کوتاه ناراضی مبارزات مایک بلومبرگ

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اجازه دهید ما را کنار بگذارند به گزارش روز هنگامی که تشریحی برادوی با صدای تلپ افتادن به نام مایک بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. او سزاوار اعتباری نه تمسخر برای میهنی باور است که کشور خود را مورد نیاز او. هنگامی که او وارد مسابقه در ماه نوامبر گذشته مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات را presumptive جلو-دونده جو بایدن نگاه به هیچ جا و “دموکراتیک سوسیالیستی” برنی ساندرز به نظر می رسید آماده به طوفان ارگ.

چه شد فوقانی شرق جانبی “میانه رو” کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم و سابق شهردار نیویورک به ارزش 60 میلیارد دلار قرار است انجام دهید ؟ Bupkis? آن را وظیفه خود را به دنبال نامزدی و صرف میلیاردها اگر او تا به حال برای نجات حزب و ملت از چهار سال بیشتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به خوبی به عنوان ما می دانیم که آن کار نمی کند که راه. معلوم است که حزب نیاز ندارد او را به عنوان یک نامزد وجود آن که هنوز هم می خواهد او را به تسویه حساب کردن که پول نقد برای کمک به. به بلومبرگ کمپین صرف بیش از $500 میلیون – مجنون مجموع به پیروزی لاشی تعداد نمایندگان و حوزه قضایی American Samoa.

بلومبرگ ادامه خواهد داد به صرف پول تنها از آن خواهد شد برای کمک به بایدن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. من در حال حاضر ساخته شده برخی از ارزان ایسنا-Samoa, جوک, اما خواهد کرد. میلیاردرهای مردم پس از همه حتی برای یک مرد (و خانواده) با این که پول زیادی هدر رفتن نیمی از bil است هزینه خجالت.

پس چه اتفاقی افتاد ؟

من همیشه زده بود به این معنا که مشاوران او فکر همه چیز بود یک پیاده روی در پارک: که همه آنها تا به حال به انجام فازی-بمب سه شنبه متحده با یک مقدار بی سابقه ای از تبلیغات تلویزیونی و او را تصاحب رهبری و پس از آن قادر به فشار هر کس دیگری خارج از مسابقه است. به نظر می رسد که بالا پرداخت می شود مشاوران برخی از آنها برای او کار می کرد در خبری بلومبرگ بودند و شاید کمی بیش از حد مشتاق به رئیس خود بگویید آنچه او می خواست برای شنیدن.

از این اعتماد به نفس یا اعتماد بیش از حد – آنها توصیه او را به پیش بروید و با استفاده از نظرسنجی شماره او انباشته (از طریق تبلیغات گسترده) به راه خود را به آخرین اوایل بحث – حتی اگر او با شرکت در ارتباط اولیه مقدماتی و قفقاز.

بد تماس بگیرید.

او بیمار-آماده به توضیح خود شرکت non-disclosure agreement شهرک با زنانی که تا به حال او را متهم کرد و دیگران از سوء مربوط به جنسیت. او اشتباه در مورد چگونه به دور از, و عذر خواهی برای توقف-و-frisk پلیس که بسیاری از اقلیت رای دهندگان را دیدم به عنوان نژادپرست است. خود پیام اساسی – می-آیا مرد با پول نقد را به نفع خود – نازک بود.

بحث شد یک فاجعه با کوسه های دندانه دادستان الیزابت وارن او نگاه نه تنها مانند یک تازه کار اما والا و حق یکی است. گسترده کمپین های تبلیغاتی می تواند نتیجه معکوس اگر نامزد نشان نمی دهد تا در زندگی واقعی به عنوان قانع کننده نسخه کامل در تبلیغات. بلومبرگ آمد به عنوان عادی مرد پشت پرده نه بزرگ و قدرتمند Wizard of Oz.

تاکتیکی خود را در مسیر نامزدی وابسته برنی ترسناک بودن اما نه غالب; “اوایل” نامزد سفت یکدیگر و بایدن هرگز خود را با هم عمل می کنند. این یک طرح قابل قبول است اما کار نمی کند. برنی غالب داستان در اوایل بلات از بلومبرگ. یک سری دیگر از نامزدها نیست به اندازه کافی قوی به علت جدی هرج و مرج است. بایدن بود که سابق بهداشت ، Gary Hart مشاهده شده در هفته گذشته بیشتر “با دوام” از مردم می دانستند.

مهر و شرکت. تقریبا درست است که کوارتت از وقایع اوایل می تواند نادیده گرفته شود. هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که کارولینای جنوبی خواهد شلیک بایدن از یک توپ راه آن را انجام داد. و این چیزی است که در نهایت در شهردار مایک. برنی را افزایش می ترسم رای دهندگان سیاه و سفید که در حالت راست به آغوش تنها “نسیم” نامزد آنها می دانستند و مورد اعتماد.

با وجود تمام تبلیغات در جای دیگر مایک نشده بود ،

در سه شنبه, Bloomberg مورد نیاز برنی به gangbusters و بایدن legendarily آشفته بر روی زمین قادر به سرمایه گذاری به سرعت در آرایه متحده رای گیری که روز است. اما اگر بایدن می داند که یک چیز است و آن این که در داخل بازی و او به سرعت پیت Buttigieg و ctq را بریزید و پیوستن به او و رایگان-media “Joementum” در زمان خاموش.

همانطور که برای ساندرز وجود دارد به نظر می رسد به یک درب در حمایت خود را: آن را به عنوان او می گوید: “چند نسل و چند نژادی و چند قومی” و چند چیز دیگر. اما به نظر نمی رسد به یک اکثریت در حزب دموکرات حداقل به عنوان در حال حاضر تشکیل می دهند.

آن را در حال حاضر برای رفتن به یک بلند و تلخ مبارزه بین بایدن و ساندرز برای نامزدی. بایدن جلو است اما حزب قوانین تمایل به ادامه مبارزه است. بلومبرگ در حال حاضر از ایشان تشکر مردم American Samoa. در حال حاضر او هم آنها را به سفر پرداخت.

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im