‘این است که زندگی ما’: بلککفوت کسی که شام میخورد صاحبان نگرانی به عنوان COVID-19 قرار می دهد یک مکث در 24/7 خدمات


Blackfoot Diner Manager Tanyia Brown (L) and owner Terry Taylor pose in the empty restaurant in Calgary Tuesday, March 31, 2020. The popular diner has had to close its doors, other than for Christmas, after struggling to stay open during the coronavirus crisis. Jim Wells/Postmedia
بلککفوت کسی که شام میخورد مدیر Tanyia قهوه ای سمت چپ و مالک تری تیلور مطرح در خالی رستوران در کلگری سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia /JimWells/Postmedia

طی هفته گذشته تیلور و قهوه ای تصمیم به سعی کنید به بهترین استفاده را از زمان و بدون مشتریان مقابله با برخی از بازسازی عمیق تمیز کردن کل آشپزخانه و در پایان برخی از تعمیرات.

“من فکر می کنم شاید آنچه که ما در حال امیدوار است که شاید اگر ما فقط به تمیز کردن آن خواهید بود باز” قهوه ای گفت:. “این زندگی ما است. این کسی که شام میخورد — این است برای ما.”

تیلور, 58, شده است در اطراف کسی که شام میخورد تمام عمر خود را. او شروع به کمک به مادر خود را در رستوران هنگامی که او فقط یک بچه شستن ظروف و انجام کارهای عجیب و غریب.

دیدن آن را تعطیل “در حال حاضر من مجبور به نگه داشتن در حال حرکت است چرا که اگر من نشستن و فکر می کنم در مورد آن بیش از حد طولانی این نگرانی در من,” او گفت:.

“گاهی اوقات من تقریبا در وحشت مرتب کردن بر اساس حالت. مانند من این کار انجام شود چرا که ما در حال رفتن به باز کردن — مثل من امیدوار هستم که ما در حال رفتن به باز کردن هر روز و همه چیز به حالت عادی بازگشت.

“من حدس می زنم ما رو دعا کنید. دعا مقدار زیادی است.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im