مورد سوم از COVID-19 تایید در Côte-St-Luc سالمندان اقامت

در مارس 17, زن احساس بد و گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان که در آن او آزمایش مثبت برای coronavirus.

همه ساکنان داود پادشاه شده اند محدود به خود فرد آپارتمان – تسهیلات 104 واحد اجاره – و مونترال بهداشت عمومی رئیس Dr, mylène را Drouin هفته گذشته گفت که دیگر مهمانان عروسی خواسته شده بود برای رفتن به انزوا.

تعدادی از کارشناسان گفته اند که افراد مسن که اغلب زمینه ای قلبی و تنفسی و همچنین شرایط بهداشتی از جمله دیابت و به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

آخر هفته گذشته شیوع COVID-19 شناسایی شد و در یک محل اقامت برای سالمندان در شربروک, Les Résidences Soleil Manoir شربروک. نه ساکنان این بیماری ناشی از رمان coronavirus و شش در بیمارستان دکتر آلن Poirier بهداشت عمومی مدیر منطقه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. یکی در بخش مراقبت های ویژه. و همچنین پنج نفر از کارکنان این Manoir شربروک با علائم شبیه به کسانی که از COVID-19 در انزوا در خانه در انتظار نتایج آزمایش او گفت:.

کبک اولین COVID-19-ارتباط مرگ و میر چهارشنبه گذشته در یک زن ساکن در یک محل اقامت برای سالمندان در Lanaudière. پس از آن سه نفر وجود دارد بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر در میان ساکنان همان تسهیلات, اوا اقامت در شهر Lavaltrie. روز سه شنبه گزارش شد که COVID-19 تشخیص داده شده است در سه بیشتر ساکنان.

همانطور که از روز سه شنبه در 1 بعد از ظهر وجود دارد 1,013 تایید موارد COVID-19 در استان 439 در مونترال.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>