این متصدی بار است که جشن خود را روز هفتم تولد در کار

Kendra Gosman هرگز ملاقات یکی دیگر از جهش-نوزاد سال, اما آنها وجود دارد. شکر سامی است و بنابراین همکار Montrealer نینا Elston.

Kendra Gosman یک متصدی بار در افسون سالن در LaSalle. او همچنین یک leapling — کسی که متولد شد و در فوریه. 29. حسن نیت ارائه میدهد از Kendra Gosman

Kendra Gosman جشن خود را روز هفتم تولد در نوار که در آن او کار می کند.

Gosman من خواهر زاده متولد, فوریه. 29, 1992. که هفت جهش روز پیش.

سال کبیسه اتفاق می افتد که زمین ساخت مدار خود به دور خورشید نمی کند احترام ما 365 روز تقویم است. ما نیاز به یک روز اضافی هر چهار سال به را تشکیل می دهند تفاوت — مگر اینکه آن را یک قرن در سال است که تنها یک سال کبیسه اگر آن را با عدد 400 مانند سال 2000.

Gosman پیاده روی با هدف — که leapling صفت او می گوید: — نگه می دارد و بکر بار در افسون سالن در LaSalle. در حالی که او پاک کردن سطوح و چک کردن برای لکه های او را به اشتراک بگذارید جهش-سال چیزهای بی اهمیت.

او می داند که شانس متولد شدن در یک جهش روز در حدود یک در 1,461 که به طور سنتی جهش روز محفوظ است و زنان برای پیشنهاد به دوستداران خود است. او به اندازه کافی مستقل می گویند زنان پیشنهاد می تواند هر زمان که آنها می خواهند — برج حوت می خواهم که او می افزاید. او می گوید: سال کبیسه را فوق العاده آب و هوا سرد. آن -20 C در مونترال روز او متولد شد اما گرمتر در سال های پس — leaplings نیز خوش بینانه, او می گوید.

او با اشاره به سال کبیسه سنت است که تمرکز بر مرگ اما نمی ساکن در آنها. یکی از برادران او متولد شد و در روز جمعه 13 و دیگری در هالووین بنابراین شاید طرف تیره تر بهتر است از چپ به آنها را.

Gosman هرگز ملاقات یکی دیگر از جهش-نوزاد سال, اما آنها وجود دارد. شکر سامی یکی است. بنابراین سوپرمن است که در آن متولد شد در 35 Eorx 9998 در Kryptonian تقویم که مطابق Feb. 29.

نیز وجود دارد نینا Elston که با این نسخهها کار در مونترال حسابداری ،

Elston تبدیل 44, اما او نمی خواهد ناراحت اگر شما صحبت کردن با او در مورد اینکه 11.

“من واقعا لذت بردن از تماشای مردم سعی می کنید به کشف کردن من سن.’ من پاسخ معمول این است که من برای همیشه جوان” Elston می گوید. او 11 برادرزاده و خواهرزاده که “یک ضربه از اینکه از من بزرگتر بود. من فقط یک برادر زاده و خواهر زاده که هنوز جوان تر از من است.”

Elston را حاوی خانواده ساخته شده است تا از خودش و پنج خواهر و برادر است که تا به حال تمام شده است در همان اتاق در همان زمان تا چهار سال پیش زمانی که او می گوید: “من به جست و خیز تبدیل 40. برای من 10th, ما قادر به تمام با هم بودن و این شگفت انگیز بود.

“من آرزو می کنم که زمانی که آن را یک سال کبیسه آنها نشان می دهد در تقویم آن است که یک جهش روز در 29th” Elston می گوید. “هر کسی می تواند متولد شود در طول یک سال کبیسه — متولد 29 چیزی است که باعث می شود آن را فوق العاده ویژه.”

Elston معمولا علامت تولد او در فوریه. 28 پس به او منجر شود. Gosman می گوید که زمانی که او یک کودک بود, او تا به حال جشن تولد تنها هر چهار سال: “من دیوانه زمانی که من آن را نمیفهمد اما پس از آن من آن را کردم.”

در غیر کبیسه سال او جشن در هر دو Feb. 28 و 1 مارس را برای زمان از دست رفته. در عین حال او رول با مشت زمانی که مردم او را اذیت در مورد سن او. او تا به حال مواردی از مردم گفتن او شریک است که آشنایی او را یک جنایت پس از او “تنها هفت.”

“من فقط آن را,” او می گوید. “من نمی خواهد واکنش نشان می دهند اما خوب خواهد شد.”

بالا بردن شیشه ای به leaplings

صحبت از تولد و bartenders, the Savoy Hotel مشهور متصدی بار هری Craddock اختراع یک جهش روز کوکتل در سال 1928: دو اونس جین نیم اونس هر یک از Grand Marnier و آب سیب و یک چلپ چلوپ آب لیمو. لرزش با فشار به شیشه کوکتل و بالا بردن نان تست به leaplings مونترال.

[email protected]

twitter.com/hjuhl

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im