حزبی مطبوعات و مدارس و رسانه های جریان اصلی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بیش از یک ماه در حال حاضر پس از گذشت سابق دستیار سنا به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن متهم او را از نظر جنسی آزار او. وجود دارد در حال حاضر همزمان به چند حساب در حمایت از متهم تارا Reade از جمله تصویری که وانمود به Reade را دعوت به “لری کینگ” در سال 1993 و موضوع بحث و گفتگو در تلویزیون ملی.

و در عین حال بایدن انجام چند مصاحبه در مه – و از او خواسته نشده است به طور مستقیم در مورد این اتهامات حتی یک بار. منابع گزارش داد که Reade که مدعی لیبرال همدردی بارها رد درخواست می شود در مصاحبه با فاکس نیوز. هنوز نه MSNBC و نه سی ان ان تا به حال او را در هوا هنگامی که داستان خود را برای گفتن. نگاهی به پوشش رسانه ای این ماه گذشته شما باید بپرسید: اگر رسانه های جریان اصلی شد و در حقوق و دستمزد از کمیته ملی حزب دموکرات چگونه آنها را به کار گرفته بایدن اتهامات هر یک متفاوت است ؟

بی دست و پا حقیقت برای میراث رسانه ای است که به عنوان نهادی خود را وفاداری به حزب دموکرات تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار عاقلانه مصرف حزبی رسانه ها در سمت چپ و راست در حال حاضر یک ضرورت است. در این مورد بایدن اتهامات ابتدا گزارش شده توسط برنی ساندرز-حمایت از podcasters و بی باک گزارش پیشرو رایان گریم در رهگیری.

این حزبی رسانه – طولانی تمسخر در رسانه های عمده به عنوان غیر قابل اعتماد و انگیزه های حاشیه نظرات – آیا به تقدیر می شود برای انجام واقعی گزارش و پیوستن به بالاتر از استانداردهای حرفه ای و اخلاقی از خود را به اصطلاح “جریان اصلی” همکاران.

در اوایل این هفته واشنگتن پست کشیده شد لگد زدن و جیغ به پوشش بایدن اتهامات. این پست را تیتر آن سکوت آشکار است: “تحولات در اتهامات علیه بایدن تقویت تلاش ها برای سوال خود رفتار است.” به عنوان آریزونا جمهوری نویس جان گابریل پکتیا میباشد مبهم gobbledygook روزنامه نگاری نمی – آن را “بحران ارتباطات است.”

پس از مورد تمسخر آنلاین, پست, تغییر تیتر به چیزی که واضح تر اما به همان اندازه آشکار: “مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان برجسته ادعاهای جدید در مورد اتهامات علیه بایدن.” به نظر می رسد این پست را می خواهد به گزارش بایدن اتهامات تنها اگر آن را می توانید در تطهیر آنها و یا تضعیف آنها را با حزبی چرخش.

از همه مهمتر این پست تیتر نیز گمراه کننده است. در فریم اتهاماتی را تحت فشار قرار دادند توسط “مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان” ارسال شده است مخدوش کردن چگونه Reade این اتهامات در مورد بایدن بودند محوری به ویژه توسط منابع خبری در سمت چپ که قرض دادن اتهامات بیشتر اعتبار حداقل با برخی از پست خوانندگان. این مقاله نیز ندارد پاسخ به منتقدان که در زمان توجه داشته باشید از دو استاندارد در نحوه پست درمان اتهامات علیه دیوان عدالت برت Kavanaugh. این پست به طور گسترده تحت پوشش Kavanaugh اتهامات صاف و پوست کنده و بلامنازع. این پست را پوشش بایدن اتهامات است رام در بهترین حالت حتی اگر آنها را خیلی بیشتر گزینش از ادعاهای مشابه ساخته شده در برابر Kavanaugh. هیچ یک از اختلافات Reade کار کرده و بایدن و دو در تماس بودند. در عین حال حتی در حال حاضر نه یک نفر جلو آمده و به تایید می کنند که Blasey-فورد تا کنون حتی ملاقات Kavanaugh.

جالب اینجاست که رایان گریم های رهگیری خبرنگار است که انجام بسیاری از کار گزارش بایدن اتهامات نیز ابزاری در کشف اتهامات علیه Kavanaugh. در سپتامبر سال 2018 گریم برای اولین بار بود که به گزارش دایان فاینستاین سناتور. دارای نامه از کالیفرنیا تشکیل دهنده توضیح داده است که “یک حادثه مربوط به Kavanaugh و یک زن در حالی که آنها در مدرسه بالا است.”

تعریف تفاوت بین پست را پوشش اين دو داستان به نظر می رسد به حزبی وابستگی. گریم و کارفرمایان خود را در رهگیری از سوی دیگر هیچ راز ایدئولوژیک همدردی است که آنها را منجر به مخالفت محافظه کار کاتولیک دیوان عالی کشور نامزد بسیار کمتر خود را پنهان فعال تنفر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال گریم خود را به کار گرفته Kavanaugh بمب مسئولانه است. او شده است به طور مشابه حرفه ای در گزارش اخیر بایدن اتهامات.

در اخیر خبرنامه گریم بیان دلایل خود را برای سرسختانه به دنبال بایدن اتهامات. این توضیح هر روزنامه نگار در این کشور باید متعهد به حافظه است. “من تصمیم گرفتم در اوایل زندگی حرفه ای من است که من هرگز سرکوب یک داستان اگر تنها دلیل من بودند انجام شد نگرانی در مورد پیامدهای سیاسی آن. اگر شما انجام این کار, شما دیگر یک روزنامه نگار” گریم نوشت. “بیشتر چه کسی می داند چه مفاهیم و یا عواقب ناشی از گزارش یک داستان خواهد بود. ما ممکن است فکر می کنم ما می دانیم اما ما نیست. در واقع آن را کاملا ممکن است که گزارش این داستان در حال حاضر در واقع کمک می کند بایدن در دراز مدت به عنوان او می شود برخورد با آن در ماه اکتبر به جای. که می تواند اشتباه باشد اما نکته این است که آن را برای من تصمیم بگیرند. کار من این است که برای پیدا کردن و گزارش داستان از اهمیت و سپس اجازه دهید مردم – رای دهندگان و سیاستمداران ، – تصمیم بگیرید که چه باید بکنید با آنها.”

گریم بیان روزنامه نگاری ارزش است که در تضاد کامل با شکنجه عقلانی ارائه شده توسط نیویورک تایمز’ سردبیر اجرایی دین Baquet در مورد اینکه چرا مقاله خود را نمی پوشش بایدن داستان تا زمانی که آن را به حال شده است در گردش برای هفته ها.

این بار’ داستان کشیده آن مشت به طور کامل است که بایدن در تلاش است تا در پشت آن پنهان. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر صحبت کردن نقاط به صورت عملیاتی مورد Reade اتهامات حاکی از این است که “یک بررسی کامل توسط نیویورک تایمز منجر به حقیقت: این حادثه اتفاق نمی افتد.” در پاسخ این بار مجبور شد به صدور یک بیانیه گفت: بایدن صحبت کردن امتیاز “نادرست نشان می دهد نیویورک تایمز تحقیقات نشان داده است که تارا Reade بدخشان ‘،’ ما بررسی هیچ نتیجه گیری.”

آشکار حقیقت در اینجا این است که بایدن کمپین بیشتر ترس از تازه بدوران رسیده رسانه ها مانند رهگیری گزارش اتهامات نسبتا از آن است که از هر گونه عذاب ناشی از آشکارا mischaracterizing کار تاثیر گذار ایجاد رسانه های اندام مانند بار. در ضمن رهگیری همراه با تکه تکه های رسانه های محافظه کار مانند The Daily Caller, ادامه, به گزارش اتهامات.

در اوایل این هفته, The Daily Caller ساخته شده یک نجیب تلاش برای کار های همراه و هر حزب دموکرات در سنای آمریکا در رکورد مورد اتهامات. تماس گیرنده نیست و تنها یک پاسخ. هنوز هماهنگ تلاش برای چشم پوشی از بایدن اتهامات داستان نگه داشته زنده است. هنگامی که مردم در قدرت هستند آشکارا سکوت و حتی جسارت به سوال ستوده است روزنامه نگاری. پوشش آن نیز داشتن یک تاثیر است. ناشناس دموکراتیک استراتژیست اخیرا گفته سیاسی چشم انداز اتهامات “پریدن از روزانه تماس گیرنده به سی ان ان به نظر می رسد مانند یک نگرانی روند.”

حتی نیویورک تایمز’ رسانه های جدید نویس بن اسمیت به نظر می رسد شگفت زده شده توسط رسانه ها gatekeepers’ متکبر اداره بایدن اتهامات. “چیزی که در مورد Reade داستان — و بسیاری آن را دوست دارم — این است که رسانه های تصمیم گیرندگان هنوز هم تحت عمل توهم آنها کنترل این که آیا آن یک داستان” اسمیت به تازگی در توئیتر خود نوشت.

البته رسانه های جریان اصلی است که به شدت منزوی و خود تبریک بنابراین انتظار نداریم که Pulitzers به شروع به رفتن به رهگیری یا the Daily Caller – بسیار کمتر ملی نقد و بررسی, Talking Points Memo, The Federalist, دلیل, روزانه, سیم, Mother Jones, یا دیگر ایدئولوژیک گرا سایت های خبری انجام واقعی گزارش. به اذعان آنها به طور منظم برای اهدای بسیار بزرگتر اخبار سازمان تنها دعوت unflattering مقایسه نشان می دهد که عمده اخبار سازمان های به مراتب بیشتر با انگیزه های سیاسی از آنها می خواهند به اعتراف.

خوانندگان می دانیم صداقت زمانی که آنها آن را ببینید – و این غیر متعارف از این رسانه ها حداقل لیاقت اهدا می شود قدردانی ما چشم و اشتراک دلار برای گزارش آنچه مهم رسانه خواهد شد.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net