خطرات توده Coronavirus تست

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سلامت عمومی پاسخ به کروناویروس جدید همچنان به سرعت در حال تکامل با کشورهای تعطیل, مدارس, رستوران ها, میله, تعطیلات اماکن و حتی انتخابات است. در همان زمان ملت ظرفیت آزمون افراد همچنان به طور پیوسته تا سطح شیب دار. این باعث شده است که برخی از مردم میپرسند: “چرا ما را چه کره جنوبی می کند و فقط تست هر کسی؟”

تست کیت در دسترس بودن به کنار مهم وجود دارد مسائل را در نظر بگیرید. برای مثال تا زمانی که سطح پس زمینه از عفونت کم است واقعی وجود دارد جنبه های منفی به انبوه, تست و دلایل خوبی را به حد تست برای افرادی که علائم نشان می دهد و یا در تماس با مردم نشان داده اند که علائم. مشکل این است که هنگامی که سطح کلی عفونت کم است اکثریت قریب به اتفاق مثبت خود را نتایج آزمون از تست توده خواهد بود مثبت کاذب. این یک حس کاذب از چه واقعی مرگ و مير در سطح یک از امنیت کاذب در خود ایمنی وضعیت می تواند منجر به شیوع آینده. در واقع از تست های جمعی در کره جنوبی می تواند حملات خود را داده است.

به همین دلیل ممکن است این مورد من رسم بر این موضوع از دکتر استرلینگ هرینگ در دانشگاه و همچنین خود من آماری پس زمینه. مانند او به جای راه رفتن را از طریق واقعی ریاضی Bayes قاعده (من کشف آن در اینجا) من استفاده از 2×2 نمودار. شروع می کنیم با این ادعا از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine پنج شنبه گذشته که 100000 نفر در اوهایو آلوده شدند. که به نظر می رسد اما اجازه دهید آن را. که با این نسخهها کار به کمی کمتر از 1 درصد از جمعیت این ایالت با داشتن ویروس. بنابراین ما باید یک جامعه است که به نظر می رسد چیزی شبیه به این:

چه اتفاقی می افتد اگر همه تست شده هست ؟ اگر آزمايشات کامل این خواهد بود. اما تقریبا همه آنها با خطا است. درک من این است که سریع تست مورد استفاده در کره جنوبی درایو-throughs تولید خطا تقریبا از هر 10 بار (که هنوز هم می تواند بسیار دقیق تر از سریع آنفولانزا آزمون) در حالی که تست را با دیگر چرخش تولید خطا تقریبا یک در 20 بار.

بیایید فرض کنیم که ما تست کردیم همه با 90 ٪ دقیق آزمون. ما را به یک نتیجه که به نظر می رسد چیزی شبیه به این:

این بد نیست. بسیاری از افرادی که به این ویروس مثبت خواندن. چه در مورد افرادی که اصلا بیماری است ؟

بسیاری از آنها را منفی خواندن. مشکل این است که آنجا وجود دارد به مراتب بیشتر افرادی که لازم نیست که ویروس از آن را داشته باشند از 10% نرخ خطا برای آن گروه را تحت الشعاع 90% میزان دقت برای این گروه که نشانی از آن را داشته باشد. شما را تا پایان با یک سناریو که در آن 93 درصد از افرادی که تست مثبت برای این بیماری نیست و در واقع آن را داشته باشد.

چه حرکت نزولی از مثبت کاذب? زن و شوهر وجود دارد. برای اولین بار می توانید آن انحراف داده های خود را. تعداد زیادی از مردم را در کره جنوبی را یافته و با اشاره به نسبتا پایین مرگ و میر – حذف زیر 1 درصد. مشکل این است که با گسترده آزمایش بسیاری از مردم که تست مثبت وجود ندارد در واقع این بیماری در وهله اول. این ویروس کمتر خواهد بود گسترده از داده ها نشان می دهد اما همچنین مرگبارتر است.

دوم آن می تواند مردم را از اعتماد به نفس کاذب. ما نمی دانیم که آیا شما می توانید این بیماری را دو بار و با وجود حداقل دو سویه از ویروس شناور در اطراف وجود دارد. سوال این است که یکی از درک عمومی. اگر مردم بر این باورند که شما فقط می توانید آن را یک بار و امکانات برای دروغ در اینترنت افسانه ای هستند – و دروغ و اعتقاد داشتند که آنها سیستم ایمنی هستند و سپس آنها را مستعد ابتلا به واقعی عفونت از افرادی که تا به حال بیماری و دروغ اعتقاد آنها آن است. آنها همچنین می توانید نتیجه گیری کرد که آنها باید به آنفولانزا یا سرماخوردگی و تاخیر به دنبال درمان های پزشکی.

چه اگر ما با استفاده از تست سریع برای غربالگری و مردم بگویید که آنها نیاز به یک دنبال کنید تا اگر آنها مثبت خواندن است ؟ دادن آزمون دقیق تر به زیر مجموعه ای از افرادی که آزمایش مثبت اولین بار در اطراف مفید است – اما ميزان مثبت کاذب است که هنوز 40 درصد است. و ما منفی کاذب نرخ شروع به خزش نیز با 15 درصد از افراد مبتلا به این بیماری در حال حاضر پزشکی “همه روشن است.”

به روشنی در هیچ یک از این است که به منظور نشان می دهد که ما نباید آزمون در همه. آن است که به سادگی می گویند که تست نیست نوش دارو که بسیاری از آنها امیدوار است. پس از همه, کره جنوبی ممکن است به طور گسترده ای در دسترس درایو-از طریق آزمایش, اما آن را نیز پیشگام اجتماعی فاصله و انجام گسترده ردیابی از تماس با افراد آلوده. همچنین مهم است که به تاکید است که ما سناریو فرض بر این بیماری تبدیل شده است و نه گسترده; اگر 5 درصد از جمعیت آلوده است مثبت کاذب رای از تست دوم کاهش مییابد فقط 10 درصد است. اگر ما تنها در جمعیت است که نمایشگاه علائم آن خواهد بود و حتی پایین تر است.

همه این نقاط نسبت به یک بزرگتر در میان مدت مشکل است. اجتماعی فاصله اقدامات در حال اجرا به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه کمتر روزانه عفونت بلکه آمده در هزینه های اجتماعی و به احتمال زیاد قابل دفاع برای بیش از چند ماه در صورتی که. با برآورد 12 تا 18 ماه تا یک واکسن در دسترس است آرامش بخش اجتماعی فاصله اقدامات است که به احتمال زیاد نه آغاز پایان, اما در پایان از آغاز. آزمایش دقیق تر ممکن است کمک کند اما وجود ندارد که ما به احتمال زیاد برای یک سواری پر از دست انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de