روانشناسی ماسک: چرا نمی Quebecers آنها را می پوشند ؟

محتوای مقاله

ماسک به زودی اجباری در فضاهای عمومی در مونترال و ایتالیایی, توالت انتظار می رود که دولت اعلام شبیه مقررات برای استان است. اما یک آمار جدید کانادا بررسی نشان می دهد که تنها 52 درصد از Quebecers می گویند که آنها می پوشیدن ماسک در زمانی که فاصله فیزیکی دشوار است, در مقایسه با 78 درصد از مردم زندگی در انتاریو است.

چهار ماه پس از آغاز COVID-19 مستند چرا بسیاری از Quebecers هنوز هم حاضر به پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه را ترک?

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از دلایل آشکار گفت:” مک گیل استاد روانشناسی راس اتو. “این ناراحت کننده است و به نظر می رسد عجیب و غریب اما من معتقدم فشار اجتماعی می تواند کار کند. من فکر می کنم هنگامی که ما به یک نقطه که در آن مردم به اندازه کافی در حال انجام آن شروع خواهد شد به احساس خنده دار پوشیده نیست یکی است.”

یکی دیگر از عوامل با توجه به اتو ممکن است عدم ملموس علت و معلول به پوشیدن ماسک.

“روانشناسی جالب است,” او گفت:. “اگر شما در, کرم های ضد آفتاب و یا اگر شما در عرض چند ساعت به شما خواهد شد یا اجتناب سوخته شدن یا بدست سوخته است. ماسک واقعا برای محافظت از خود, اما برای محافظت از دیگران, بنابراین شما نمی خواهد ببینید, عوارض پوشیدن یک در مقابل پوشیده نیست یکی. آن را بیش از حد منتشر انتزاعی و آهسته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>