ویروسی تاثیر سیاست های کثیف در مونتانا

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus آلوده بدن اجتماعی فقط به عنوان آن را نیز آلوده کرده است صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها است. اما در حالی که این ویروس طول می کشد استفاده از میانگین آمریکایی ها به ترک آنها را ضعیف و یا مرده آن است که سیاستمداران که با استفاده از این ویروس سعی کنید به آسیب و یا از بین بردن مخالفان سیاسی.

ما دیده ایم که بسیاری بدیهی است که در ادعای دموکرات که رئیس جمهور تهمت مسئول هزاران نفر از آمریکایی مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر وجود دارد نیز هدف حملات علیه سیاستمداران دیگر. مهمترین تعداد انگشت شماری از سناتورهای متهم به غنی سازی خود را با استفاده از “خودی دانش” به سود حاصل از معاملات سهام مربوط به شرکت های نهفته یا مثبت یا منفی توسط coronavirus. این خواهد بود خنده دار نبود خیلی مخرب است. من نوشته اند در HeartlandDiaryUSA.com در مورد پوچی از تفکر است که شما نیاز به یک “خودی” برای کشف کردن که این ویروس که مجبور چین برای قفل کردن ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر ممکن است یک تهدید برای هر دو سلامت و رفاه اقتصادی ملت در همه جا.

جمهوری خواه سنسور. ریچارد با مته سوراخ کردن و کلی Loeffler, در میان دیگران متهم شده اند ساخت معاملات سهام در اواسط ماه فوریه بود که ظاهرا آگاهانه توسط آنها بسته-درب جلسات در ویروس. مشکوک ایده این است که آنها می دانستند چه بود و هیچ کس دیگری را به طوری که آنها تا به حال برخی از مزیت ناعادلانه در تجارت است. یک نگاه سریع در گزارش از ژانویه رد آن مفهوم. یک داستان در دیلی استار مرتبط با Drudge Report on Jan. 22 به عنوان مثال اشاره کرد که “میلیاردها می تواند در معرض خطر است.” آن را insider trading اگر این دانش مشترک.

اما این پایان داستان است. در اینجا در مونتانا حتی بیشتر دور از ذهن است که نسخه ای از فریبنده اتهام است که بازی کردن در عربستان اولیه انتخابات برای فرماندار. نامزد برتر در مسابقه تشکر. گرگ Gianforte (در تصویر در سمت چپ) است که از دست دادن خود را در کنگره صندلی برای یک شانس دوم در حال حرکت به فرماندار عمارت. (در سال 2016 را از دست داد به دموکرات استیو بولاک که در پی یک شکست-به-راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر به چالش کشیدن جمهوری خواه استیو Daines برای یک بسازید.)

یکی از Gianforte دو حزب جمهوری خواه مخالفان مونتانا است دادستان کل Tim Fox (تصویر در مرکز) که در نشانه ای از ناامیدی گرفته شده یک صفحه از دموکراتها راهکار رفته و پس از Gianforte در اتهامات کاذب از تجارت خودی. در 9 آوریل فاکس مدیر کمپین جک برش ارسال یک ایمیل جمع آوری کمک این ادعا که “گرگ است خود را تامین مالی فرمانداری کمپین با سود حاصل از تجارت خودی که capitalizes در COVID-19 بیماری همه گیر.”

طنز این است که فاکس شکایت است که در واقع که Gianforte ساخته شده پول ویروس بحران نه با دانش خودی بلکه با دانش بود که در حوزه عمومی. شما می توانید این مسائل. به یاد داشته باشید, شکایت علیه بورر بود که او تا به حال ساخته شده معاملات سهام در اواسط ماه فوریه است که با تکیه بر دسترسی او به راز جلسات موجود است فقط به اعضای کنگره است. هنوز اتهام علیه Gianforte که سرچشمه با لیبرال مونتانا وبلاگ نویس همین Pogreba است که کنگره “آغاز شد سهام خود را خرید در ژانویه 2, فقط چند روز پس از این دامنه تهدید از رمان coronavirus شروع به تبدیل شدن به شناخته شده است.”

که در آن است ؟ شد خطر COVID-19 راز بالا تا پس از اواسط ماه فوریه ؟ و یا آن را دانش و آگاهی عمومی در Jan. 2? شما نمی توانید آن را هر دو راه. اضافه کردن به سردرگمی است که برای اولین بار انسان از مرگ ناشی از ویروس نبود گزارش تا Jan. 10. چگونه می تواند Gianforte شده اند احتکار یک هفته قبل از آن حتی اتفاق افتاده است ؟

به نظر می رسد مانند شکایت اصلی در برابر هر دو با مته سوراخ کردن و Gianforte است که آنها احتمالا ساخته شده از پول در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران دیگر پول از دست داده. اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین خودی تجارت و سرمایه گذاری عاقلانه. فقط به عنوان من به اندازه کافی هوشمند در ژانویه به جلو و تمام 401(k) بازنشستگی پول از سهام و پارک آن را در یک صندوق که سرمایه گذاری در T-صورتحساب بنابراین بیش از حد من امیدوارم که مردم که منجر به ملت ما شد و به اندازه کافی هوشمند به خطرات پیش رو است. از دست دادن پول نیست باید یک مدرک تحصیلی برای اعضای کنگره که بعد از همه مسئول بودجه حدود 5 تریلیون دلار بود.

اما به نظر می رسد به نقطه ای از این اتهام ساختگی توسط فاکس بخوبی می دانند که Gianforte سرمایه گذاری همه به کار گرفته شده توسط یک مدیر سرمایه گذاری در زیر یک “کور قرارداد سرمایه گذاری” است که حذف Gianforte از دانش سرمایه گذاری تا پس از این واقعیت که آنها در حال گزارش به مجلس نمایندگان.

که به اندازه کافی خوب نیست برای روباه که به نظر می رسد در حال اجرا بیشتر به عنوان یک مارکسیست از یک جمهوری خواه است. به عنوان هلنا مستقل ثبت گزارش داد: “روباه کمپین معتقد است که معاملات بدون در نظر گرفتن که آنها می تواند منجر به سود برای Gianforte.”

اوه! سود! چگونه جرات او! حتی Pogreba که نشات گرفته از داستان که Gianforte تا به حال سرمایه گذاری در شرکت هایی که در حال انجام کار مربوط به coronavirus به نظر می رسید شوکه شده توسط فاکس اتهام “تجارت خودی.”

“این باور نکردنی ادعای” Pogreba خود نوشت مونتانا پست وب سایت در مارس 10. “من مطمئن هستم که هرگز پیشنهاد — که Gianforte درگیر شدن در تجارت خودی که باعث می شود روباه کمپین ادعا می کنند همه بیشتر مواد منفجره. آنها شواهد اضافی که Gianforte را شکسته است ، آنها اغراق گناهان خود را (که شامل حرص و آز و نادرستی به طور دقیق) برای سیاسی اثر ؟ این فقط آخرین ناامید نوسان از یک کمپین است که موفق به متقاعد کردن مونتانا خواهان که روباه محافظه کار است به اندازه کافی برای پیروزی به نفع خود?”

پاسخ به این سه سوال واضح است. بدون وجود هر گونه شواهد اضافی. بله شارژ شد اغراق آمیز سیاسی اثر و مطمئن برای فاکس از جان گذشته است. برای ثبت Gianforte نمی دریافت COVID-19 جلسه توجیهی به عنوان یک عضو از کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه تا زمانی Feb. 26 نزدیک به یک ماه پس از رئیس جمهور تهمت محدود سفر از چین است. در عین حال Gianforte سرمایه گذاری مدیر ساخت بود مظنون خرید سهام به عنوان اوایل به عنوان Jan. 2. در زیر جدول زمانی که آن را به سادگی نمی توان تجارت خودی و فراموش نکنید که Gianforte مجاز به مشورت با بروکر خود را در هر زمان. و نه در مورد شما بدونم است که هر عضو از Gianforte خانواده و یا هر اقدام از طرف او.

در عین حال برش, که از آغاز کمپین اسمیر از طرف فاکس تحریف Pogreba اولیه گزارش به فانتوم “تجارت خودی” اتهام شد و هنوز هم هل دادن یک روایت جعلی در 15 آوریل زمانی که او گفت: یک خبرنگار که “کنگره Gianforte ساخته شده است که از هیچ تلاشی برای جلوگیری از ادامه خرید از این احتکار سهام است.”

چقدر مسخره! اگر Gianforte می تواند به جلوگیری از خرید و یا می تواند در هر راه نفوذ جهت سرمایه گذاری نمی توان آن را یک “کور” قرارداد سرمایه گذاری. به عنوان دامنگیر آن را باید به ذکر است که NV5 جهانی که برای اختصاص هفت از 13 خرید سهام به عنوان برچسب مشکوک توسط Pogreba, کاهش ارزش در طول زمان هنگامی که Gianforte قرار بود “احتکار.” با توجه به امور مالی یاهو در 20 مارس NV5 جهانی قیمت سهم تا به حال “شیرجه 51 درصد در طی سی روز.”

به عنوان برای این واقعیت است که Gianforte بود به شدت سرمایه گذاری در شرکت هایی که تا به حال رد پای خود را در امور مربوط به coronavirus نیست که یک پرچم قرمز زمانی که شما نگاه عمیق تر. با توجه به OpenSecrets.org, Gianforte به حال حدود 32 میلیون دلار در سرمایه گذاری در سال 2018 است. تقریبا نیمی از آن در ارتباطات و الکترونیک با تکنولوژی بالا. جای تعجب نیست پس از Gianforte انباشته ثروت خود را به عنوان بنیانگذار RightNow فن آوری. اما آنچه تعجب آور و یا حداقل بسیار آشکار است که نزدیک به یک چهارم از سرمایه گذاری باقی مانده ساخته شده در Gianforte نام در بخش بهداشت و درمان.

به یاد داشته باشید این بود که در سال 2018 کامل دو سال قبل از coronavirus بحران است. سرمایه گذاری در شرکت های فایزر, روشه منابع و جانسون و جانسون بود و به نوعی از استراتژی سرمایه گذاری شاغل به نمایندگی از Gianforte قبل از هر کسی که تا به حال شنیده COVID-19. وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار می رود که استراتژی را تغییر دهید بعد از این ویروس تا به حال منتشر شده است. و اگر شما در مورد آن فکر سرمایه گذاری در این شرکت های دارویی چیزی است که باعث می شود آن را ممکن است برای آنها را به شرکت در کار حیاتی در دست به دنبال تست های درمان و واکسن برای مبارزه با “نامرئی دشمن.”

چگونه می تواند هر کسی تفسیر سرمایه گذاری در داروسازی (به خصوص از طریق یک نابینا قرارداد سرمایه گذاری) به عنوان چیزی غیر از رای اعتماد در علم و بیوتکنولوژی? اگر Gianforte ساخته شده سود با حمایت از این شرکت ها پس از بیش از حد خواهد همه از امریکا سود باید تحقیقات خود را اثبات موفقیت در شکست دادن معضل مرگبار از coronavirus.

برای محافظه کاران در مونتانا و آن را دلسرد کننده برای دیدن روباه دولت بالا اجرای قانون رسمی به عنوان دادستان عمومی خم شدن به ترویج احمق و خود نافی اتهام تخلف ابتدایی خود را در برابر حریف است. اگر او واقعا نگران تمامیت فاکس آغاز کرده اند می تواند با شلیک خود را مدیر کمپین برای شروع یک مخرب شایعه ای که در نظر گرفته شده برای تضعیف سیاسی خود حریف و در نهایت می تواند هزینه خواهان فرماندار عمارت برای پنجمین انتخابات در یک ردیف.

اما پس از برش باقی می ماند در بالای روباه, کمپین یکی به فرض که دادستان کل تایید این تاکتیک است. اگر ما امیدواریم که برای دیدن یک درمان برای سیاست های کثیف در, مونتانا, این خواهد بود تا به رای دهندگان.

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب خود را — از جمله “رسانه ماتریس: اگر چه همه چیز شما می دانید این است که جعلی است؟” — در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de