فکر می کنم بایدن یک جوان رای دهندگان مشکل ؟ فکر می کنم دوباره.

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن به طور موثر امن حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی, اما او را در حالی که گرفتن مذکور را شکست توسط برنی ساندرز در میان رای دهندگان جوان. طبعا حزب فعالان و تحلیلگران سیاسی به این نتیجه رسیده اند بایدن ضعف با رای دهندگان است که باید خطاب قبل از انتخابات عمومی.

اما به عنوان بایدن ممکن است می گویند در اینجا معامله: نظر سنجی نشان می دهد او نه یک ضعف جدی با مدارس ،

پس سه شنبه چهار انتخابات عمومی محاکمه گرما سنجی منتشر شده است که شکستن این نتایج بر اساس سن. بایدن که ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در تمام چهار نظرسنجی رهبر در میان رای دهندگان جوان در همه آنها معمولا توسط فوران چاه نفت حاشیه.

سی ان ان است بایدن برنده زیر 35 رای بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 64% 33%. برای کلمبیا کلمبیا آن را 59 درصد به 30 درصد است. YouGov و امرسون اطلاعات منتشر شده به صورت زیر 30 رای دادن. برای YouGov بایدن بود تا 55 درصد به 23 درصد و در امرسون آن 56 درصد به 44 درصد.

چگونه است که نسبت به گذشته دو انتخابات ریاست جمهوری چیست ؟ در مورد هیلاری کلینتون عملکرد بایدن می کند به طور کلی بهتر است. در سال 2016 نظرسنجی خروج او ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن 55 درصد به 36 درصد در میان جوانان زیر 30 رای دهندگان و 51 درصد به 41 درصد در میان رای دهندگان در سی سالگی خود را.

هنگامی که شما نگاه در سی ان ان و کلمبیا کلمبیا شماره بایدن همچنین به نظر می رسد به نشست باراک اوباما 2012 استاندارد—در میان رای دهندگان کمتر از 30 را مورد ضرب و شتم میت رامنی 60% به 37%. و حتی اگر او کمی پشت سر اوباما را به سرعت با جوان رای دهندگان در YouGov و امرسون سنجی بایدن است outperforming اوباما با شهروند ارشد رای دادن. اوباما از دست داده 65-و-رای بیش از 12 درصد در حالی که بایدن برنده با سالمندان در هر مارس نظرسنجی به جز امرسون. و در آن او از دست می دهد و تنها چهار. به عبارت دیگر بایدن اتحاد گسترده تر نسل درخواست از اوباما.

به همین دلیل است که او انجام می دهند و نه به خوبی با رای دهندگان در انتخابات عمومی رای گیری اما آنقدر ضعیف در رای گیری اولیه? یک دلیل این است که بسیاری از دموکرات ها به نظر می رسد آماده به قبول بایدن به عنوان نامزد. در نظرسنجی سی ان ان تنها 8 درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل گفت: آنها قطعا و یا احتمالا نمی خواهد رای برای بایدن در انتخابات عمومی ، به عنوان بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 10 امتیاز در نظرسنجی سی ان ان که به راحتی قابل کنترل از دست دادن خود را در سمت چپ پهلو.

علاوه بر این استخر از جوان رای دهندگان برای انتخابات عمومی گسترده تر از در مقدماتی حزب دموکرات. حدود 26 میلیون نفر زیر 30 رای دادند و در سال 2016 انتخابات عمومی. که 2 میلیون بیش از تعداد افرادی که رای داده اند و تا کنون در سال 2020 دموکراتیک اولیه در هر سنی است. در تمام احتمال, بسیاری از افراد جوان که نمی دموکراتیک اولیه رای دهندگان نیز از “برنی یا نیم تنه” انواع—پس از همه آنها نمی تواند به زحمت رای ساندرز در اولیه در وهله اول.

آیا این داده ها ميانگين بایدن نیاز به ایجاد هر نوع تنظیم برای اتصال بهتر با رای دهندگان ؟ که می تواند مخاطره آمیز و oversimplistic نتیجه قرعه کشی. اگر 2020 اولیه به ما آموخته است هر چیزی در آن است که نظر سنجی های ایستا نیست. این مسابقه می تواند سفت نوامبر—به خصوص از هیچ کس هیچ ایده چگونه coronavirus بحران را تحت تاثیر قرار دهد رای دهندگان سیاسی—به طور بالقوه تبدیل هر نرم عناصر در بایدن ائتلاف به عمده بدهی.

و شواهدی وجود دارد بایدن نرم با رای دهندگان. بله تنها 8 درصد از رای دهندگان دموکرات برنامه ریزی نیست به او رای. اما این گروه از holdouts کج جوان است. برای دموکرات زیر 45 سال سن است که رقم در 12٪. برای دموکرات ها 45 و بیش از آن را فقط 5 درصد است.

در بایدن هنوز هم باید داشته باشیم و جوانان رای دادن و نیشگون گرفتن و کشیدن مبارزات انتخاباتی خود استراتژی است. برای مثال او احتمالا باید انتخاب نسبتا جوان از رنگ خود را در حال اجرا همسر ماهرانه سیگنالینگ که یک رای برای او در سال 2020 است و نه فقط یک رای برای یک پیر مرد سفید اما—از آنجا که بسیاری از فرض خواهد شد بایدن نمی خواهد اجرا برای یک دوره دوم در سن 82—همچنین موقعیت های کرمی شکل به اجرا برای رئيس جمهور در سال 2024.

بایدن همچنین باید تاکید بر بحران آب و بیشتر برای نشان دادن او است که به سادگی در حال اجرا بر روی دلتنگی برای bipartisanship از گذشته بلکه آینده را قابل زندگی برای نسل های آینده است. آب و هوا نیز یک مسئله که بایدن به راحتی می توانید نور افکن این تفاوت عظیم بین خود و وقت. حتی اگر برخی در سمت چپ ببینید بایدن آب پیشنهاد به اندازه کافی رادیکال نسبت به آنچه ساندرز پیشنهاد کرده است بایدن می تواند مورد خود را به جناح چپ منتقدان که تنها یک نامزد برای رئیس جمهور عمل خواهد کرد و در همه برای رسیدگی به بحران آب و هوا و در فرایند به آب و هوا فعالان دادرسی عادلانه در طرح های پیشنهادی خود را.

اما بایدن نباید overcompensate و اتخاذ مواضع دور به سمت چپ به منظور دلجویی از او بیشتر گوش خراش منتقدان در ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیستی جنبش است. که خطر بیگانه تر وزش نوسان رای دهندگان که هم انتقادی به ائتلاف. و بی ارزش ، به دلیل به حد او یک مشکل با جوان, آن را نه تنها که شدید.

لایحه Scher یک ویرایشگر کمک به Politico Magazine, co-میزبان Bloggingheads.tv نشان می دهد “DMZ” و میزبان پادکست “کتاب های جدید در سیاست است.” او را می توان در رسید [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @BillScher.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de