Philippe Falardeau مبهوت به یاد آخرین ویژگی من Salinger سال انتخاب شده است برای باز کردن 2020 جشنواره بین المللی فیلم برلین: “من فقط شروع به درک آنچه در آن به معنی.”

“پس از شوک اولیه من احساس بسیار خوش شانس” Philippe Falardeau می گوید یادگیری خود فیلم من Salinger سال باز خواهد شد برلیناله. “برلین یک تعادل (خشنود) و پیشرو ، فیلم من به عنوان واجد شرایط نیست مرزی, اما قطعا آن را واجد شرایط به عنوان یک بیانیه هنری.” آلن McInnis / Montreal Gazette

آن را به عنوان پر زرق و برق به عنوان جشنواره کن, اما آن را تقریبا به عنوان معتبر.

برلیناله یک.k.یک. جشنواره بین المللی فیلم برلین یکی از تعداد انگشت شماری از بالا ردیف رویدادهای سینمایی در جهان است. پس از آن با شور و شوق زیادی که آرایه ای از کانادا فیلمسازان فرود در über-هیپ آلمانی مرکز فرهنگی و کبک است که منجر به راه.

Philippe Falardeau مبهوت به یاد آخرین ویژگی من Salinger سال انتخاب شده بود به عنوان برلیناله فیلم افتتاحیه.

“این احساس کمی غیر واقعی,” او گفت:. “من کاملا درک آنچه در آن به معنای. گاهی اوقات باز کردن فیلم می تواند یک کمی روی حیله و تزویر. در جشنواره فیلم کن, آنها اغلب بزرگ تجاری و فیلم آن را بیشتر در مورد چه کسی خواهد بود وجود دارد و کسانی که مایل به پرداخت هزینه برای باز کردن ،

“اما در برلین این یک چیز متفاوت است. بودم برای دیدن لیست مدیران که تا به حال باز کردن فیلم در برلیناله در 10 سال گذشته — برادران کوئن, وس اندرسون, Isabel Coixet. من فقط شروع به درک آنچه در آن به معنی برای این فیلم. ما هنوز به دنبال فروش آن در ایالات متحده, و این خواهد شد البته به کمک فوق العاده است.”

بر اساس خاطرات توسط Joanna Rakoff من Salinger سال است آمدن از سن داستان در مورد یک زن جوان (Margaret Qualley) که حرکت به نیویورک می یابد و کار به عنوان دستیار به J. D. Salinger ادبی عامل (Sigourney Weaver).

Falardeau برای اولین بار به برلین رفت و در سال 2009 که در آن فیلم c’est pas moi, je le قانونی! نمایش در نسل Kplus بخش, برنده خرس کریستال و جایزه بزرگ. بیش از یک دهه بعد او را هیجان زده می شود.

“پس از شوک اولیه من احساس بسیار خوش شانس,” او گفت:. “برلین یک تعادل (خشنود) و پیشرو ، فیلم من به عنوان واجد شرایط نیست مرزی, اما قطعا آن را واجد شرایط به عنوان یک بیانیه هنری. و انتخاب تایید می کند که.”

برای لوک Déry که شرکت تولید فیلم خود را با micro_scope شریک زندگی کیم McCraw باز برلیناله یک رویا به حقیقت می پیوندند.

“این یک معامله بزرگ است.” “این یک بیل بزرگ در این فیلم, و ما واقعا خوشحال است. برلین شناخته شده است به عنوان جشنواره بزرگ auteurs. من می خواهم بگویم آن را (artier از) کن و تورنتو و ونیز و ساندنس که به رسمیت شناخته شده به عنوان چهار بزرگ جشنواره های فیلم جهان است. این یک فیلم است که arty با بزرگ تجاری بالقوه است.”

Déry و McCraw دوم فیلم در برلیناله: Pompéi توسط آنا Falguères و جان Shank. بلژیک-فرانسه-کانادا شرکت-تولید شرکت ستاره کبک بازیگر Aliocha اشنایدر و premièred در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سپتامبر.

این هفته کبک مدیر Anaïs Barbeau-Lavalette قرار دادن نکات تکمیلی در فیلم جدید خود, La الهه des mouches à feu بر اساس رمان به همین نام Geneviève Pettersen. آن خواهد شد که آن هنوز در رقابت در برلین نسل 14plus بخش است.

“این تنها (عمده) جشنواره در جهان است که (دارای یک بخش ویژه) برای مخاطبان جوان” گفت: در حالی که اشاره کرد که اگر چه او فیلم ویژگی های یک نوجوان قهرمان داستان در حال رشد در ’90s آن است نه هدف در افراد جوان نفسه.

“این مذاکرات در مورد دوران بلوغ,” او گفت:, “اما آن را نیز برای بزرگسالان است که هنگامی که نوجوانان. آن را نمی moralize و یا صحبت کردن به مخاطب. آن را بسیار در خود چهره. وجود صحنه های جنسی و مواد مخدر و من نخستین بار باز کردن آنها را در راه من به عنوان یک نوجوان — نه ترس از آنها را که مایل به اکتشاف.”

Barbeau-Lavalette شده است به برلیناله دو بار قبل از اینکه به او در حال حاضر فیلم لو حلقه در سال 2008 و اینچ ، در 2014.

“این یک جشنواره احترام من عمیقا” او گفت:. “پس از سفر به دیگر جشنواره ها می توانم بگویم که این یک جشنواره است که با وجود آن عظمت و شهرت خود حفظ کرده است اصالت است که شبیه به شهر. این جشنواره برای دوستداران فیلم و سینمایی داستان سرایی.”

“این یک جشنواره احترام من عمیقا,” Anaïs Barbeau-Lavalette می گوید از برلین. “این جشنواره که با وجود آن عظمت و شهرت خود حفظ کرده است اصالت است که شبیه به شهر.”
Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

Montrealer متی رنکین امتداد محدودیت های قصه گویی با قرن بیستم خود را دور از biopic سابق نخست وزیر کانادا ویلیام لیون مکنزی کینگ. این فیلم که premièred در TIFF در ماه سپتامبر به نمایش در برلیناله را تجربی بخش انجمن.

“این برای فیلم های که در حال هل دادن مرزهای فرم,” او گفت:. “این واقعا پانک راک. من احساس می کنم مانند آن مناسب بود و مخاطبان خواهد بود آماده برای چیزی که عجیب و غریب است.”

رنکین با حضور در این جشنواره در سال 2011 زمانی که او انتخاب شد به بخشی از برلین استعدادهای یک برنامه برای فیلمسازان در حال ظهور.

“این یک جشنواره من عمیقا تحسین” او گفت:, “و فروم برنامه, یکی را دوست دارم. من به دنبال آن برای چندین سال. بسیاری از فیلمسازان من میپرستم پرده برداری کرده اند در فیلم وجود دارد.”

رنکین است هیجان زده می شود حضور در این جشنواره با دوست خود در تورنتو مدیر Kazik Radwanski که آن در 13,000 Ft. همچنین صفحه نمایش در انجمن بخش است.

وجود خواهد داشت یک کانادایی بومی مشروط در برلیناله امسال آغاز با جانباز Abenaki فیلمساز Alanis Obomsawin خواهد شد که خدمت در هیات داوران بخش مستند.

“قطعا آن را تا مقدار زیادی از قدرت و اعتبار” Obomsawin گفت: جشنواره “و بسیاری از فیلمسازان به فیلم های خود را وجود دارد.”

مونترال-بر اساس غیر انتفاعی فیلم کارگاه آموزشی سازمان Wapikoni تلفن همراه خواهد شد در حال حاضر شش بومی کوتاه در بخشهای مختلف برلیناله از جمله جوان Inuit فیلمسازان اوا Kaukai و Manon Chamberland گلو آواز در Kangirsuk.

تأمل در تمام کانادا استعداد در برلیناله امسال تله کانادا, مدیر اجرایی, Christa Dickenson مناسب تحت تاثیر قرار گرفته بود.

“من فکر می کنم بسیاری به افتخار” او گفت:. “جشنواره بین المللی فیلم برلین یکی از آن بالا خیمه جشنواره است. ما رو 16 کانادا بینی به عنوان بخشی از برلیناله برنامه پنج که پشتیبانی شده توسط تله فیلم به طور مستقیم. این یک فرصت برای کانادا فیلمسازی استعداد به درخشش.”

در یک نگاه

70 برلین اجرا می شود از Feb. 20 از طریق آوریل 1.

tdunlevy@postmedia.com

twitter.com/TChaDunlevy

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su