این SOTU لیست مهمان: که قانونگذاران آوردن?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در عرشه به خود را ارائه سوم خارجه اتحادیه و آنچه که او می گویند در مورد استیضاح این سوال بزرگ شب.

آیا او اجازه می دهد تا پرواز با “من”-کلمه یا اجتناب از آن دموکرات کنگره در حال تلاش برای حرکت — یا حداقل این چیزی است که آنها سیگنالینگ با مهمانان آنها دعوت شده ایم.

قانونگذاران می تواند یک مهمان, هر, و گاهی اوقات این لیست بسیار موضعی مانند زمانی که دموکرات ها دعوت مهاجر مادران به عنوان بحث درگرفته بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره خانواده و جدایی سیاست در مرز در سال 2019.

این به نظر نمی رسد به یکی از آن سال ها. قانونگذاران هنوز در تلاش برای ایجاد یک نقطه — و نه فقط در مورد این موضوع است که مصرف واشنگتن برای دو ماه یعنی استیضاح.

هیچ کس دعوت جان بولتون (که ما می دانیم). در عوض اعضای کنگره در حال تلاش برای هدایت مکالمه بازگشت به میز آشپزخانه مسائل مانند بهداشت و درمان و اقتصاد است.

در اینجا یک نمونه از لیست مهمان تا کنون:

مراقبت های بهداشتی

کریس لانه بازنشسته سنگ چخماق, معلم مدرسه و دیابتی نگران بیش از افزایش هزینه داروهای تجویزی و لغو 2010 مراقبت های بهداشتی قانون — نماینده کنگره دن Kildee D-Mich.

میشل فریدمن سرپرست یک کودک مبتلا به دیابت نوع 1 — تشکر. ارل Blumenauer D-سنگ است که یک بار دیگر تحریم این سخنرانی گفت: در آزادی مطبوعات “من را انتخاب کرده اند نه به شان و مقام دادن نسبت ناروا به رژه دروغ در مورد مراقبت های بهداشتی”

سارا Stark, ديابت نوع 1 و هموطنان مقیم هالی میشیگان — Rep. الیسا Slotkin D-Mich.

Bakari سوختگی مدیر عامل مرکز بهداشت برای بی خانمان ها, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند اولیه پزشکی دندانپزشکی و مراقبت های بینایی و مشاوره در شکوفه پرتقال و سلامت خانواده در اورلاندو فلوریدا — Rep. وال Demings D-Fla.

جیلیان Hudspeth, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیوجرسی مراقبت های اولیه انجمن که نظارت نیوجرسی فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی — Rep. فرانک Pallone جونیور, D-N. J.

جینا Tosh, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Planned Parenthood ساحل مرکزی کالیفرنیا — Rep. Salud کربجل D-کالیفرنیا.

Carrigan نلسون نادر سرطان استخوان بازمانده — Rep. دیوید Cicilline D-R. I.

کیم Cesarek سرطان سینه بیمار — Rep. انجی Craig, D -, Minn.

مهاجرت

جف Lunde, شهردار پشت فشار برای یک مسیر به شهروندی برای بروکلین پارک لیبریا جامعه — نماینده کنگره دین فیلیپس, D -, Minn.

ماریا Rocha, اقدام معوق برای ورود دوران کودکی گیرنده — Rep. Joaquin کاسترو D-تگزاس

Joseph Paul Jr., یک هنگام ورود دوباره کار حرفه ای با مجرم در معرض خطر افراد مختلف جامعه خدمات و ایمان مبتنی بر سازمان در لس آنجلس — سن. کامالا هریس D-کالیفرنیا.

اسماعیل Alghazali یمنی-شهروند آمریکایی جدا شده از همسر و دو فرزند جوان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسلمان بان — Rep. جودی چو D-کالیفرنیا.

مری ان Mendoza, مدافع “فرشته خانواده” جامعه و اجرای قوانین مهاجرت — Rep. اندی Biggs, R-Ariz.

Habon Abdulle مدیر اجرایی زنان سازمان زنان شبکه یک سازمان غیر انتفاعی با هدف اول و نسل دوم زنان مهاجران — Rep. Ilhan عمر D-Minn.

اجرای قانون

هایلی, مهر و موم, دختر افتاده Jersey شهرستان کارآگاه جو مهر و موم بود که به ضرب گلوله کشته و در ماه دسامبر توسط دو نفر مسلح ضد یهودی افراط گرایان — Rep. تام امریکا D-N. J.

راب سرا بازنشسته شهر نیویورک آتش نشان است که خدمت در 9/11 و یک مدافع به صورت دائم مجوز از 11 سپتامبر قربانی صندوق جبران خسارت عمل — Rep. حداکثر رز, D-n. y.

اریک آدامز افسر پلیس در Laconia, New Hampshire, که با این نسخهها کار در اعتیاد به مواد مخدر و مسائل مربوط به بهبود — Rep., مگی حسن, D-H. N.

اسلحه

Andrea کمبلی فعال و بیوه جان مک نامارا یکی از سرمایه روزنامه نگاران کشته شده در آناپولیس در سال 2018 — بهداشت ، کریس ون Hollen D-Md.

جانبازان

جدیدترین برگمن رئیس جمهور از جانبازان ویتنام آمریکا مارین کانتی فصل — Rep. جرد هافمن, D-کالیفرنیا.

گیل هرناندز مدافع با سربازان جنگ های خارجی — کاریکاتور جکی روزن D-Nev.

تجاوز جنسی

کورتنی وحشی تعرض توسط جفری اپستاین و الهام بخش برای یک قربانی حقوق لایحه در کنگره جکی Speier, D-کالیفرنیا.

کار

عبدالقدوس چودری افسر امنیتی در فرودگاه لاگاردیا و عضو 32BJ SEIU اتحادیه — تشکر. لطف Meng D-n. y.

کریس Wiers جمهور از داخل آهن این نسخهها کار میکند’ محلی S6 اتحادیه — Rep. Jared طلایی, D-مین

تجارت

Jennifer Lewis, نسل سوم کشاورز لبنی در میشیگان و حمایت ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق یا USMCA — Rep. تیم Walberg, R-Mich.

سیاست خارجی

خدیجه Cengiz نامزد کشته شده در عربستان نویسنده جمال Khashoggi — Rep. Gerald E. Connolly, D-Va.

مشاهیر

جان ریدلی خالق امی و برنده “American Crime” و جایزه اسکار برنده در فیلمنامه برای “12 سال یک برده” — تشکر. گوئن مور D-Wis.

باید بیشتر SOTU مهمان ؟ ارسال آنها را به [email protected]

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de