ما خواهد شد جمع آوری DNA از بازداشت مهاجران و قرار دادن آن در یک جنایی پایگاه داده

همه غیر شهروندان در حال حاضر باید ثبت اثر انگشت پس از ورود به ایالات متحده اما این حرکت برای گسترش دولت DNA پایگاه داده مطرح شده زنگ توسط اداره مهاجرت طرفداران حقوق مدنی و سازمان های بیش از دراز مدت حقوق و حریم خصوصی.

“کنگره باید فورا جلوگیری از هر گونه مالیات دهندگان دلار از استفاده از صندوق این سفارتخانه در برنامه که به دنبال بیشتر dehumanize مهاجران در بازداشت و افزایش قابل توجهی در آزادی های مدنی و حریم خصوصی نگرانی” Naureen شاه ارشد وکالت و سیاست مشاوره با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای گفت: جمعه.

“جمع آوری نقشه ژنتیکی افراد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت نمی کند و ما را امن تر — آن را می سازد آن را آسان تر برای دولت برای حمله به جوامع مهاجر و ما به ارمغان می آورد یک گام نزدیک تر به دولت ضربه زدن بر روی تمام درب ما خواستار DNA ما تحت همان ناقص توجیه که ما ممکن است یک روز ارتکاب جرم است.”

وزارت دادگستری صادر شده پیشنهاد DNA قانون در دفتر ثبت فدرال در ماه اکتبر گذشته و آن را به دست آورد بیش از 41,000 نظرات عمومی. این قانون اجازه می دهد مقامات فدرال “برای جمع آوری نمونه DNA از افرادی که دستگیر می شوند در مواجهه با اتهام و یا محکوم و از غیر ایالات متحده افرادی که بازداشت و تحت اقتدار ایالات متحده است.”

تحت برنامه های موجود DHS مقامات ممکن است درخواست گونه سواب از جزئی و بزرگسالان ورود در مرز جنوبی اگر عوامل مشکوک جفت نیست در واقع مرتبط است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد سریع DNA تست برنامه در پاسخ به افزایش تعداد ماهانه مرز دغدغه بهار گذشته و ادعا کرد این امر جلوگیری مهاجر بزرگسالان از استفاده از کودکان به طور موقت به اقامت در ایالات متحده است. در ژانویه DHS شروع یک برنامه آزمایشی برای جمع آوری نمونه DNA از افراد دستگیر در دیترویت و بندر ورود در ایگل, Texas.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im