عواقب ناخواسته اقتصادی Shutdown

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دو حزبی پاسخ به coronavirus همه گیر به نظر می رسد: شاتر اقتصاد و سپس با قرار وثیقه از همه کسانی که درد و رنج اقتصادی درد. البته به عنوان RealClearMarkets سردبیر جان Tamny نشد و اگر ما قید وثیقه از همه ما به قید وثیقه ، به جای به طور مستقیم به مقابله با علت همه گیر گسترش COVID-19 ما تحمیل وسیع آسیب بزرگ در عصری اقتصاد به احتمال زیاد bankrupting میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک است که ما پس از آن به دنبال رفع عظیم مالی و پولی محرک. محرک تنها می تواند به تقویت فعالیت های اقتصادی که شل منابع – از جمله به تازگی بیکار – قرار داده می شود به کار در راه به موقع برای تولید کالا و خدمات است.

پیامدهای ناخواسته سیاست های گسترده در هر دو انسان و شرایط اقتصادی است. دولت تایوان و ژاپن و کره جنوبی به نظر می رسد نشان داده اند که حتی یک دموکراسی می توانید مدیریت یک بحران بهداشتی به طور مستقیم به دنبال به حداقل رساندن گسترش این بیماری در راه است که نمی فلج کردن اقتصاد است.

قوانین با کشور دیگر متفاوت است و حوزه قضایی, اما به خصوص در مراکز شهری – پس به طور کلی اعمال می شود. در خروج از خانه شما باید یک ماسک. در ورود به یک ساختمان اداری و یا فروشگاه خود را متوسط گرفته شده است. اگر از آن بالا شما تست خواهد شد. جدای از آن, اگر شما احساس نمی شما می توانید آزمایش را در یک محل مناسب. اگر تست شما مثبت آنها را بخواهید در مورد هر کس که شما را دیده ام در هفته گذشته و آزمایش آنها را بیش از حد. شما پس از آن قرار می گیرد در خانه اجباری قرنطینه به عنوان کسانی که با شما زندگی می کنند. بستری محفوظ است برای موارد جدی. مستقیم و بدون ابهام.

سلامت اقتصاد است که به عنوان مهم به عنوان سلامت شهروندان. این دو به هم پیوسته هستند. شما نمی توانید شکستن اقتصاد بدون سخت تلفات انسانی. در یک سال 2018 علمی مقاله محققان تایوانی یو-Hui Lin و ون-Yi Chen نشان داد ارتباط بین بیکاری و خودکشی یکی که معطل ممکن برای دو تا سه سال پس از به بازار کار بهبود یافته است. این یافته ها نشان می دهد که حتی یک تیز رکود ماندگار عواقب. در نظر آنها اصل است که هر 1% افزایش نرخ بیکاری منجر به یک اضافی خودکشی در هر 100 ، 000 نفر و افزایش طلاق از 1٪. اگر بیکاری جهش 5 درصد در زمان خاموش شدن از اقتصاد ایالات متحده است که ترجمه به برخی 16,500 اضافی خودکشی و تا 3 میلیون طلاق. انسان عوارض بسیار واقعی است.

رابرت زولیک و دیگران اشاره کرده اند که زنجیره تامین اختلال در حال به خطر انداختن سلامت و جان بیماران رو خیلی بیشتر خطرات جدی بهداشتی از coronavirus. وجود 23 میلیون آمریکایی مبتلا به سرطان و یا کسانی که تا به حال سرطان یکی دیگر از 30 میلیون نفر با بیماری های قلبی و 34 میلیون مبتلا به دیابت و 35 میلیون مبتلا به بیماری مزمن ریه. با توجه به همپوشانی بین این گروه حدود 70-80 میلیون آمریکایی در حال درمان برای یک یا بیشتر از این بیماری است. اگر یک در صد از آنها می میرند چرا که آنها نمی توانند خود را در پزشکی و یا بیمارستان ها نمی تواند آنها را از وجود دارد را یکی دیگر از 750,000 مرگ و میر.

چقدر احتمال مرگ از COVID-19 برای میلیون ها نفر که در معرض خواهد شد? آن را خیلی زود به می دانم و آن را به طور گسترده ای متفاوت با سن و سلامت. چرا که بسیاری از موارد بدون علامت و یا خفیف هستند به اندازه کافی است که حامل دریافت نمی کند آزمایش تعداد موارد انجام نگرفته است و به احتمال زیاد تا کنون بیش از تعداد مرگ و میر. کشورهایی مانند کره جنوبی که انجام داده اند گسترده تست خواهد شد که به مراتب کمتر از موارد گزارش نشده.

در الماس شاهزاده کشتی کروز با 3,000 روی همه مورد آزمایش قرار گرفت. برای هر دو الماس شاهزاده و کره جنوبی, نرخ مرگ و میر حدود 1%. کسانی که بیش از 60 سال با عوامل خطر دیگر (فوق قلب یا بیماری ریه, سرطان یا دیابت) شامل تقریبا 80% از کل. این به این معنی است که برای بیشتر گروه های سنی یک COVID-19 قربانی چهره معرض خطر مرگ و میر است که تقریبا منطبق بر یکی از خطر مرگ ناشی از همه علل دیگر در سال 2020 است. چرا ما سازندگان: جهانی اقتصاد کلان به صورت یک تهدید است که به طور موقت دونفره ما خطر مرگ و تنها برای کسانی از ما که در حال آلوده می شود ؟ در حالی که عضلات ملی پاسخ این است که هر دو می رود و لازم قدیمی گفت: “برای اولین بار do no harm” نرخ برجسته و مورد توجه است. در یک نجیب تلاش برای نجات زندگی, بیایید لطفا مراقب باشید به نه سرکوب مردم را استخدام برنامه ها و رویاهای خود را در روند.

راب Arnott است رئیس کمیته تحقیق وابسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im