غرب جزیره اولین شاهدانه فروشگاه باز در مرکز نوار

این SQDC تایید نشده که آیا وجود خواهد داشت دیگر قابلمه فروشگاه در غرب جزیره است.

اولین قابلمه فروشگاه در غرب جزیره است باز برای کسب و کار. Société کبک du شاهدانه (SQDC) خروجی واقع در مرکز نوار در سال 1866-یک منبع بلوار. غرب نشینان ممکن است به یاد داشته باشید آن را به عنوان سابق محل خیابان بوربن غرب کلوپ شبانه.

در ماه اکتبر در مونترال روزنامه گزارش داد که SQDC باز خواهد بود 20 بیشتر رسانه های استان گسترده در ماه مارس سال 2020 است. این امر را تعداد رسانه ها در استان به 43.

به عنوان مورد نیاز توسط قانون Pointe-Claire خروجی است در نزدیکی یک مدرسه و مهد کودک یا پارک.

SQDC سخنگوی فابریس Giguère گفت: غرب جزیره روزنامه است که او نمی تواند می گویند که آیا وجود دارد برنامه برای باز کردن یکی دیگر از گلدان فروشگاه در بخش غربی این جزیره است. SQDC اطلاعات است که همیشه آسان نیست به آمده است. Pointe-Claire شهردار جان کوشک گفت: غرب جزیره روزنامه که او شنیده ام در مورد یک خروجی از آمدن به شهر از طریق گزارش های رسانه ها. زمانی که SQDC تماس گرفته شد نه روز قبل از تاریخ افتتاح به تایید هنگامی که فروشگاه خواهد بود برای کسب و کار باز پاسخ بود که هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.

باز کردن ساعت برای Pointe-Claire SQDC هستند دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر و شنبه و یکشنبه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

[email protected]

مرتبط

T’Cha maya frost کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im