این اعضای گارد ملی نیز خدمت در کنگره است. در حال حاضر آنها در حال مبارزه COVID-19

Gabbard برای مثال قطع شد از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به مدت دو هفته در ماه اوت سال 2019 زمانی که او واحد رفت و به اندونزی برای یک مشترک آموزش ورزش. “برخی از مردم به من گفتن, ‘خدای من این وحشتناک یک زمان به ترک مبارزه است. نمی تواند شما در پیدا کردن راهی برای خروج از آن ؟ شما می دانید که چیزی نیست این است که در مورد” او گفت: CBS اخبار در زمان.

این یک سوال رز ممکن است گرفتن بیش از حد از انتخاب مجدد مبارزه وعده داده می شود یک تنگ. رول تماس انتخابات تحلیلگر ناتان L. گونزالس نرخ مسابقه Toss-Up و منطقه است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 نزدیک به 10 درصد است. هنگامی که رابطه جنسی خشن-صحبت دموکرات — که اغلب خال خال بدون کراوات با پیراهن باز یقه — شکست جمهوری وقت دن داناون در سال 2018 آن دیده می شد به عنوان یک عمده ناراحت است.

تشکر. حداکثر افزایش یافت در اینجا دیده می شود در سال 2019 شد فعال با نیویورک گارد ملی واحد در اوایل ماه آوریل. (کارولین Brehman/CQ تماس رول فایل عکس)

رز در حال حاضر مورد نیاز سلب مسئولیت در مورد خدمت سربازی در محل در وب سایت خود را. “استفاده از عکس ها در مدرسه به این معنی نیست تایید شده توسط وزارت ارتش یا وزارت دفاع” را می خواند. و در حال حاضر که او فعال شده است در گیر مبارزات انتخاباتی خود را متوقف خواهد کرد عمده عملیات گفت: به عنوان آن را باید. او گروههای خاص حساب های رسانه های اجتماعی شده اند و سکوت تا کنون در ماه آوریل است. (دیگر مبارزات نگه داشته اند تا حضور رسانه های اجتماعی در گذشته با به tweeting امضا پیام از عملیاتی برای مثال.) در حالی که چنین می شکند می توانید با قرار دادن سیاستمداران پشت به دست آورده رسانه ها می تواند یک پاداش است. زمانی که رز خود را اعلام کرد انتخاب مجدد پیشنهاد هواداران دست تکان دادند نشانه های مطلب “مکس رز می شود S#[email protected] انجام می شود” — یک پیام است که تنها می تواند تقویت ساختمان یک بیمارستان صحرایی در طول یک جارو بحران بهداشت عمومی.

اعضای miss کار در بیشتر دنیوی بار بیش از حد. Kinzinger می سی سی پی را ترنت کلی و کارولینای جنوبی William R. Timmons IV باید همه از دست رفته آرا در این کنگره در نوبت جداگانه با توجه به خدمات خود را با تعهدات گارد ملی در اطلاعیه در کنگره ثبت. شعبه نیاز به طور منظم “مته” آموزش دوره این مبلغ برای یک آخر هفته در هر ماه به علاوه یک دوره دو هفته ای در هر سال.

دانستن خطرات

نمایندگان مجلس که خود را به پیوستن به گارد واحد به خوبی آگاه از خطرات سعید جان Goheen ارتباطات مدیر گارد ملی انجمن از ایالات متحده است. “ما فقط به حال یک گارد ملی کاپیتان مرگ,” او گفت:. داگلاس Linn Hickok نیوجرسی یک دستیار پزشک و کاپیتان که فعال نیست در آن زمان شد اولین servicemember به مرگ از COVID-19 مارس 30. و یک گارد عضو به تازگی آزمایش مثبت در مریلند ارشاد دیگران به قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>