تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در این سال نشانه 60امین سالگرد اولین مناظره تلویزیونی میان. مانند مسابقه بین جان اف کندی و ریچارد نیکسون بحث امروز نقش مهمی در تعیین خواهد شد که اشغال کاخ سفید است. آنها را به اطلاع آمریکایی ها از مواضع و ارزش ها و ایده هایی از نامزدها – و به سادگی اجازه دهید ما را ببینید که چگونه آنها انجام تحت فشار است.

هیچ کس یک فرصت تبدیل شدن به رئیس جمهور بدون شرکت در بحث سقوط. پس از حصول اطمینان از عادلانه روش تعیین که می تواند در این مرحله بسیار مهم است به یکپارچگی ما انتخابات است.

موضوع اختلاف برای سال بوده است سیستماتیک محرومیت از شخص ثالث و نامزدهای مستقل. عدم وجود خود را به طور منظم – و ناعادلانه راهنمایی مقیاس در حمایت از برخی نامزدها بیش از دیگران است.

هفته آینده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا را بشنود طرح دعوی در دادگاه علیه کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) که من استفاده می شود به صندلی. کت و شلوار ظ توسط گروه غیر انتفاعی سطح زمین بازی می کند که بحث دسترسی به قوانین تعیین شده توسط کمیسیون در بحث ریاست جمهوری (CPD) به نفع حزب دموکرات و جمهوری خواه نامزد و سیستماتیک رد مستقل و شخص ثالث نامزدها. قانون مستلزم آن است که CPD استفاده غیر حزبی معیارهای عینی.

کت و شلوار که من حمایت تعیین خواهد کرد اگر هر واجد شرایط آمریکا تا کنون می تواند با موفقیت برای رئيس جمهور اجرا در خارج از دو حزب نامزدی سیستم. آن شنیده خواهد شد توسط سه قاضی پانل متشکل از قضات گرگوری Katsas کورنلیا Pillard و A. ریموند Randolph.

در سال 1987 پس از خروج از اتحادیه زنان رای دهنده کنترل از بحث در نظر گرفته شد توسط دو حزب سیاسی اصلی که به طور مشترک تشکیل CPD. که سازمان نیاز به شرکت کنندگان برای دریافت حداقل 15% پشتیبانی در یک سری از نظر سنجی در مدت کوتاهی قبل از بحث یک حکومت طولانی موضوع به انتقاد.

به عنوان صندلی FEC که نظارت بر برخی از جنبه های بحث من به نام برای بررسی بحث-دسترسی به قوانین. چرا ؟ زیرا از آنجا که قوانین تصویب شده در سال 2000 نامزد کارش با هر دو حزب دموکرات و یا جمهوری خواه احزاب تا به حال غلبه 15% پرش از روی مانع.

جدی کاندیداهای ریاست جمهوری نیاز به شروع مبارزات انتخاباتی خود را حداقل 18 ماه قبل از روز انتخابات. پس چگونه می تواند مستقل به دست آوردن اوایل بدون پشتوانه برخی از معتبر مسیر به سقوط نهایی بحث? متاسفانه همکاران من مخالفت کرد. آنها حتی حاضر به برگزاری یک بررسی و FEC همچنان تا به امروز به چشم پوشی از عواقب ناشی از حفظ وضع موجود.

رای دهندگان به طور مداوم می گویند که آنها ترجیح می دهند یک جامع تر بحث است. دو حزب عمده مخالف است. آنها استدلال می کنند که چون نامزد جایگزین بعید است که به نفع خود آنها تعلق ندارد در بحث مرحله. اما من معتقدم که عدم وجود چنین نامزدها مضرات امریکا توسعه به عنوان یک ملت است.

به عنوان قانونی محقق کیت دارن Eisner استدلال این باریک مفهوم “که متعلق” نتواند در راه است که در آن “شخص ثالث و نامزدهای مستقل نقش حیاتی در روند سیاسی یک نقش مستقل انتخابات موفقیت است.” بدون نامزد جایگزین قانع کننده ایده ها ممکن است از دست رفته به مردم آمریکا است.

قانون ساده تغییرات به راحتی در دسترس هستند. برای مثال میچ Daniels رئیس دانشگاه و عضو سابق CPD از آن حمایت انداختن خودسرانه 15% پرش از روی مانع.

یک گزینه خواهد بود که شامل سه رای نامزدهای ریاست جمهوری مناظره کنندگان است. این به نظر می رسد معقول و منطقی و عادلانه با توجه به اینکه ماهانه نظرسنجی گالوپ نشان می دهد که همواره مستقل کنون تعداد یا دموکرات ها و یا جمهوری خواهان.

آمریکایی ها می خواهند برای دیدن سایر نامزدها در مناظره مرحله حتی اگر آن نامزدها شانس کمی برای برنده شدن. در سال 1980 هنگامی که اتحادیه زنان رای دهندگان خواسته به احتمال زیاد رای دهندگان که آیا آنها فکر جان اندرسون مستقل که در حال اجرا بود در برابر رونالد ریگان و جیمی کارتر رئیس جمهور باید گنجانده شود در اولین مناظره ریاست جمهوری, 63% گفت: بله – حتی اگر کمتر از 15 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به اندرسون در روز انتخابات.

در سال 2000 بیش از نیمی از بزرگسالان آمریکایی گفت: در نظرسنجی که آنها آرزو رالف نادر شده بود دعوت به شرکت در بحث. در سال 2016 انتخابات نزدیک به نیمی از رای دهندگان به حمایت سبز از جمله نامزد حزب جیل استین و آزادیخواه گری جانسون در اولین مناظره; تنها 39 درصد می خواستم این بحث محدود به دو شرکت بزرگ-نامزدهای حزب. یکی دیگر 2016 نظرسنجی یافت که نه در 10 نفر خواهد بود فقط به عنوان به احتمال زیاد یا بیشتر احتمال دارد به تماشای یک بحث بود که “فراگیر تر از مستقل و یا شخص ثالث نامزد.”

زمانی که نامزد جایگزین محروم هستند از این فرصت برای ترویج به جلو فکر کردن سیاست ها در ترین به طور گسترده ای مشاهده رویداد سیاسی از انتخابات فصل کل کشور رنج می برد.

زمانی که نامزد اصلی بحث تنها هر یک دیگری را به جای هم به پاسخ دادن به ایده های دیگر رقیب آنها می توانید چشم پوشی از هر گونه مسائل که در آن آنها در حال حاضر به توافق برسند. نتیجه این است که رای دهندگان مانع از یادگیری که در آن نامزدها ایستادن بر روی طیف گسترده ای از مسائل و, به طور کلی از مواجهه خلاقانه با ایده های سیاست آنها ممکن است در نظر گرفته اند قبل از.

در مقابل در سال 1992 آخرین بار یک نامزد مستقل شرکت کننده در بحث ریاست جمهوری راس پرو مطرح توازن بودجه فدرال به عنوان یک مسئله است. اگر چه پرو موفق به حمل یک دولت رای دهندگان پاسخ مثبت به ایده و تحت برنده, بیل کلینتون, بودجه متعادل در سال 1998 برای اولین بار در 29 سال.

موفقیت از سطح زمین بازی دادخواهی مهم است برای حفظ یک قوی سیاسی. مگر اینکه این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری خود را تغییر قوانین دسترسی آمریکایی ها نمی خواهد که انتخاب واقعی آنها سزاوار است.

ان راول سابق رئیس فدرال کمیسیون انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de