این Xi Jinping آنفولانزا

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با وجود برگزاری بیشتر قدرت و ثروت و نفوذ خود را از همیشه قبل از دولت چین است پوسیدن از درون. پکن را از دست داده و coronavirus باعث می شود که روشن است. وقوع چنین اند مشمول مالیات منابع از هر ملت, اما چین چین است و نه فقط یک کشور دیگر. این یک high-tech دولت استبدادی با تجربه کامل کنترل اجتماعی است. برای موفقیت در آن نیاز به دروغ و ارعاب و مبهم و تاریک کردن. این مواد را تشدید عمومی-بهداشت بحران و گذاشته سر دولتی که ترس از حقیقت است. بدتر هنوز برای رئیس جمهور چین چین مردم آن را می دانم.

نشانه های ثبتشده از وحشت محور پوشش روشن: با وجود شیوع است که به احتمال زیاد قبل از شروع ماه دسامبر 2019 دولت چین اجازه هیچ اشاره ای به مشکل تا یک ماه پس از آن. آن سکوت خبرچین می دانستند که تا چه حد مشکل و زمان آن زمان در تلاش برای جلوگیری از شیوع. بدتر هنوز, پکن نگران است که پذیرش واشنگتن در ادامه ارائه می دهد برای کمک به خواهد بود به آن اعتراف شکست خورده است.

برای کسانی که به ذکر یازدهم وسواس با دیکتاتوری کنترل در هنگ کنگ تظاهرات خود را با استفاده از اردوگاه های کار اجباری برای کنترل اویغوری مسلمانان و مائو-مانند سرکوب فکری و مذهبی و فرهنگی زندگی آن است که جای تعجب نیست که چینی دیکتاتور است تشدید بحران بهداشتی در تمایل خود را برای اعمال کنترل مطلق. در آب و هوای فعلی از ترس, چینی, بهداشت و درمان و سایر حرفه ای ها می ترسند به برقراری ارتباط حتی حقایق اساسی. همانا آنان که چینی را, هشدار رسانه های بین المللی و همشهریان خود مجازات شده اند توسط حزب کمونیست چین است.

هفته گذشته برجسته چینی قانون استاد زو Zhangrun شد به سرعت و ممنوع از نوشتن و پس از او نوشت که ویروس “نشان فاسد هسته ای از حکومت” و “بی اساس تصمیمات از مقامات را تحت فشار قرار دادند ناتوان شهروندان به ناامیدی و بیماری به جهان است.” بر خلاف بسیاری از غربی ها که فرض کنیم یازدهم را مطلق تعداد فزاینده ای از چینی ها می دانیم چه زو می داند: که یازدهم را به طور فزاینده ای سخت حکومت یک مشخصه از ضعف و نه قدرت.

پس از آن قتل عام مردم خود در سال 1989 در میدان تیان آن من در این حزب شده است تلاش برای پیدا کردن یک پایه جدید برای مشروعیت. سطح بالایی از رشد اقتصادی آرام تودهها را برای یک زمان. اما رشد اقتصادی چین بوده است کاهش برای مدتی در حال حاضر و آن را چند برابر جمعیتی و مشکلات اجتماعی است. بعید است که شی جین پینگ ناسیونالیستی وعده به جوانی از سر گرفتن ملت را الهام بخش مردم برای بسیار طولانی است یا نه. و نه یازدهم را بی مهارت از بالا مشخصات چالش شده است از دست رفته.

یازدهم overplayed دست خود را در هنگ کنگ با استفاده از سنگین دست تاکتیک های نیروی هنگ Kongers به شرایط ناخواسته ، این مرجع شکست خورده و ادامه اعتراضات به چرک. وحشت در پکن تاکتیک در هنگ کنگ رو CCP دشمن قسم خورده — تایوان حزب دموکراتیک مترقی — به پیروزی در تایوان در انتخابات ریاست جمهوری در ماه ژانویه, خرد کن pro-چینی ،

نشانه های دیگر تنها تاکید چه بسیاری از ما از شنیدن پکن-که حزب کمونیست و دبیر است “متکبر و بی کفایت.” چین غنی که خیلی مشتاق به مهاجرت نقدی که جدید سرمایه شاهد اعمال شده در طول چند سال گذشتهعلاوه بر نظارت بیشتر بانک ها و محدودیت در سرمایه گذاری خارجی در اوراق قرضه. کسانی که می توانند در حال خرید املاک و مستغلات در غرب و فرستادن فرزندان خود به غرب دبستان مدارس و دانشگاه: آینده در چین به نظر می رسد تاریک و دلگیر به آنها.

پول هست مشکل. وجود دارد مشکل سلامت. وجود مشکل سیاسی. و تحت ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده است در نهایت شروع به عقب راندن بر توسعه طلبی نظامی در جنوب و شرق چین دریاها. بنابراین آنچه که دقیقا می کند Xi نسخه از این حزب را ترک کرده اند به آن توصیه می شود? اجتماعی کل کنترل و تصفیه گسترده در سراسر دولت است. اجبار یک در آخرین خندق تلاش برای حفظ حزب کمونیست قانون است.

برای بسیاری در خارج از چین آن نشانه های ظاهری از قدرت-نظامی و اقتصادی و سیاسی — نشان می دهد پکن به طور اجتنابناپذیری در ماه مارس به برتری جهانی است. اما یازدهم را نادرست از تظاهرات در هنگ کنگ و اقدامات وحشیانه علیه چین را مسلمانان هستند اقدامات اعتماد به نفس رژیم است. این ووهان شیوع بیشتر نشان می دهد در سراسر جهان عواقب یازدهم سیاست از ترس.

آن است که دقیقا این ترکیب خارجی قدرت های داخلی و ضعف است که باعث می شود چین چنین دشوار و مشکل خطرناک برای ایالات متحده. اما این است که به سختی یک دلیل برای واشنگتن به رها کردن آن هوشیاری. تاریخ به ما می آموزد که قدرت موفق به دیدار با آنها همانند آرمان های آنها می تواند باعث بحران جهانی — فکر می کنم امپراتوری ژاپن. مطمئنا یازدهم به زودی می خواهید به استفاده از یک نشان می دهد چین قدرت برای منحرف کردن اذهان از این خجالت. برای قابل پیش بینی آینده ایالات متحده را در برخورد با چین که نوسانات از بحران داخلی به خارجی تجاوز.

آمریکایی ها تنها می تواند امید است که دولت خود را آماده برای Xi بعدی حرکت می کند.

دن Blumenthal مدیر مطالعات انجام شده در آمریکا شرکت موسسه. گلزنی خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net