رسوایی واقعی از سنگ تخفیف نیست آنچه شما فکر می کنم

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ باعث apoplectic واکنش ها در تمام مکان های معمول. این شرم آور است زیرا تقریبا همه رفتن از جا در رفته بیش از این مورد از دست رفته بدیهی ترین مفهوم از رئیس جمهور رحمت – از جمله خود رئيس جمهور و مردی که از آن بهره مند.

یک دادستان سابق فدرال ادعا bizarrely که نشان رحمت به سنگ شد و به نوعی یک مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف روسی “تبانی.” دولت اوباما وکیل کلی حمایت تعقیب سنگ دوباره احتمالا در جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری. قانونی محقق نوشتن برای ضد مغلوب ساختن پیشی جستن سایت مبارزه حقوقی به نام و برای اصلاح قانون اساسی پس از رئیس جمهور دیگر نمی تواند موضوع را میبخشد. (هر سه از کسانی که alarmists هستند دانشکده حقوق اساتید راه است که نشان می دهد در عین حال یکی دیگر از نسل حقوقی رزمندگان در خط لوله.)

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی بودند کمتر شد. مجلس نانسی پلوسی نامیده می شوند آن را “یک عمل سرسام آور فساد است.” سناتور. میت رامنی ادعا نادرست است که سنگ تخفیف بود “بی سابقه است.” تشکر. آدام شیف هشدار داد قبل از آن اتفاق افتاد که, بخشش برای سنگ نشان می دهد “تحقیر” برای حکومت قانون است. پس از آن پایین رفت و او را معرفی قانون اساسی مشکل ساز قانون برای محدود کردن رئیس جمهور بخشش قدرت.

مثل همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان داده شد مهار آزاد رسانه ها. ان بی سی اختصاص داده شده به “ملاقات با مطبوعات” بخش به مشکوک ایده که سنگ تخفیف خواهد صدمه دیده است رئیس جمهور سیاسی در ماه نوامبر. واشنگتن پست منتشر رابرت مولر op-ed decrying مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند. در یک جداگانه سرمقاله با عنوان “نابخشودنی” این پست نامیده تخفیف “یک خیانت از دفتر رئیس جمهور است.”

که یکی از راه های برای مشاهده این مورد. در اینجا یکی دیگر از: روسیه پروب راه اندازی شد مغرضانه و سیاسی فعال FBI مقامات آشکارا خصمانه به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. عوامل به دست آمده حکم جستجو در اطلاعات آنها می دانستند که به غلط — ارائه شده توسط یک بازنشسته انگلیسی, جاسوسی در کلینتون در کمپین حقوق و دستمزد. یک بازرس به طور کلی نشان داد که این عوامل گمراه دادگاه doctored سوابق و آغشته به گناه آمریکایی است.

در این باب مولر بود به نام ویژه دادستان به دلیل James Comey ماشینی. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج او را به عنوان FBI مدیر Comey گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “من نمی اب زیر کاه چیزهایی که من نمی نشتمن اصلا فراموش جانوران پستاندار شبیه راسو حرکت می کند” حتی به عنوان او انجام شده بود ، مولر این تیم تحقیقاتی تحت سلطه بود حزبی وکلا که کمک به حزب دموکرات نامزد شد و رهبری تهاجمی اندرو Weissmann که پس از ظهور به عنوان یک بایدن کمپین قائم مقام. اما سنگ کیفرخواست Weissmann تهیه نمی تقویت روسیه تبانی خط داستانی آن eviscerated آن است. با توجه به کیفرخواست را روایت سنگ تا به حال هیچ دانش قبلی از روسیه فعالیت و تهمت مقامات گذشته برای پیدا کردن. در حالی که به سختی absolves سنگ از دروغ گفتن در طول بررسی آن تضعیف کل منطق برای پروب. سنگ بود به اتهام یک “فرایند” جرم و جنایت است.

سنگ شده و مورد مباهات نیست “نورد” در جمهور که منتقدان خود را ببینید به عنوان یک پذیرش از گناه. اما شواهد بیشتر از نزدیک comports با سنگ نسخه: دادستان که آنقدر مصمم به مغلوب ساختن پیشی جستن آنها می خواستند سنگ به دروغ. این یک اتهام جدی اما عجیب و غریب قبل از سحر دستگیری سنگ نشان داد یک پلیس خارجه ذهنیت اساسی این دادستان است. به جای به سادگی گفتن سنگ از طریق وکیل خود به نوبه خود در یک تیم از ماموران اف بی آی در مبارزه با دنده و شب-vision goggles وارد یک و نیم دوجین وسایل نقلیه. پوشیدن تاکتیکی جلیقه و brandishing سلاح های سنگین آنها در درب فریاد “FBI باز کردن درب! FBI حکم!” یک تلاش آشکار برای ترساندن و ارعاب متهم آن را نیز نادیده گرفته و وزارت دادگستری دستورالعمل.

تنها با چند مورد استثنا رسانه ها شد untroubled توسط این circus: The White House Correspondents’ انجمن به تازگی به سی ان ان که اصرار داشت آن بود که با نوک انگشتانش کردن از قبل توسط یک منبع معتبر جایزه برای فیلمبرداری FBI عملکرد هنر است.

در محاکمه سنگ محکوم شد توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود — سنگ زندگی در نوسان ایالت فلوریدا — اما از 12 واشنگتن احتمالا همه دموکرات ها از جمله لیبرال فعال سیاسی وکیل است که در خدمت به عنوان داوران forewoman. پس از محاکمه آن به نور آمد که او قبلا اعتراض خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به هتل بارها و بارها به نام رئیس جمهور یک نژادپرست در رسانه های اجتماعی و بیان تند و تیز تحقیر برای راجر سنگ خود را. اوباما منصوب قاضی که ریاست دادگاه بود دست نخورده توسط این نگران کننده وحی است. در زمان به نظر می رسید که او به ندرت می تواند پنهان کردن خود animus برای متهم.

بنابراین برای بسیاری از مردم رسوایی نبود راجر سنگ تخفیف. آن را بازداشت محاکمه و محکومیت. اما حتی در این پلاریزه مورد وجود دارد یک فرصت برای زمینه های مشترک هر یک نمای سنگ و برگ برنده دموکرات ها و یا رسانه ها. این پتانسیل منطقه از درک متقابل ساخته شده بود ضمنی و با اولین جمله واشنگتن پست جولای 11 “Unforgiveable” سرمقاله: “هیچ شک هزاران نفر از مردم که سزاوار ریاست جمهوری تخفیف بیش از راجر سنگ.”

که مشاهده بدیهی است که دقیق یک نقطه است ارزش محوری در اطراف — و تغییر.

زمان انتشار

این واقعیتی است که آمریکایی ها بیشترین زندانی مردم سرانه در جهان است. اطلاعات قابل اعتماد در دسترس نیست از چین (شماره 2) و روسیه (شماره 3) نمی تواند مورد اعتماد دارد اما به دلیل کمی به کنایه. آن را به سادگی غیر قابل انکار است که ایالات متحده incarcerates مردم promiscuously و — اگر هدف این است که توانبخشی و یا ایمنی عمومی– نگه می دارد و آنها را قفل شده است و تا کنون بیش از حد طولانی است.

در هر لحظه برخی از 2.2 میلیون نفر در پشت میله های زندان در این کشور است. خشن تفکیک است که 1.4 میلیون زندانی هستند در دولت و فدرال زندانها با 800000 برگزار شد در زندان های محلی بسیاری از آنها در انتظار محاکمه و یا صدور حکم است. به زندان فدرال جمعیت است که در واقع کاهش از یک دهه پیش زمانی که در آن قرار دارد برخی از 210,000 زندانیان. در عین حال نزدیک به 160 ، 000 نفر در حال حاضر در بازداشت ایالات متحده اداره زندانها.

راجر سنگ است که در میان آنها نیست اما این است که هنوز راه بیش از حد بسیاری از. این تعداد شامل هزاران نفر از افراد مسن و ناتوان زندانیان هزاران نفر از مردم محکوم به جرائم مواد مخدر هزاران نفر زندانی به طور خودکار افزایش یافته است قبل از اعتقادات و هزاران نفر زندانی ظالمانه طولانی مدت با بی اعتبار “اجباری حداقل” است که فدرال قضات لغات اما کنگره بیش از حد ترسو به لغو.

بسیاری از سازمان ها و افراد فشار برای تغییر ساخته اند که این نقطه دقیق در طول دو دهه گذشته. و آنها تا به حال برخی از پیروزی. تا به حال که موفقیت آبدیده شده توسط exigencies انتخابی politics: کنگره رئیس جمهور فرمانداران و آزادی مشروط تخته تمایل به فلج ترس از پرداخت های سیاسی قیمت برای اوایل لب گنده که مرتکب جرم و جنایت خشونت آمیز. اما قبل از این بود که COVID-19 گیر قبل از جورج فلوید وحشتناک مرگ گالوانیزه فعالان سیاسی و سنت به طور یکسان و قبل از راجر سنگ مورد.

“به اندازه کافی عجیب, جنجال بر این خاص تخفیف ارائه فرصت” وکیل هالی هریس به من گفت. “هزاران نفر از مردم در زندان فدرال در حال خدمت ناعادلانه جملات طولانی که اصلا متناسب با جرم و ما مصرانه از رئیس جمهور به امریکا نشان می دهد که رحمت خود را گسترش به این افراد و فراتر از ثروتمند و به خوبی متصل شده است.”

هریس مدیر اجرایی است عدالت اقدام شبکه یک, واشنگتن دی سی, غیر انتفاعی ایجاد شده در سال 2015 به دنبال عدالت کیفری اصلاحات. این نیروهای با گروه های دیگر که همه را استدلال خود را بر محاسن به جای فشار سیاسی و یا به طور آهسته از کمپین پول نقد. عمدتا کسانی که استدلال شامل ارائه قانع کننده انسان و علاقه به داستان است که سند وحشتناک تلفات شدیدی محکومیت شیوه های اعمال در خانواده ها و آماده شواهد و مدارک مالی حماقت توده حبس.

اینها نه لیبرال و نه محافظه کار و مسائل. آنها پرسش از حس مشترک. سی سال پیش یک زن به نام جولی استوارت رضایتمندانه خدمت به عنوان امور عمومی مدیر در سمت راست از مرکز موسسه Cato زمانی که برادر او بود با توجه به پنج سال حبس بدون امکان آزادی مشروط برای رشد ماری جوانا. این نخستین جرم اما قاضی دادگاه را دست بسته بود توسط congressionally تحمیل اجباری شرایط است. بنابراین او تشکیل خانواده در برابر اجباری حداقل است.

FAMM هرگز به طور کامل موفق به لغو اجباری حداقل در سطح فدرال, اما آن کمک کرده است تصویب صدور حکم اصلاحات در سطح دولت در حالی که هل دادن دلسوز برای آزادی زندانیان کاهش اختلاف بین ترک و پودر کوکائین جملات و به طور کلی آموزش قانونگذاران و سیاست wonks در مورد هزینه زانو حرکت تند و سریع نظم و قانون سیاست. اما این لحظه ای است شبیه هیچ دیگر است. آمریکایی به راهپیمایی در یک هزار و شهرستانها و شهرهای خواستار انسانی تر عدالت کیفری سیاست حتی به عنوان COVID-19 دوره های آموزشی از طریق زندان ها و زندان. در اینجا “اجباری” حداقل دولت باید در نظر بگیرید: به جز برای کسانی که اعدام زندانیان باید هرگز نمی میرند پشت میله های زندان. این مشکل قبل از همه گیر. در حال حاضر آن را یک بحران است.

ماه گذشته مارک مور قدیمی مدیر اجرایی صدور حکم پروژه ارسال فرح بخش نامه ای به رتبه جمهوری خواه و دموکرات عضو کمیته قضایی مجلس سنا اشاره کرد که ده ها هزار نفر از زندانیان در این کشور باید قرارداد جدید کروناویروس اما که سیستم عدالت کیفری آهسته بوده است به محافظت از آنها و یا به دلسوز انتشار برای کسانی که به آن نیاز دارید.

“این است که این کمیته را موظف به اطمینان حاصل شود که وزارت دادگستری و اداره زندانها انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت از جان افراد محبوس در فدرال امکانات که شامل تسریع منتشر شده و نقل و انتقال افراد مسن و آسیب پذیر در بازداشت خود که حاضر نیست یک تهدید برای امنیت عمومی در طول این بحران بهداشتی,” مور نوشت. “پتانسیل در نتیجه عدم اقدام های قابل توجهی برای کاهش گسترش عفونت سرسام آور است.”

کارا Gotsch که هدایت فدرال حمایت از کار برای این گروه اشاره می کند که BOP خود سوابق نشان می دهد که 20 درصد از زندانیان بیش از 50 و سازمان شده است اصرار قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آزادی آنها و دیگران با شرایط بهداشتی اساسی است که COVID-19 یک تهدید مهلک است.

“افراد بالای 50 سال باید به طور قابل توجهی کاهش نرخ تکرار جرم سال نسبت به کل جمعیت زندان,” Gotsch گفت. “ما آن را پیری از جرم و جنایت و این امر به مردم بدون در نظر گرفتن جرم است.”

وزارت دادگستری مقامات آگاه هستند از این پویا. دادستان کل ویلیام Barr بدون تو در جرم نوشت یادداشتی در مارس 26 اصرار BOP به شناسایی پزشکی در خطر زندانیان در پایین یا متوسط امکانات امنیتی که می تواند در خدمت کردن جملات خود را در خانه بدون ایجاد خطر برای مردم است.

“امنیت عمومی شماره 1 نظر” Marc A. Levin تگزاس سیاست عمومی بنیاد به من گفت. “هیچ کس می خواهد به آزادی کسی که قصد ارتکاب جرم و جنایت در, بنابراین شما مجبور به انجام ارزیابی خطر. اما رویکرد ما وجود دارد بسیاری از افرادی که در زندان بیش از حد طولانی هستند و دیگر یک خطر است.”

لوین من باید اشاره است نه صرفا یک جمهوری خواه است. او یک جمهوری خواه تگزاس. و تگزاس سیاست عمومی بنیاد محافظه کار سازمان است. اما این بار آنها یک changin. این درست است که آنها باید changin سریع تر است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود نشان داد که چگونه به سرعت یک انگیزه رئیس جمهور می تواند موضوع یک بخشش سفارش.

من از مارک لوین اگر تهمت باید رفت و آمد این جمله از هزاران یا ده ها هزار نفر از زندانیان فدرال. او اساسا در آغوش ایده با یک زن و شوهر از مهم هشدارهای. برای یک, او اشاره کرد که بسیاری از این افراد قابل توجه سیستم های پشتیبانی از جمله دارو و درمان, نه به ذکر است یک جای امن برای زندگی و این که دولت باید آماده به صرف زمان و پول برای ایجاد چنین یک برنامه موفق است. دوم با توجه به گسترده مبتنی بر بخشش او نفع فردی مجریه بررسی هزاران فدرال زندانیان محکوم به اعدام برای جرائم مواد مخدر که واجد شرایط برای یک جمله کوتاه بود اولین گام قانون امضا شده در سال گذشته توسط رئیس جمهور تهمت شده در محل در آن زمان آنها محکوم شدند. “البته رئیس جمهور این قدرت به اعطای عفو به هر کسی” لوین گفت: “اما از نظر تعداد قابلتوجهی از آن است که این جمعیت که در آن من فرصت واقعی.”

اما این رئیس جمهور نیست با استفاده از قدرت خود را از اجرایی بخشش بسیار: تنها 24 عفو در چهار سال بسیاری از آنها به لحاظ سیاسی متصل افراد است. و راجر سنگ بود تنها 11 نفر که حکم او تبدیل. کوین حلقه که در زمان بیش از زمان ریاست جمهوری FAMM از جولی استوارت در سال 2017 است که در میان کسانی که فکر می کند تهمت می تواند با استفاده از آن گسترده اقتدار به انجام خیلی بیشتر خوب است.

“من فکر می کنم کمک های مالی از بخشش مانند [یکی داده به سنگ] نمی تعفن بسیار” حلقه گفت: “اگر برای هر دوست از رئیس جمهور که یکی 1,000 مردم عادی بودند که بیش از محکوم کردم یکی بیش از حد.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma