تئاتر کلگری نشان می دهد بلندتر ما در حال ساخت مقدار زیادی از سر و صدا در تئاتر محافل

سر و صدا است که تئاتر کلگری را بلندتر ما شده است ساخت رسیده است و گوش از بالا, نیویورک, روزنامه کیت شرمن.

شرمن با TC و مدیر هنری استافورد آریما در تعدادی از پروژه ها در طول 1990s و 2000s اولیه و در حال حاضر با کلگری تئاتر تولید و ترویج جف Parry.

در Parry درخواست شرمن پرواز به کلگری در طول سال 2020 با کارایی بالا کاری به بحث در مورد امکان سنجی از یک آف-برادوی اجرا به صورت علامت توکسبری را نمایش انفرادی متعلق است و مشاوره با پری در کلگری ایجاد شده را نشان می دهد مانند سلتیک توهم و ما شما را سنگ. شرمن همچنین می خواستم برای دیدن آنچه که همه اعتیاد به مواد مخدره در مورد بود با TC را والاتر از این بلندتر ما دریافت کنید.

“این نشان می دهد که قطعا برادوی آماده است اما برادوی ممکن است آماده برای آن را در لحظه ای می گوید:” شرمن است که یک روزنامه نگار برای تقریبا چهار دهه است.

“همه چیز در مورد بلندتر ما است برادوی کالیبر از جمله جهت طرح و اجرای اما برادوی فقط به حال Prom — موسیقی مورد یک دختر که مایل به را به مدل. آن را ممکن است بیش از حد به زودی برای چنین مشابه فرض حتی اگر این نشان می دهد بسیار متفاوت است.”

شرمن تنش “برادوی بسیار مهم است برای نام تجاری نشان می دهد اما آن است که نه تنها مقصد. بلندتر ما باید رفتن در برخی از فرم به تورنتو و دیگر منطقه ای تئاتر در کانادا برای حفظ و تشدید اعتیاد به مواد مخدره در مورد آن. برادوی خواهد شد گوش دادن.

“میل (که) مدیران و تولید کنندگان باید با هر نشان می دهد به تعجب و لذت مخاطبان خود را و نیست که معمولا اتفاق می افتد اما قطعا آن را انجام داد با واکنش مخاطبان من شاهد بلندتر ما دریافت کنید.”

شرمن معتقد است آریما “شده است قدرت توسط TC مدیره به تغییر پارادایم برای ایجاد و نمایش آثار جدید است و این یک چیز خوب برای این شرکت مخاطبان تئاتر و به طور کلی. همه مزایای که مدیران مانند استافورد ایجاد تئاتر جدید قطعه است.”

شرمن می گوید آریما دارای شهرت بین المللی در تئاتر و کارگردانی می خواهد یک تولید جدید در ژاپن از موسیقی وفاداری در مورد ژاپنی و آمریکایی رو به اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم است. او کارگردانی این همان بازی در نیویورک با Lea Salonga و George Takei.

وجود دارد راه های گرفتن نشان می دهد به نیویورک بدون اینکه در برادوی که در مورد پری ملکه, موسیقی, We Will Rock You, که در باغ میدان مدیسون تئاتر و لذت می برد قوی تور در ایالات متحده و کانادا است.

“We Will Rock You, نشان می دهد که تغذیه کردن موفقیت های اخیر از فیلم Bohemian Rhapsody. مخاطبان عشق آشنا. آنها عاشق دانستن این آهنگ در موسیقی. جف در حال آماده سازی یک دوم شمالی آمریکا تور We Will Rock You آغاز ژانویه سال 2021 و او را مامور به انجام همین کار را با سلتیک توهم است. قطعا وجود دارد یک اشتها در شهرهای کوچکتر برای این تور نشان می دهد.”

با وجود آب و هوای فعلی اقتصادی تئاتر با بهره گیری از یک تجدید حیات.

بلندتر ما لذت می برد و بهترین مخاطبان در تئاتر کلگری پس A Christmas Carol و مرحله غرب مجموعه تمام وقت سوابق خود را با تولید Mamma Mia! جهان برای اولین بار از Snowblind و زمزمه در تاریکی بودند بازدید به صورت سه بعدی و سرگیجه و آلبرتا تئاتر پروژه های برخوردار از ظرفیت خانه های اخیر تور سهام: یک پناهنده داستان عشق.

شرمن است و می گوید: این بخشی از یک روند است.

“برادوی است که با بهره گیری از قوی ترین زمان در تاریخ آن است. مخاطبان حضور اعداد هرگز بالاتر بوده است. برادوی انجام شد فقط تحت 3.5 میلیون دلار در هفته در سال گذشته است.

“تئاتر نیاز به حمایت شود چرا که هزینه ایجاد این نشان می دهد که بالونی. اصلی 1950 برادوی تولید بچه ها و عروسک ها هزینه $30,000 به کوه. مولن روژ که باز در سال گذشته هزینه $30 میلیون. در نسبت همان درست است برای نقش منطقه ای تئاتر در حال تولید است. آنها نیاز به پشتیبانی از مخاطبان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im