معترضان صدای شایستگی این را شنیده

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جالب ترین نکته در مورد این بحث بیش از coronavirus اقتصادی shutdown شده است که اساتید دانشگاه صحبت سر (از جمله خود من) و مقامات دولتی که تا به حال بلندترین و بیشترین حمایت صدای افرادی که دچار کم. تقریبا هیچ کس در دانشگاه دهکدهای از دست داد پنی از حقوق و دستمزد — بسیاری از تصدی. اکثر روزنامه نگاران واشنگتن و دولت فدرال مقامات تلقيح از نصب درد و سختی از قتل عام اقتصادی — حداقل در حال حاضر.

از آن آسان است به یک صدای “خرس هر بار” استراتژی برای شکست این ویروس مرگبار هنگامی که آن را از سایر افرادی که خرس که بار. این مرا به یاد چه چیزی استفاده می شود گفت: در مورد جنگ ویتنام بود که که نخبگان از آن حمایت کرد چرا که غنی از بچه ها رو کالج deferments از پیش نویس و فرزندان بی صدایان طبقه کارگر فرستاده شدند به جنوب شرقی آسیا است.

مردم در خط مقدم این جنگ — کسانی که منابع مالی در حال خرد شدن آن و آنهایی که شغل ناپدید شده اند — در حال فقرا و طبقه کارگر آمریکایی ها به ویژه اقلیت های جانبازان و مهاجران به عنوان وال استریت ژورنال را مستند کرده است.

این مردم درد و رنج و تحقیر از انتظار در کسانی که مایل صف های طولانی برای دریافت خدمت یک وعده غذایی توسط ارتش نجات کامیون مواد غذایی. آنها هستند که در میان میلیون ها مکیده زیر نرخ فقر مردم خواستار خودکشی خطوط تماس ویژه در پنج برابر سرعت عادی برابر آنهایی که در حال تبدیل شدن به مشروب و مواد مخدر را از طریق این کابوس. سمت چپ را دوست دارد به خر خر کردن که رفاه در امریکا “trickles” اما ما در حال یادگیری در حال حاضر که رکود اقتصادی/افسردگی می افتد که حداقل در میان ما با نیروی یک بهمن.

ایضا برای صاحبان کسب و کار کوچک که قهرمانانه خود قرار داده و زندگی پس انداز به ساختمان شرکت هایی که کار سه یا 10 یا 20 نفر است. در حال حاضر فقط در یک ماه وقت آن است که همه رفته اند – شاید برای همیشه لطفا برای. سخن من به این دوستان هر روز و شنیدن داستان های خود را از ناامیدی و تباهی است. به این آمریکایی ها از برنامه های وام و پرداخت نقدی مانند یک گروه کمک برای علاج بیمار سرطانی. آنها کبود زمانی که افرادی مانند دکتر Anthony Fauci می گویند در اصل با عرض پوزش برای “ناراحتی.”

دیگر معترضان در حال تغذیه با دست سنگین تاکتیک توسط شهرداران و فرمانداران برای اجرای مستندات. ما در حال حاضر مقامات محلی خاموش کردن درایو در خدمات کلیسا و گرفتاری مردم به صورت غیر مجاز سفرهای خارج از خانه و ترغیب شهروندان به snitch با همسایگان خود است. به عنوان یکی از معترضان در ویسکانسین گفت: من در هفته گذشته: “من احساس می کنم مثل من در امریکا زندگی کنه.”

واکنش جهانی توسط رسانه ها و دموکرات ها شده است حقه باز تحقیر. این deplorables در آن دوباره هستند. آنها “خطرناک” تفنگ آجیل و مؤتلفه پرچم مردد. (من نه با حضور هر گونه تظاهرات اما تماشای بسیاری از آنها در فیلم و دیده نشده یک rebel flag, اما هنگامی که شما هزاران نفر از مردم شرکت کننده شما ممکن است جذب برخی از crazies.) واشنگتن پست sneered که این معترضان هستند برگزاری نمایشگاه “پوچ خشم.” هر زانو حرکت تند و سریع پاسخ به کسانی که سوال حکمت مستندات است “شما در حال تلاش برای کشتن مردم است.”

بله ما باید به اولویت بندی صرفه جویی در زندگی می کند و با این حال ما در ادامه به عنوان یک ملت در بازگشایی اقتصاد ما, ما باید اتخاذ بهترین مکان اقدامات ایمنی. من را تایید نمی کند همه از معترضان تاکتیک. من توصیه کرده اند که مردان و زنانی که به نقطه جوش است که آنها باید عمل سالم اجتماعی فاصله و آنها باید پوشیدن ماسک و دستکش. قرمز MAGA کلاه نوبه خود بیشتر مردم نسبت به نارضایتی های مشروع خود را. و البته هر نوع رفتار خشونت آمیز — در هر دو طرف — نمی تواند پشتیبانی می کند.

اما در این مسابقه که روشن این اتش از تظاهرات بود اعلامیه توسط بسیاری از فرمانداران که آنها قصد نگه داشتن مستند خود را در اقتصاد از دولت تا ماه ژوئن یا جولای یا حتی پاییز.

در حالی که وجود دارد می تواند معقول و منطقی اختلاف نظر در مورد هزینه ها و مزایای خاموش کردن استراتژی تا کنون مطالعات در حال حاضر نشان می دهد که این ایده از یکی دیگر از شش هشت یا 10 هفته از نیمی از اقتصاد ما در اغماء دولت می تواند به معنای دو یا سه سال دو رقمی بیکاری میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک شکست شدید محرومیت یک افزایش بزرگ در نرخ مرگ و شاید حتی اجتماعی هرج و مرج با شورش (نه اعتراض) به عنوان بزرگ ما شهرستانها شروع به نگاه مانند کاراکاس. این تظاهرات ممکن است دارای مدرک دکترا در رشته اقتصاد, اما آنها به نظر می رسد به درک آنچه که تقریبا هیچ کس در رسانه ها گزارش شده است که این داستان ادامه اقتصادی خودکشی ندارد یک پایان خوش.

من حمایت از معترضان به دلیل صدای خود را در برابر بی عدالتی از این همه و تسلیم شدن از آزادی باید شنیده شود. مطمئنا هر کس باید حداقل احترام به حق خود را به صورت مسالمت آمیز (و مسئولانه) جمع آوری. یا این اساسی قانون اساسی حق فقط آخرین قربانی coronavirus?

در سال 2016 چپ تمسخر و توهین به “deplorables” تنها به کشف به خود ترسناک است که میلیون ها نفر وجود دارد بیشتر از این طبقه کارگر و مردم نسبت به آنها فکر می کردم. این امر می تواند عاقلانه برای قروچه کلاس به شنیدن آنچه که مردم در خط مقدم از coronavirus جنگ باید بگویم به جای آنها توهین و paternalistically خواست که آنها را به خانه و خفه شو. آنها دور می رویم و نمی شود آنها را مورد آزار واقع شدند به سکوت. نیروهای خود را تنها به رشد بلندتر و بیشتر متعدد اگر این خراب مستند می رود بسیار طولانی.

استفان مور برجسته مراجعه به همکار در بنیاد میراث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im