زمانی که این گروه در تلاش برای ایجاد یک صفحه جمع آوری اعانه از طریق دموکراتیک نیروی عظیم منهدم کننده ActBlue این چرخه آن رد شد زیرا این یک pro-life, گروه, روز, گفت:.

یک سخنگوی ActBlue کاهش یافته است به نظر. ActBlue می پذیرد نامزدهای دموکرات و کمیته اما آن را با استفاده از تشخیص زمانی که لیست غیر انتفاعی اسلحه در آن سایت با توجه به اینکه این گروه کار به صورت تدریجی باعث می شود.

برای اکثر نرم افزار-زندگی گروه صرف پول در خواهان. تنها 5 درصد از $222,000 این Susan B. Anthony لیست تایید شده صرف شده در سال 2018 انتخابات رفت و به دموکرات ها. ملی حق زندگی که تماس خود را “ملت قدیمی ترین و بزرگترین نرم افزار-زندگی جنبش” داده نشده است به یک دموکرات از سال 2010

در این کنگره ملی حق حیات پیدا کرده است کمی در مورد حتی بیشتر طرفدار زندگی اعضای دموکرات حزبی. Lipinski تا به حال این گروه تایید شده در سال 2018 اما نمرات تنها 40 درصد در رتبه بندی.

تنها دموکرات با یک امتیاز بالاتر بود پترسون که به ثمر رساند 56%. ملی حق زندگی تایید پیترسون جمهوری خواه رقیب میشل Fishbach در ماه ژانویه اشاره کرد که پترسون را نمره 100 ٪ نیست. Fischbach را Darla سنت مارتین است دیرین co-مدیر اجرایی ملی حق زندگی کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de