وجود ندارد 28 میلیون ‘از دست رفته’ پست الکترونیکی-در برگه های رای

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

RealClearPolitics به تازگی منتشر شده یک خبر و یک ستون که هر دو ساخته شده حیرت انگیز ادعا که 28 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای رفت “گم شده” در طول چهار انتخابات عمومی. اگر درست از آن می تواند عمده لکه روی ایمیل-رای گیری در انتخابات.

اما این درست نیست. در اینجا به همین دلیل است. هر دو قطعه با استفاده از عبارت “از دست رفته” برای توصیف برگه های رای که از طریق پست به رای دهندگان و نه بازیگران توسط کسانی که رای دهندگان. با این منطق همه از بیش از 250 میلیون رای نه بازیگران توسط فرد در روز انتخابات رای دهندگان از سال 2012 تا سال 2018 نیز “گم شده است.”

Conflating رای دهندگان انتخاب بازیگران خود را در انتخابات با “از دست رفته” برگه های رای یک ایراد اساسی در استدلال در برابر یک سیستم رای گیری است که محاکمه و درست است با بیش از یک چهارم از یک میلیارد رای در سراسر کشور از طریق پست کردن برگه های رای پس از سال 2000 است. در این زمان هنگامی که انتخابات در حال کار بر اجازه می دهد تا رای دهندگان به شرکت بدون قرار دادن سلامت خود را در خطر مهم این است که این سیستم ارزیابی با حقایق نه غلط داده است.

این واقعیت ساده است: سازمان ملل متحد-بازیگران رای نمی گم رای گیری.

بیایید نگاهی به شماره: مقالات ادعا کرد که 28 میلیون نفر از طریق پست رای حساب نشده و بنابراین شد “گم شده است.” ما شروع خواهد شد با سه کشور است که از طریق پست رای گیری برای هر فعال ثبت نام رای دهندگان در این دوره: Colorado, اورگان و واشنگتن است. این کشورها به طور متوسط حدود 10 میلیون ثبت نام رای دهندگان در ترکیب در آن span نتیجه در حدود 40 میلیون رای گیری از طریق پست و بیش از کسانی اخیر چهار انتخابات عمومی.

مشارکت مردم در چهار انتخابات برای کسانی متحده در بازه زمانی به طور متوسط از 60 درصد در سال 2014 65 درصد در سال 2018 به 75 درصد در سال 2016 و 78 درصد در سال 2012. اگر ما آن را حدود 70 درصد مردم در انتخابات در سراسر چهار انتخابات, که بدان معنی است که حدود 28 میلیون نفر از طریق پست کردن برگه های رای ریخته شد توسط رای دهندگان ترک باقی مانده از 12 میلیون نفر از طریق پست کردن برگه های رای “سازمان ملل متحد و بازیگران” — از دست رفته نیست. برای چشم انداز, ایالات متحده آمریکا به طور متوسط حدود 50 درصد میزان مشارکت عمومی در انتخابات است.

پس از 28 میلیون نفر “از دست رفته” رای ما را به سرعت به خود اختصاص 12 میلیون ترک از 16 میلیون دلار به “پیدا کردن.” در حالی که کلرادو, اورگان و واشنگتن ارسال برگه های رای به همه رای دهندگان خود را در هر انتخابات کشورهای دیگر اجازه می دهد رای دهندگان به درخواست رای گیری در پست اما نه به طور خودکار ارسال آنها را به هر کس. حدود 30 میلیون رای از طریق پست و از هر انتخابات به رای دهندگان از کشورهای با “بهانه ای مورد نیاز” غایب سیاست به کسانی که با “هیچ بهانه ای مورد نیاز” و “دائمی غایب” رای دهندگان. این مقدار به حدود 120 میلیون دلار در طول دوره قرار گرفت. کسانی که 16 میلیون “حساب نشده” برای رای گیری تشکیل می دهند تنها در 13 درصد از 120 میلیون نفر کل آرا ارسال می شود. به عبارت دیگر کسانی که رای دهندگان خواست که برای یک پست رای گیری در یک وضعیت که در آن آنها تا به حال به درخواست یک به پایان رسید تا رای گیری در 87 درصد به نرخ 30% به 40% بالاتر از ملی مشارکت متوسط است.

شما متوجه وجود اختلاف بین مردم در انتخابات میزان رای گیری از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان و رای گیری از طریق پست فقط برای کسانی که درخواست آنها. پستی آراء به همه رای دهندگان به ناچار شامل یک درصد از رای دهندگان که نمی خواهد رای یا توسط پست الکترونیکی و یا در فرد و در نتیجه درصد بالاتر از “سازمان ملل متحد بازیگران” برگه های رای. که می شود گفت در هر دو “در انتخاب کردن” (رای گیری صورت درخواست) و “انتخاب کردن” (همه رای دهندگان از طریق پست) مدل مشارکت است که به طور چشمگیری بالاتر از شخص رای دهندگان.

علاوه بر این پس از رای گیری توسط ایمیل از انتخابات تبدیل شده است بیشتر شایع وجود دارد بسیاری از بهترین شیوه های استفاده از آن جلوگیری از هر گونه گسترده ای در مقیاس رای گیری نادرست. در حال حاضر زمان برای تجهیز انتخاباتی برای رسیدگی به طرز چشمگیری افزایش ایمیل های رای درخواست آنها در حال حاضر دریافت — و نه آنها را سرزنش تحت ادعای نادرست است.

حوزه های قضایی در حال حاضر به طور گسترده همکاری با USPS ملی تغییر آدرس برنامه به عنوان به خوبی به عنوان اریک (ثبت نام الکترونیکی مرکز اطلاعات) به نگه داشتن خود را از رای دهندگان آدرس فایل جاری است. از طریق پست کردن برگه های رای که غیر forwardable بنابراین نمی تواند میلیون ها نفر از رای شناور در اطراف در USPS. آنها در حال بازگشت به انتخابات ،

سی و شش متحده برقرار کرده اند “رای ردیابی” که در آن هر دو رای دهندگان و انتخابات می توانید ببینید که در آن رای گیری است که در مسیر به و از رای دهندگان فقط به عنوان شما را در یک بسته. اگر انتخابات واقعا “از دست رفته” رای دهندگان اطلاع داده می شود و به دست آوردن یکی از جدید. اما داده ها نشان می دهد رای گیری جابجایی بسیار به ندرت اتفاق می افتد. بازگشت رای پاکت امضا شده توسط رای دهندگان و کسانی که امضا در حال بررسی توسط قضات انتخابات آموزش دیده توسط اجرای قانون است. عدم تطابق و یا unsigned برگه های رای را یک “درمان” فرایند برای اطمینان از رای دهندگان فرصتی برای تأیید هویت خود را (اغلب با یک ID عکس) و خود رای شمارش. و به عنوان به تقلب احتمالی شما در مورد پنج بار بیشتر احتمال دارد به ضربه رعد و برق از طریق پست رای گیری تقلب اعتقاد در دولت خود را.

در بالا از طریق پست کردن رای متحده بیش از 50 ٪ از بازیگران برگه های رای در حال بازگشت و در امن رای رها کردن جعبه و یا در کارکنان “رای مراکز” که شبیه سنتی حوزه های رأی گیری اما بدون خطوط. حوزه های قضایی می تواند (و باید) با ارائه پیش پرداخت هزینه برای آن باقی مانده رای دهندگان که مایل به بازگشت خود برگه از طریق پست به همان شیوه آنها دریافت شد.

بهترین شیوه مانند اینها به کار گرفته شده در بسیاری از حوزه های قضایی و امروز نیاز به گسترش همراه با افزایش استفاده از رای دادن در خانه. ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه در حال همکاری با ایالات متحده در تمام مراحل فرایند برای اطمینان حاصل شود که این تدابیر و بیشتر در محل در سراسر کشور. ما تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که هر رای دهنده شرکت می تواند با خیال راحت در سال 2020 و فراتر از آن. با حفظ شخص گزینه برای کسانی که به آن نیاز دارید رای دادن در خانه است که راه امن به آن بروید.

کهربا McReynolds است مدیر عامل شرکت ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه (NVAHI) و مدیر سابق انتخابات برای دنور. او همچنین خدمت در انتخابات وظیفه نیروی در انتخابات بحران و همکاری نویسنده “هنگامی که زنان رای بدهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de