالی کشور, نیل Gorsuch و برت Kavanaugh که در میان دیگران و در دیوان عالی کشور شد, با شنیدن استدلال بر سقط جنین های مرتبط با موضوع است. شومر گفت: “من می خواهم به شما بگویم Gorsuch. من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh. شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت قیمت.” او هشدار میدهد: “شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

شومر را بی پروا تهدیدات می تواند به عنوان تحریک به خشونت. حداقل آن را با ارسال یک سوت سگ برای unhinged دور-سیاسی چپ رادیکال مانند antifa به آزار و اذیت و اگر نه هدف دو قضات و دیگر نرم افزار-زندگی محافظه کاران که حمایت از آنها. این است که صاف کردن خطرناک است و نمی تواند ایستاده.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن روز که یک سناتور — اجازه دهید به تنهایی رهبر دموکرات ها — را تهدید می کند دیوان عالی کشور.” ایران رهبر کوین مک کارتی توییتی در روز چهارشنبه. این علائم خطرناک جدید کم است.”

قطعا آن را می کند. فقط از خانه در ایالات متحده اقلیت شلاق استیو Scalise بود که یک قربانی خشونت سیاسی در سال 2017 توسط یک دیوانه “برنی Bro” فعال سیاسی که او و دیگران در یک کنگره خیریه عمل بیس بال. Scalise دچار تهدید کننده زندگی زخم.

در سال های اخیر در کشور ما نیز شاهد موارد دیگر از خنک کننده خشونت سیاسی.

از این رو آن را عاقلانه و مناسب برای رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز به مرحله و موضوع نادر عمومی ملامت از شومر التهابی و بس.

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک است,” او گفت:. “تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه.”

رو سنگین واکنش شدید عمومی در پی حادثه شومر صحبت از کف اتاق و گفت: “در حال حاضر من باید با استفاده از کلمات من استفاده از دیروز. آنها نمی آیند نیست راه من در نظر گرفته شده است. من نقطه وجود دارد می تواند پیامدهای سیاسی — پیامدهای سیاسی برای رئیس جمهور تهمت و نیویورک … البته من قصد نشان می دهد هر چیزی غیر از سیاسی و افکار عمومی عواقب دیوان عالی کشور است و یک ناخالص اعوجاج به این مفهوم را میرسانند ، من از بروکلین. ما صحبت در زبان قوی.”

شومر غیر عذرخواهی نیست برش آن را با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره. میسوری سناتور جاش هاولی معرفی یک قطعنامه در کنگره در روز پنج شنبه به سرزنش چاک شومر. هالی در توئیتر خود نوشت: “شومر امتناع از مسئولیت. این عدم عذرخواهی معادل “من متاسفم که شما احساس می کنید که راه.” او را تهدید #SupremeCourt قضات. شخصا. با نام. او باید به شدت انتقاد شده است.” #CensureSchumer

هر عضو کنگره باید حمایت عام قطعنامه هالی پیشنهاد کرده است به درستی سرزنش شومر سناتور.. ما دیوان عالی کشور در حال بندگان که شایسته بود با عزت و احترام رفتار بدون در نظر گرفتن اگر کسی موافق یا مخالف با نظرات خود. شعارهای تند و تیز و شخصی حملات علیه مقامات دولتی هرگز OK.

شومر باید موضوع را صادقانه عذرخواهی به هر دو دیوان عالی کشور به نام او و همچنین به مردم آمریکا است.

چیزی کوتاه است که کاملا غیر قابل قبول است.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im