این گهواره مرتبط مدارس دو و چهار نسل

دیوید McFall درگذشت قبل از او به پایان رسید مهد. آن تصویب شد به همراه دانش آموزان دبیرستان, اما آن را به عنوان نزدیک شدن اتمام پروژه در زمان در اوج اضطرار.

Rachelle برف با نوزاد خود Santino چپ هایدی McFall مرکز و والری McFall حق با مهد نجاری دانش آموزان از سابق ریوردیل و Pierrefonds جامع مدارس به پایان رسید. پیتر McCabe / MONTREAL GAZETTE

این یک داستان در مورد یک مهد با سابقه ای که از دهانه چهار نسل و چگونه آن را کمک به ایجاد ارتباط بین نجاری دانش آموزان از مدارس که تبدیل به یکی.

طراحی و بسیاری از گهواره قطعات کشف شد هل موقت ذخیره سازی فضای بالای سقف کاشی در دوید و والری McFall زیرزمین در Pierrefonds. دیوید McFall این پروژه آغاز شده در آماده سازی برای ورود اول خود را به یاد دارند.

“شش نوه و بعد از آن هنوز هم نمی رسید McFall دختر هایدی گفت.

دیوید McFall درگذشت در ژانویه 2018. او مشتاق سرگرمی و خانواده خانه زیرزمین بود کهنه با تجهیزات و مجموعه های.

یکی از نوه حضور داشتند در حال حاضر از بین رفته ریوردیل دبیرستان و شده مربی راگبی توسط مدرسه نجاری, معلم, پیتر Oland. هایدی McFall تماس Oland ارائه شده و به کمک پدرش نجاری تجهیزات.

Oland کاهش به یک نگاه و دو کشف برنامه ها و مهد قطعات جمع دور.

Oland زمان در گهواره پروژه برای تشکر از خانواده برای کمک مالی سخاوتمندانه از تجهیزات. ایده این بود که به تعجب والری McFall هنگامی که این پروژه تکمیل شد.


این McFall خانواده گهواره تصویر در طول ساخت آن به پایان رسید توسط دانش آموزان از Pierrefonds جامعه ،

پیتر Oland

“ما می خواستیم برای دیدن میراث پروژه از طریق به اتمام آن” Oland گفت. “این یک راه برای ارائه با تشکر برای اهدای یک عمر ابزار. آن را بسیار با ارزش اهدا.”

Oland orginally اختصاص داده گهواره پروژه به ریوردیل دانش آموز دبیرستان نیک ویلیامسون در سال گذشته است. سپس در 2019, به دلیل کاهش ثبت نام اجباری ادغام بین ریوردیل دبیرستان و Pierrefonds جامع دبیرستان اعلام شد, Quebec وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge. این اولین سال تحصیلی برای تازه ضرب Pierrefonds جامعه ، Oland را نجاری برنامه به دنبال او به PCHS.

McFall به اتمام بود اکثر افرا چوب گهواره قطعه اما نهایی 10 درصد از این قطعات تا به حال به ایجاد سخت افزار خریداری شده و کل شو, چسب, رنگ آمیزی و مونتاژ. نجاری طول می کشد صبر یک چشم دقیق به جزئیات و یک دست ثابت است.

ویلیامسون مشغول به کار در مهد پایه و پروژه به تصویب رسید به لیندون Railer و Zachary Ehrenreich-Sesjean (سابق Pierrefonds جامع دانش آموز دبیرستان بدن) در اواخر پاییز.

ویلیامسون گفت: او در ابتدا احساس ضعف شمع گهواره قطعات.

“این یک کمی گیج کننده است اما من هیجان زده” کلاس 10 دانش آموز گفت. “من احساس ویژه ای به انتخاب شده اند. من چیزهایی در سرعت آهسته. من شنیده ام داستان پشت مهد و من نمی خواهم به ظروف سرباز یا مسافر با آن است.”

آن Railer و Ehrenreich-Sesjean مسئولیت جمع آوری ریل های جانبی.

“این nerve-wracking از آنجا که ما تا به حال به استفاده از یک پتک چوبی و نمی خواهیم به آمار بیش از حد سخت و شکستن چیزی, اما ما می دانستیم که تنها راه برای جمع آوری آن برای استفاده از یک پتک” Ehrenreich-Sesjean گفت. “گهواره دارای یک داستان دلگرم کننده. ما می خواستیم همان مراقبت (با آن) است که شخص اصلی را گرفته اند.”

این پروژه در زمان در اوج اضطرار زمانی که هایدی McFall دختر Rachelle Joly و همسرش, Raphael, برف اعلام کرد که او باردار بود. دیوید و والری McFall اول بزرگ و نوه در راه بود.


دو روز Santino برف خواب با درخت کریسمس بوکس بعد 2019 در یک مهد طراحی شده توسط خود را greatgrandfather دیوید McFall.

هایدی McFall

“من پیامک پیتر و گفت:” شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک حرکت’,” هایدی McFall گفت. “ما می خواستیم به مهد را به تعجب مادر (والری) در حمام نوزاد در ماه نوامبر. پیتر به درب آمد با مهد. او در آن نگاه کرد و راضی شد و شروع به گریه کرد. ما فقط می خواهم به گسترش بابا خاکستر در ماه اکتبر. آن را هنوز هم تازه است.”

کودک Santino برف متولد شد و در 11:48 بعد از ظهر, Dec. 23. توسط Boxing Day, کودک, خانه, در حال خواب در گهواره با درخت کریسمس.

“این احساس خوب” McFall گفت. “مثل پدر می داند.”

دانشجویان را یک فرصت برای دیدن نوزاد Santino در گهواره اما McFall فرستاده او تشکر بسیار عالی کار می کنند.

“این ایده از یک پروژه با اتصال به جامعه از طریق یک داستان به آن اهمیت بیشتر برای دانش آموزان” Oland گفت.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de