Thierry Henry اهداف تورنتو پس از تاثیر دست دادن را در MLS مسابقه بازکن

محتوای مقاله

آن را ممکن است مغرور به دولت تاثیر مدیر Thierry Henry است احساس فشار در MLS برگشت مسابقات است.

اما هنری هرگز یکی به آغوش چهارم و مستغلات در بهترین زمان به نظر می رسید به خصوص اذیت کننده هستش بعد از ظهر سه شنبه طی یک مختصر ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

آن را کاملا آشکار مونترال فاقد تلاش جرقه و عزم و اراده در آخرین پنج شنبه 1-0 از دست دادن به انگلستان در آن بازی باز از مرحله گروهی بازی در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. هنری پذیرفته شده به عنوان مقدار در پست خود-بازی نظرات.

اما در روز سه شنبه اولین بار او را خطاب به رسانه ها پس از بازی او شد خاردار که در آن ذکر شده بود دوباره.

“شما بچه ها چیزی اشتباه یک بار دیگر” او آغاز شد. گفت: “من در پایان بازی که ما همیشه مبارزه شده است. ما نمی باید که در آن روز … به هر دلیلی. این می تواند اتفاق می افتد. من امیدوارم که آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.

“من فقط بیان یک واقعیت در روز است. وجود دارد هیچ چیز دیگری می توانید انجام دهید اگر شما نمی آورد که به بازی خود ادامه دهند. “و من به شما گفت: در آن زمان من با داشتن نمی رفتن در بازیکنان من. آن را دشوار است برای برنده شدن در یک بازی توپ هنگامی که شما لازم نیست که. امیدوارم آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>