این غیر قابل تحمل بی کفایتی دموکرات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با توجه به مایا آنجلو “هنگامی که کسی به شما نشان می دهد که آنها باور آنها اولین بار.”

من حدس می زنم که آسان تر از انجام گفت … چون دموکرات ها ثابت کرده اند خود را بی کفایت در هر مرحله از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری تا کنون و در عین حال رسانه ها و حزب وفادار هستند و هنوز هم با بستن چشم خود به این واقعیت غیر قابل تحمل از یک حزب در لبه هرج و مرج است.

در نظر آیووا قفقاز. که راه را دموکرات معرفی خود به ملت رای دهندگان در این انتخابات ریاست جمهوری سال — و آنچه ملت دیدم گردابی بی کفایتی در برنامه ریزی پیام و اجرای یک کار سیاسی است که آنها تا به حال شناخته شده در مورد پس از سال 2016. در سال های گذشته نتایج قفقاز منتشر شد به مردم در عرض چند ساعت اما حزب دموکرات با افتخار معرفی یک برنامه جدید طراحی شده برای نوسازی و سرعت بخشیدن به روند.

البته آن کار نمی کند. در آن زمان اکثر رای دهندگان به رختخواب رفت در جلسه شب (Feb. 3) فقط بخش کوچکی از آرا در حال شمارش شده است. آن را تا سه روز بعد که یک نسخه از رای گیری نهایی شمارش ارائه شد هر چند که حتی هنوز هم در شار تا چند روز پیش.

رسانه های فاسد تلاش خود را برای تغییر سرزنش به آیووا اما قفقاز در حال اجرا توسط احزاب سیاسی با کشورهای, و آن را انتخاب ساخته شده توسط ملی دموکرات ها که منجر به خجالت از بودن قادر به محاسبه نتایج بیش از 175,000 رای در یک دولت با 3 میلیون نفر است. آن را یک “ویژگی های قطعی” نرم افزار مشکل اما چگونه بسیاری از اشکالات می تواند بخشیده شود زمانی که شما در حال رقابت برای اجرای یک ملت بیش از 330 میلیون نفر ؟

در همین حال یکی دیگر از نوع قطعی است و همچنین تهدید به افشا دموکرات ها به عنوان یک حزب بیش از حد بی کفایت بود و مورد اعتماد را با این کشور در امور. آن را “برنی قطعی است.”

آن را باید آشکار به حزب بزرگان (عفو سن و سال من-ism) که بهداشت ، برنی ساندرز اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک است کاریزماتیک Pied Piper که قدرت به فریب مقادیر عظیمی از رای دهندگان بیش از صخره از چیزهای رایگان. او تقریبا موفق به کسب نامزدی بیش از هیلاری کلینتون در سال 2016 و شاید او می خواهم که اگر کمیته ملی حزب دموکرات بود نه تقلب سیستم در برابر او.

اما 2020 ممکن است برنی انتقام. در بخشی با تشکر از “اصلاحات” ساخته شده به سیستم را به اطمینان حاصل شود که ساندرز و حامیان او نمی خواهد تبدیل به ناراضی DNC تغییر این حزب نامزد قوانین در راه است که عملا با ارائه یک نقشه راه برای فاجعه است. به طور خاص مخوف superdelegates (مقامات منتخب و حزب خودی که نشان دهنده استقرار حزب دموکرات) از دست راست خود برای رای دادن در اولین انتخابات در کنوانسیون ملی. در سال 2016 کسانی که superdelegates شد تقریبا یکپارچه در حمایت خود را از هیلاری کلینتون و حرکت آنها به دور دوم آن شبیه هیچ کس نمی تواند شکایت دارند که سیستم در آن تقلب.

اشتباه است!

یا حداقل احتمالا اشتباه است. ما می دانیم پس از فردا سه شنبه هنگامی که بیش از یک سوم از تمام متعهد نمایندگان انتخاب خواهد شد در یک پشته توسط رای دهندگان در 14 ایالت و قلمرو. چیز عجیب و غریب است که بسیاری از نامزدها نتوانسته اند به اجرای تبلیغات و یا به مبارزات انتخاباتی در این کشورها از جمله نماینده غنی کالیفرنیا و تگزاس چرا که آنها مشغول بوده است جوش در آیووا و نیوهمشایر سپس به طور خلاصه در نوادا و کارولینای جنوبی به سعی کنید برای به دست آوردن شتاب به رسمیت شناختن نام و پول است. اساسا دموکراتیک ایجاد شد نورد تاس و امید مانند جهنم است که برنی ساندرز خواهد متوقف شده است کسی مثل جو بایدن قبل از سه شنبه. به جای ساندرز ساخته شده است تا سر از بخار و به نظر می رسد آماده برای گرفتن سهم از نمایندگان فردا.

در نهایت و جالب اینجاست که تنها نامزد با پول (اگر نه موجو) به ضرب و شتم سوسیالیستی ساندرز در سه شنبه ضد برنی نامزد میلیاردر مایک بلومبرگ جمهوریخواه سابق شهردار شهر نیویورک است. چرا که بلومبرگ صرف برخی متناوب مقدار از پول خود را (شاید 400 میلیون شاید هم بیشتر) در تبلیغات در سراسر کشور در تلاش برای شبیه یک نامزد جدی حتی اگر او از قد و قامت کوچک — و نه در ارتفاع (او بلندتر از ctq!) اما در ایده.

شانس هستند که بیرون آمدن از سه شنبه تعدادی از نامزدها را بالا 15% آستانه ضبط نمایندگان در حداقل یکی از کشورهای. ما می توانیم پیش بینی است که ساندرز را کسب خواهد کرد بین 35% و 45% از نمایندگان و بلومبرگ و بایدن را هر شناور بین 15 ٪ و 20٪. که برگ 15%-35% برای تقسیم بین پیت Buttigieg, Elizabeth Warren, Klobuchar و احتمالا تام Steyer.

در حالی که هر یا همه از پایین چهار نامزد ممکن است رها کردن که در آن نقطه آن را بعید است که حمایت کافی را به ساندرز در پس از آن مقدماتی را به او بدهد 50 درصد به علاوه یک اکثریت او نیاز به اطمینان از اول رای گیری پیروزی در کنوانسیون جولای 13-16 در میلواکی است. اگر او برنده آشکار و سپس شما یک نامزد می شه 79 ساله سوسیالیستی با یک مرد له در استبدادی کمونیست ها مانند فیدل کاسترو. که به طور معمول خواهد بود سناریو کابوس اما در این سال این بهترین سناریو.

اگر او نمی کند پیروزی آشکار و سپس دوزخ است که مطمئن شوید که به امدن. دموکراتیک ایجاد خواهد باید تصمیم بگیرید که آیا به تایید سوسیالیستی به عنوان پرچمدار که در این صورت آنها خواهد بود مسئول برای پس از آن جورج مک گاورن-سبک حمام خون و یا برای جلوگیری ساندرز با پرتاب خود را در حمایت از نامزد دیگری احتمالا حتی کسی نیست که در مبارزات انتخاباتی است اما حاضر به پیش نویس به عنوان نامزد. (امکانات: هیلاری کلینتون, جان کری, میشل اوباما و یا حتی آدم “شما نمی خواهد که به درخواست من دو بار” Schiff.)

باید که اتفاق می افتد آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که ساندرز را ترک حزب دموکرات برای خوب خود را اختصاص داده شده به هواداران با او شاید حتی در نظر مستقل پیشنهاد شده است. حتی اگر ساندرز به نوعی تصمیم به بازی سرباز خوب و حمایت از نامزد احتمالی آن غیر ممکن است تصور کنید که بخش عمده ای از ضد استقرار هواداران به دنبال مهربانی بر نامزدی آنها مبارزه کرده بود خیلی سخت برای به دست کسی که تا به حال نه آن را به دست آورده. باور نکردنی است که می تواند در نتیجه حتی بدتر از شکست دموکرات ها در ماه نوامبر.

برخی ارشد دموکرات در حال وحشت زده و حتی شناور ایده اجازه superdelegates رای گیری در اولین انتخابات بعد از همه. هیچ راه است که می تواند باعث دائم انشعاب در حزب راست? آن است که حزب دموکرات یا توقف برنی-در همه هزینه ها ، کسی تا به حال بهتر تصمیم بگیرید!

چگونه می تواند دموکرات ها قرار داده اند خود را به آن موقعیت — به ویژه هنگامی که در حال اجرا در برابر یک رئیس جمهور که به سختی نوک: 50% محبوبیت و بود که به تازگی استیضاح ؟

به من گفت: بی کفایتی است که تنها توضیح. آنها به ما گفت که آنها بارها و بارها — بله من شامل شکست خورده استیضاح که افزایش تهمت محبوبیت در سراسر هیئت مدیره و این امر می تواند هوشمند برای ما به آنها اعتقاد دارید. اگر دموکرات ها نمی توانید یک حزبی نمی تواند انتخاب یک نامزد و نمی تواند استیضاح منفور رئیس جمهور پس چه چیزی باعث می شود هر کسی که فکر می کنم آنها می تواند اجرای یک کشور ؟

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب خود را — از جمله “رسانه ماتریس: اگر چه همه چیز شما می دانید این است که جعلی است؟” — در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im