تئاتر کلگری بخش راه با مدیر اجرایی

محتوای مقاله

پس از خاموش کردن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تئاتر کلگری قطع روابط با آن مدیر اجرایی.

در مختصری از اعلام روز سه شنبه رئیس هیئت مدیره گفت که موثر مارس 23, جان جکسون است “دیگر به کار با سازمان است.” رسیده بعد کریگ Senyk نمی خواهد اظهار نظر در مورد دلایل این تصمیم است.

“این یک زمان بسیار چالش برانگیز برای تئاتر کلگری با ما داشتن به لغو و به تعویق انداختن مانده از فصل ما. دلایل حفظ حریم خصوصی ما نمی افشای ماهیت Jon خروج, اما من می توانم به شما اطمینان دهم این تصمیم ساخته شده بود و نه آرامی. در حال حاضر ما تنها متمرکز داخلی در ساخت مطمئن شوید که هر دوی ما در یک تداوم کسب و کار و بهبود برنامه در محل. این برای ما بسیار حیاتی است رفتن به جلو به طوری که ما در حال آماده به استقبال کاربران و هنرمندان به تئاتر ما هنگامی که زمان مناسب است.”

Senyk نشان داد که هیئت مدیره خواهد شروع به جستجو برای یک جانشین در آینده نزدیک.

تئاتر کلگری همراه با تمام تئاتر شرکت ها و گروه هنر در کلگری بسته است به طور نامحدود با توجه به محدودیت در جمع آوری و در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جکسون شده بود در راس اصلی تئاتر شرکت کمتر از دو سال. او آمد به کلگری از آبشار نیاگارا گردشگری اما قبلا زندگی در کلگری و رزومه کاری خود را شامل حال مدیر عامل شرکت ارابه های کانادا اسکلت و مدیر اجرایی کلگری هتلداران.

جکسون جایگزین کالین اسمیت که در سمت چپ این سازمان در نوامبر سال 2017 پس از کمتر از سه سال در راس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im