سکوت دموکرات رسانه بره

X

داستان جریان

مقالات اخیر

واشنگتن — دموکراتیک سنسور. کاترین کورتز متن ترانه مست و, کریستن جیلیبرند کامالا هریس, الیزابت وارن و ctq — خودخوانده فمینیست خریداری شده که هر شل و ول ادعا شده در حال حاضر در برابر دیوان عدالت برت Kavanaugh — را انتخاب کرده اند برای مقابله با جو بایدن در مواجهه با اتهام تجاوز جنسی ساخته شده علیه او توسط یک کارمند سابق.

این MeToo جنبش که به دنبال یک نیویورک تایمز’ در معرض در هالیوود مغول Harvey Weinstein سوء استفاده و تخریب در صنعت سرگرمی و قرار بود تا ثابت کند که جنبش فمینیستی بود که یک نهاد اخلاقی متعهد به نمایشگاه درمان زنان حتی زمانی که بزرگ دموکراتیک و ارقام ایستاده بود متهم کرد.

بایدن ترجیح درمان نشان می دهد که یک شم اتهام صنعت تبدیل شده است.

زمانی که Kavanaugh مواجه کپک زده داستان از سوء رفتار رفتن تا آنجا که دبیرستان را به سنگ بستر آمریکایی اصل با توجه روند و این تصور که بار اثبات باید سقوط در یک متهم نیست متهم شد آشکارا وجود ندارد.

با تارا Reade است اتهامات علیه presumptive دموکراتیک نامزد رسانه های خبری گزارش داستان متفاوت و با مجموعه ای از قوانین.

هنگامی که شما نگاه در دیوانگی به گزارش جدید ادعا های جعلی در برابر Kavanaugh و مقایسه آن با عدم ضرورت در بایدن مقابل شما به این معنا است که رسانه های بزرگ stooped به پوشش Reade داستان تنها در نیم دل ظاهری برای بی اعتبار ساختن منتقدان محافظه کار که دیدم لیبرال تعصب.

نیویورک تایمز با تاخیر بیش از دو هفته به گزارش Reade را با خود ندارد. سردبیر اجرایی دین Baquet قاب این خبر ارزش اتهامات علیه Kavanaugh به عنوان بخشی از “در حال اجرا داغ داستان” یک شکل بود که “در حال حاضر در یک انجمن عمومی در راه است.” توان به آن اشاره کرد که “در حال اجرا داغ داستان” صدق نمی کند به Reade ادعا می کند در برابر بایدن که فقط می خواهد به رئیس جمهور ایالات متحده است.

Reade بدخشان از بایدن از نظر جنسی آزار او هنگامی که او یک دستیار سنا پخش شده در مارس 25. در 30 آوریل واشنگتن پست رفت و بر روی اندام با سرمقاله خود خواستار بایدن به ارائه اسناد و مدارک به رد Reade مشکل اتهام.

حداقل پست خبرنگاران تلاش کرده اند به درخواست بایدن در مورد Reade اتهامات. هیچ خبرنگار از جمله سی ان ان اندرسون کوپر خواسته بایدن در مورد Reade در طول های اخیر مصاحبه های تلویزیون.

پس از شکست به درخواست بایدن در مورد این موضوع قبلا MSBNC را “صبح جو” تا به حال بایدن بازگشت صبح روز جمعه برای رسیدگی به اتهامات. اولین “صبح جو” نشان داد و کلیپ از بازیگران و خواستار دادرسی برای Kavanaugh. سپس میزبان میکا Brezinski فهرست تمام آزار و اذیت جنسی اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هیچ هشدارهای.

Brezinski به تنهایی خواسته بایدن در مورد Reade. بایدن را رد اتهام. Brezinksi را دنبال نمی کند تا با سوال در مورد گزارش که اثبات Reade اتهام.

در چهارشنبه Reade گفت: بار,’ بن اسمیت که تحت پوشش این داستان مانند یک حرفه ای است که تنها شبکه ای است که تا به حال ارائه شده خود را بر روی دوربین مصاحبه بود تابناک.

اجازه بدهید این را روشن. مگر اینکه بایدن کسی کشته در 1990s من نمی مراقبت از آنچه که او با یک کارمند دهه پیش به عنوان خزنده یا نفرت انگیز به عنوان رفتار او ممکن است شده اند. شاید این درست است اما زمان بحث بود که جرم رخ داده است. در حال حاضر آنچه مهم است این است که چگونه مقامات درمان اعضای کارکنان خود امروز.

بازگشت به رسانه ها و فمینیست با چنگال.

Kavanaugh شاکیان را قادر به لام یک مرد با اتهامات بی اساس که هم پاشیده تحت بررسی-و هنوز هم کابل خبر پخش شد و دوباره پخش اسمیر است. بسیاری از دموکرات ها هنوز هم صحبت می کنند که اگر Kavanaugh مجرم بودند.

در حال حاضر وجود دارد به تازگی منتشر شده فیلم از یک زن Reade شناسایی کرده است به عنوان مادر او تماس سی ان ان لری کینگ به شکایت در مورد دخترش بدرفتاری با یک “سناتور برجسته.” که اثبات و نه نوعی که باید نگه دارید تا در دادگاه, اما به اندازه کافی برای تولید یک تورنت از داستان در برابر یک محافظه کار است.

آیا معنی که رسانه های بزرگ باید پوشش اتهامات علیه بایدن به عنوان بی رحمانه به آنها regurgitated خاک پرتاب Kavanaugh? هیچ. به نفع شک بایدن با بهره گیری شده است که با توجه به هر شکل که می ایستد متهم از چیزی دهه قدیمی است و غیر ممکن است به رد.

همانطور که برای کورتز متن ترانه مست و, Gillibrand Harris, Klobuchar و وارن همه پتانسیل بایدن در حال اجرا آمپول, آنها نشان داده ایم که آنها واقعا هستند. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد آنچه اتفاق می افتد به زنان که ممکن است بیمار استفاده می شود و یا حمله-مگر اینکه آنها می توانید داستان خود را در برابر یک رقیب. سپس آنها واقعا خشمگین است.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de