این نژادپرستی نظاممند دام

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آمریکا عمیقا نژادپرستانه جامعه که بسیار موسسات تداوم میراث برده داری و جیم کلاغ ؟ متاسفانه به جواب “نه” — حتی واجد شرایط “هیچ” — در حال تبدیل شدن سخت تر روز به روز. پس از این کشتار وحشتناک از جورج فلوید, میلیون ها نفر به خیابان آمده اند به اعتراض نه فقط خشونت پلیس اما به اصرار دارند که نژادپرستی نظاممند آلوده همه چیز در همه جا در زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگران از رنگ.

اگر سیاهان و اسپانیایی ها به طور نامتناسبی بیشتر از سفید پوستان به ضرب گلوله پلیس در فقر زندگی می کنند باید بالاتر از نرخ بیکاری و یا می میرند از COVID-19 نژادپرستی باید نقش اصلی را-و یا پس از این روایت به طور گسترده ای تکرار در خیابان ها و در رسانه ها می رود. نشان می دهد که این آماری فوری از مشکلاتی پیچیده نیست قرض خود را به آسان گیری است و بدعت. در حال حاضر برخی از دانشگاهیان طرد شده اند و دیگران را متقاعد به عقب نشینی مشروع تحقیقاتی که ارائه دقیقتر تحلیل خشونت پلیس. حتی سوال که آیا نژادپرستی نظاممند و سفید امتیاز فراگیر امروز خطرات بودن اشتباه برای یک نژادپرست یا تلقی ناامید کننده ای نادان. اما داستان از مسابقه در آمریکا است که هر دو سخت تر و پیچیده و تلاش برای از بین بردن تمام اختلافات هستند به احتمال زیاد منجر به رفع بد است که تا پایان انجام واقعی آسیب برساند.

من صرف یک حرفه ای در طول عمر تاثير نژاد-بر اساس اولویت در پذیرش کالج برنامه های. بسیاری از کالج ها — بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی — اعتراف سیاه و دانش آموزان اسپانیایی با میانگین پایین نمرات آزمون های استاندارد و دبیرستان نمرات از سفید و دانش آموزانی که پذیرفته شده اند. من مرکز فرصت های برابر در بر داشت که در میان ویرجینیا عمومی دانشگاه, به عنوان مثال رقابتی ترین مدارس دولتی یعنی دانشگاه ویرجینیا و ویلیام و مری بستری سیاه و دانش آموزان با نمرات SAT بودند که به طور متوسط 180 و 190 امتیاز پایین تر بود نسبت به سفید پوستان و 240 امتیاز پایین تر از آسیایی ها پذیرفته شده اند.

این نتایج نه غیر عادی; در 25 سال انجام تجزیه و تحلیل از پذیرش مدرسه با نژاد و قومیت مدیر عامل شرکت پیدا کرده است مشابه یا بزرگتر تفاوت تقریبا در تمام انتخابی مدارس. اگر مسابقه یک عامل مهم در پذیرش تصمیم گیری در این مدارس این است که در یک ظاهری, تلاش برای کمک به دانش آموزان سیاه پوست و به میزان کمتر اسپانیایی به دست آوردن ورود به این کشور بهترین مدارس. اما این تلاش ها باید هزینه های واقعی-و نه فقط برای دانش آموزانی که ممکن است بیش از گذشته در این مدارس.

دانشگاه هاروارد ارائه می دهد یک مطالعه موردی در چگونه یکی دیگر از گروه اقلیت نیز آسیب می بینند. اطلاعات کشف شده در, کشف یک طرح دعوی در دادگاه در حال حاضر قبل از اولین مدار دادگاه تجدید نظر دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش v. دانشگاه هاروارد نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از آمریکایی-آسیایی دانش آموزان محروم بودند از ورود به دانشگاه هاروارد با بالاتر نمرات و نمرات آزمون از کون اسپانیایی و سفیده که بستری شده بودند اما به دلایل تبعیض آشکار است. به گفته مدیر عامل شرکت بررسی داخلی دانشگاه هاروارد تحلیل هاروارد آزمایش های مختلف غیر آکادمیک عوامل ممکن است تحت تاثیر قرار نژادی ترکیب ورودی اول کلاس با یک چشم به سمت افسرده آسیایی, پذیرش و تقویت سیاه, اسپانیایی, اما همچنین پذیرش. اگر تنها تحصیلات دانشگاهی در نظر گرفته شد کره را تشکیل 43 درصد از پذیرفته شدگان در دانشگاه هاروارد و سفیده 38% با سیاه پوستان تنها 1% و اسپانیایی ها 3 درصد است. اضافه کردن عوامل از جمله فعالیت های فوق برنامه ورزشی و شخصی رتبه بندی بر اساس مصاحبه های افزایش سفیده به 51% و افسرده گی به 26 درصد در حالی که داشتن موفقیت های محدود در تقویت سیاه پوستان و یا اسپانیایی. تنها به صراحت به متقاضیان به همراه فاکتور برای اینکه سیاه یا اسپانیایی را افزایش می دهد شانس خود را برای ورود به 11 درصد و 10 درصد اما همچنین به طور چشمگیری افسرده آسیایی پذیرش به 18 درصد. آن را به عنوان اتفاق می افتد که تعداد کسانی که تقریبا کاملا منعکس کننده نهایی نژادی ترکیب از هاروارد پذیرش.

به وضوح آسیایی روبرو شده اند و همچنان به صورت تبعیض نژادی در این جامعه بوده است و تنها گروه به صراحت منع تبعیض از مهاجرت به آمریکا در سال 1882 و در حالی که حق تبدیل به تابعیت شهروندان تا سال 1952. در واقع دانشگاه هاروارد آیا تبعیض علیه سیاه پوستان و یهودیان و دیگران در این دوره از آن نزدیک به 400 سال سابقه اما هر چه سیستمیک تبعیض می رود که در حال حاضر به نظر می رسد به هدف آسیایی, نه سیاه. اما سیاه پوستان لزوما به نفع یا از پذیرش گسترده نژادی در اولویت پذیرش از طرف آنها. به عنوان Richard H. ساندر و استوارت تیلور جونیور با اشاره به در جامع خود را مطالعه اثر نژادی اولویت در پذیرش کالج در عملکرد دانش آموز, “عدم تطابق: چگونه اقدام مثبت لطمه می زند و دانش آموزان آن در نظر گرفته شده برای کمک به, و به همین دلیل دانشگاه ها به آن اعتراف خواهد کرد” مدارس نژادی با استفاده از تنظیمات در نهایت اعتراف به دانش آموزان که اغلب در رتبه پایین تر از کلاس های خود را و مبارزه را به پایان برساند کالج و یا عبور حرفه ای امتحانات.

به نوبه خود این دانش آموزان تلاش بیشتر و حتی پس از آنها فارغ التحصیل عدم پیشرفت در حرفه انتخاب خود اگر خود را در کالج نمرات subpar می شود که برای اثبات برخی نه که تنظیمات موفق به رسیدن به هدف خود را اما که نژادپرستی نظاممند شرح زیر است سیاه پوستان به جهان حرفه ای نیاز بیشتری نژادی اولویت در استخدام و ارتقاء. هیچ یک از این است که می گویند که نژادپرستی وجود ندارد و یا که در آن می توانید پیدا کردن راه خود را حتی لیبرال سنگر هر چند من می خواهم استدلال می کنند که مشکل نژادپرستی در دانشگاه است و انتظار بیش از حد کمی از سیاه و دانش آموزان اسپانیایی یک پدر سروری بر اساس کلیشه های نژادی است که ناتوان کننده و غیرسازنده است.

اما کالج ها نه تنها موسسات به اتخاذ این اشتباه رفع بی عدالتی. بنابراین بیش از حد, مرگ جورج فلوید و دیگر غیر مسلح سیاه قربانیان در دست پلیس است باعث تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و صرف بیشتر در سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع, استخدام بیشتر سیاه, افسران پلیس, اصرار بر تنوع و ضمنی-تعصب آموزش, در میان دیگران. اما مانند ترجیحی پذیرش در دانشگاه های این اقدامات ممکن است نه تنها بی اثر آنها ممکن است باعث تشدید مشکلات جدی دیگر.

به سادگی پشت برش در حضور پلیس به خصوص در محلات با بالاتر جرم و جنایت را ندارد ساکنان آن جوامع امن تر است. در پی خشونت ها در فرگوسن Mo. و مردم پس از قتل پلیس از متهمان وجود دارد نرخ جرم و جنایت مشخصی زمانی که پلیس تبدیل شده است چشم خود را به فعالیت های جنایی در اعتراض و از آنها باقی مانده اند بالاتر است. پس از سیاه پوستان بیشتر به احتمال زیاد به قربانیان جرم و جنایت نسبت به سفید پوستان آنها رنج می برند بیشتر در زمانی که نرخ جرم و جنایت افزایش می دهد. انحراف بودجه از پلیس به خصوص اگر آن را به معنی کمتر پلیس در جوامع با نرخ بالای جرم و جنایت خواهد شد به احتمال زیاد در نتیجه نتایج بدتر برای کسانی که در واقع زندگی می کنند وجود دارد.

و نه به سادگی استخدام بیشتر سیاه افسران پلیس مشکل را حل کند. حتی شهرهایی مثل لس آنجلسکه در آن سیاه و افسران در حال 11.6 درصد از نیروی اما 8.8 درصد از جمعیت باید مشکل تاریخ با خشونت پلیس. به فرض که سیاه افسران پلیس خواهد بود امان از بی دلیل رفتار خشونت آمیز نسبت به اعضای خود گروه نژادی و همچنین نسبت به Latinos یا آسیایی است ساده. مشخصات بالا موارد مربوط به خشونت های پلیس از جمله در برابر جورج فلویدرا شامل ایالات متحده و افسران. آموزش تنوع در بهترین حالت یک مخلوط تاریخچه. شرکت های بزرگ امریکا سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در تنوع برنامه های آموزشی برای افزایش اشتغال برای سیاه پوستان و دیگران است که حتی طرفداران اعتراف کاهش یافته است کوتاه بر تغییر رفتار است. یک کسب و کار هاروارد, بررسی و تحلیل, به عنوان مثال اشاره کرد: “دهه علوم اجتماعی پژوهش نقطه به یک حقیقت ساده: شما مدیران در هیئت مدیره با سرزنش و بشود آنها را با قوانین و بازآموزی.”

د-تنش های آموزشی در ادارات پلیس می تواند موثر تر از نژادی حساسیت جلسات عنوان می د-نظامی از نیروهای پلیس که گاهی اوقات شبیه تهاجم ارتش با خودروهای زرهی استتار لباس نیمه اتوماتیک تفنگ و گاز اشکآور پرتابی. آمریکا نیروهای پلیس کشتن غیرنظامیان — سیاه و سفید اسپانیایی و دیگران — در نرخ هشدار دهنده. هیچ کس نمی داند برای مطمئن, اما آن را حداقل 1000 نفر و بر اساس یک تخمین پلیس کشتن برخی از 1700 غیرنظامیان در سال حسابداری 1 در هر 12 خشونت مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

سیاه پوستان هستند نامتناسب نشان داده شده در آن اعداد و وجود دارد بدون شک افسران پلیس که خیلی سریع به ماشه در هنگام مقابله با یک مظنون اما یکی از دقیق ترین مطالعات از تعصب نژادی پلیس در قتل, توسط اقتصاددان رولاند G. سرخ از دانشگاه هاروارد فراهم می کند شواهد کمی که پلیس هستند احتمال بیشتری برای کشتن سیاه پوستان با آنها در تماس آمده از سفید پوستان است. به عنوان سرخ کن نوشت: به تازگی در یک op-ed در وال استریت ژورنال “مهم نیست که چقدر ما تجزیه و تحلیل داده ها ما در بر داشت تفاوت های نژادی در تیراندازی به طور کلی در هر شهرستان به طور خاص و یا در هر زیر مجموعه از داده ها.”

سرخ کن مراقب باشید به یاد داشته باشید که این تجزیه و تحلیل ها نشان می دهد “چه اتفاقی می افتد به طور متوسط” و که ممکن است تفاوت در اشکال شدید خشونت — می گویند در Floyd قتل و یا عکسبرداری از Amadou دیللو یک مهاجر غیر مسلح از گینه در آنها پلیس شلیک 41 گلوله در شهر نیویورک در سال 1999. سرخ کن یادداشت که “به عنوان اقتصاددانان ما نمی تواند به برچسب غیر قابل توضیح نژادی و نابرابری ‘نژاد پرستی.'” او درست است. آنها ممکن است شواهدی وجود دارد که نژاد پرستی نقش برخی از نقش اما چگونه بزرگ نقش و چگونه بهترین را به آدرس آن را به مراتب پیچیده تر است.

روشن است از غلیان احساسات نگرانی گسترده ای در میان swathes عمومی-از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ از نسکار به شرکت هیئت مدیره اتاق از ارتش ایالات متحده به نخبگان دانشگاه-که اکثر آمریکایی ها می خواهند برای پایان دادن به تبعیض نژادی و تبعیض و نابرابری اجتماعی. اما هیچ میانبر وجود دارد به بهبود روابط. نمادین اقدامات مانند مصرف کردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال و تغییر نام پایگاه نظامی که افتخار خائن ممکن است دیر شده است. اما این اشتباه است که برای درمان توماس جفرسون و جورج واشنگتن به عنوان اخلاقی معادل از John C. Calhoun یا جفرسون دیویس. مترقی اوباش ممکن است اهداف مختلف از alt-آنهایی که از سمت راست اما اراذل و اوباش اقدام به ندرت به خوبی به پایان می رسد. من باقی می ماند و امیدوار است که ما فراتر از خشم و سرخوردگی نشان داد بیش از دو ماه گذشته. برای دریافت وجود دارد ما نیاز به رهبران به ما یادآوری آرمان های ما به عنوان یک ملت و همچنین عیوب ما. بیشتر از همه ما نیاز به همه آمریکایی ها به این باور است که یک بار دیگر ما یک ملت و یک مردم بدون توجه به رنگ ما و ما خواهد شد یا رسیدن به عظمت با هم و یا سقوط به دائم بخش که عذاب ما در آینده است.

لیندا چاوز تاسیس و در حال حاضر ریاست مرکز فرصت های برابر. او مدیر گزارش کمیسیون حقوق مدنی در دولت ریگان و آمریکا متخصص در سازمان ملل Sub-کمیسیون رفع تبعیض و حمایت از اقلیتها از 1992-1996.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrasweet bonanzaaviator oynaelf bar bc5000geciktirici hapjoybetVan EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü