وجود ندارد و نمی خواهد یک تخم مرغ را کمبود در کبک به تولید کنندگان می گویند

محتوای مقاله

حتی در میان هرج و مرج ناشی از کوروناویروس همه گیر کبک جوجه ها سخت در محل کار تان شدیدا از حدود 5 میلیون تخم مرغ در روز است.

کبک تولید تخم مرغ’ فدراسیون جمعه اعلام کرد که در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند وجود دارد کمبود تخم مرغ در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر استان, استان عرضه تخم مرغ فراوان است. قفسه های خالی در سوپر مارکت به احتمال زیاد نتیجه یک مشکل گرفتن مواد غذایی به بازار است.

“ما شبکه توزیع فرار به برخی از مشکلات به عنوان رستوران شد و بسته شدن (به دلیل همه گیر)” می خواند بیانیه ای از فدراسیون des producteurs d’oeufs du Quebec. “ما تا به حال به تغییر مسیر تخم مرغ به مقصد رستوران به فروشگاه های مواد غذایی و که باعث برخی از مشکلات. … اما می دانم که این یک مشکل موقتی باشد.

“وجود دارد و وجود خواهد داشت هیچ کمبود تخم مرغ در استان کبک.”

فدراسیون متشکل از 165 تولید کنندگان از سراسر استان کبک.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی خود را در مارس 27, حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.
ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>