در این پست به شما لبخند را در میان همه گیر

با اعلامیه جهانی همه گیر آن مهم است به ماندن آگاهانه در مورد آخرین اخبار اما این نیز مهم است به لبخند یا خنده, میان رشته ای از اخبار بد.

در حال سگ کلید خوشبختی در طول یک بیماری همه گیر? شاید. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

این آسان برای تحت الشعاع این خبر در بهترین روز, اما در طول یک بین المللی و همه گیر با خبر بد باران را بر ما مثل بهار, دوش تمایل به پرتاب گوشی های هوشمند خود را در نزدیکترین بدن از آب چیزی است که همه ما می تواند مربوط به.

بنابراین برای مبارزه با احساس همه گیر بلوز, در اینجا این است که یک مجموعه “اخبار” به طور خاص سرپرستی را به شما لبخند و امیدوارم پر کردن قلب خود را با شادی و حداقل برای چند لحظه.

این یکی بسیار ساده است: یک, زیبا و دلفریب, کثیف, کمی, گوسفند — hosed پایین می شود, ناز, پاک, گوسفند کرکی. این نوع از اخبار همه ما نیاز امروز است. ما را به یک شروع خوب.

در یک شبیه بیهوده مردم به اشتراک گذاری عکس از سگ خود را در توییتر به عنوان یک راه برای تشویق هر یک از دیگر. توییتر نه تنها برای عضو شورای نظارت مدت و رباتها دستکاری انتخابات بعد از همه!

با مردم خواسته به کار از خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی مردم در سراسر توییتر-آیه هستند های خود را “کار از خانه” یو پی اس مجموعه شامل برخی از ایده های مبتکرانه:

و این: مردم در ایتالیا کشور ضربه سخت COVID-19 واقعا گرفتن آویزان از کل “اجتماعی فاصله” چیزی نیست واقعا پیوستن به اجتماعی بخشی از آن است. به جای ساخت موسیقی زیبا با هم در یک فاصله امن. مردم کمک به مردم! رو به عشق دیدن آن است.

ماندن با موسیقی آنها Yo-Yo Ma, معروف ترین در جهان شرق در زمان به اینترنت به عنوان راه خود را از مردم با دادن چند دقیقه از صلح و آرامش با یک تفسیر از رفتن به خانه توسط Dvořák:

این فیلم نوشته شده بود قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر — یک زمان ساده تر یکی ممکن است می گویند اما آن است که قطعا یک jerker اشک و قلبی پر-upper:

همچنین فراموش نکنیم که وجود دارد میلیون ها نفر از مردم فوق العاده انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 انجام چیزهای کوچک.

همه آن را در زمان جهانی همه گیر برای مردان به ارتکاب به شستن دست های خود را بعد از استفاده از دستشویی. حال پیشرفت است.

در علاوه بر این به طور متوسط شخص انجام سهم خود را دارد و همچنین مراقبت های بهداشتی حرفه ای و دانشمندان و مجدانه برای کمک به پایان گسترش COVID-19 مفصل در اینجا با خبرنگار روزنامه رنه Bruemmer:

ببینید هنوز هم وجود دارد چیزهایی که در مورد لبخند. پس از شما حرکت از طریق خوراک خبری خود را و گرفتن بر روی همه نه خیلی خوب شاید از طریق رول دوربین خود را به عکس نگاه خود گربه و یا سگ و یا فیلم ها از بچه های خود را و یا برادرزاده و خواهرزاده و یا هر آنچه که به ارمغان می آورد لبخند به چهره شما. به یاد داشته باشید شبیه به COVID-19 لبخند مسری است بنابراین اگر شما با پوشیدن یک ماسک پرتاب در یک لبخند و امید آن جلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im