نیویورک تایمز استفاده صحیح آن Whoppers اما این دو

X

داستان جریان

مقالات اخیر

نیویورک تایمز است که به طور گسترده ای تحسین برای داشتن به آن خطا است. در علاوه بر این به اصلاحات در آن اجرا می شود هر روز آن را به یک سنت از انتشار گسترده سردبیر یادداشت و حتی در تمام طول تحقیقات هنگامی که آن را تعیین کرده است که گزارش ناقص گمراه خوانندگان و botched خشن اولین پیش نویس از تاریخ است. از سال 2000 این شامل طولانی reassessments از گزارش خود در مورد اینکه آیا یک دانشمند آمریکایی ون هو لی در حال همکاری با چینی ها; این داستان نادرست ثبت شده توسط یک مشکل سیاه خبرنگار Jayson Blair و مقالات در مورد سلاح های کشتار جمعی در عراق است.

به “بیدار” تاریخ 1619 پروژه می رود دست در دست با بانوی خاکستری پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه مقابل wokeness. به انجمن خوش آمدید ملکه حقایق جدید است.

در طول چند سال گذشته بار منتشر کرده است دو مجموعه دیگر از عمیقا ناقص مقالات است که تقاضا نیز چنین گسترده اصلاحات: “این 1619 پروژه” و خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش. آن را نشانه ای از چقدر زمان و روزنامه نگاری جریان اصلی به طور کلی تغییر کرده که به نظر می رسد بسیار بعید است که “کاغذ رکورد” را درست کنید.

به خلاف 1619 پروژه – لعنتی منجر مورخان به شدت تحریف تاریخ و میراث برده داری در آمریکا – در حال حاضر اعطا شده است معتبر جورج پولک جایزه و به نظر می رسد به جلو-دونده برای یک جایزه پولیتزر این آینده دوشنبه.

به طور مشابه در صورت از مولر گزارش یافته در سال گذشته از هیچ تهمت و روسیه تبانی به بار است و نه به عقب 2018 جایزه پولیتزر را به دست آورد با واشنگتن پست برای پوشش است که غیرانتقادی تحت فشار قرار دادند تئوری های توطئه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن منابع اطلاعاتی. (و نه پست.) آن را به عنوان مانع از آن خوانندگان هر یک توضیح مفصل از ارتباط آن با منبع حیاتی آن گمراه کننده پوشش – Fusion, GPS, تولید کننده اعتبار استیل پرونده در قلب affair – زمان همچنان به انتشار چرخش از منابع اطلاعاتی در تلاش برای بی اعتبار ساختن و یا حداقل بلانت ادامه فدرال سوالات به آنچه اتفاق افتاده است.

RealClearInvestigations’ مروری بر 1619 پروژه توسط جان Murawski می توان در اینجا بخوانید و معتبر انتقادات از آن را در اینجا و اینجا.

نیویورک تایمز/ویکیمدیا

مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش حتی با هشدارهای سنجاق اظهارات به منابع به جای شواهد به وضوح ایجاد یک تصور نادرست است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را در cahoots با روس ها. آن را سخت به این باور است که زمان سابق سردبیر اجرایی ماکس فرانکل می نوشته اند op-ed برای کاغذ اعلام کرد که یک “معامله آشکار [بود] رسیده در طول مبارزات انتخاباتی 2016” بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه اگر او تا به حال خواندن آن بی تردید القائات در زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تحت پیگرد بار برای افترا بیش فرانکل را ادعا می کند. (افشای کامل: من استخدام شد و به عنوان یک ویرایشگر در بار در سال 1988 در زیر او.)

فولر حسابداری توسط بار لازم است به خصوص به این دلیل که رسانه هل دادن از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه, تئوری های توطئه مرکزی بود به بی سابقه و احتمالا جنایی تلاش برای براندازی و یا حذف یک رئیس جمهور تحت ادعای نادرست است. مگر اینکه زمان و منابع دیگر آمده پاک در مورد که آنها را تغذیه گمراه کننده و حزبی اطلاعات ما ممکن است هرگز درک این مهم فصل از تاریخ است.

حفاظت از منابع محرمانه است البته یکی از bedrocks از روزنامه نگاری. جریان آزاد اطلاعات بستگی به افراد قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن حقایق سخت و بدون به خطر انداختن خود را در حرفه یا زندگی می کند.

اما زمانی که منابع دروغ یا گمراه. وقتی اتفاق می افتد که محرمانه بودن معامله است و “مسئولیت خود را خواهد بود به مجموعه ای از رکورد مستقیم” لین والش اخلاق صندلی از جامعه روزنامه نگاران حرفه ای را تایید کرد به من اخیرا در یک گفتگو عمومی مورد SPJ استاندارد برای منابع ناشناس.

برندگان یک 2018 پولیتزر از نیویورک تایمز و واشنگتن پست. در اینجا RealClearInvestigations’ نقد آن از یک سال پیش.

Pulitzer.org/Eileen باروسو/دانشگاه کلمبیا

زمانی که منابع درگیر در تولید ناخالص فریب در یک ماده از جمله واردات حتی ارتکاب امنیت ملی جرایم در این روند, اخبار رسانه های درگیر باید افتخار خود را بالاتر از وظیفه خود را به خوانندگان یا بینندگان – به افشای تخلفات و صحیح رکورد.

وجود دارد کمتر متعال انگیزه برای بار دوباره آن گزارش: کنترل خسارت قبل از وزارت دادگستری منتشر یافته از دادستان John H. دورهام جنایی پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه ریشه.

این auguries اما خوب نیست. فقط این ماه که زمان گزارش تازه محرمانه مواد نشان دادن اف بی آی گفته بود که استیل پرونده ممکن است کشت با دروغ آن را به یاد نمی خوان که آن را بیش از حد شده بود تغذیه پرونده توسط Fusion GPS. جدید آن مقاله ذکر شده نه یک کلمه از یک unredacted پاورقی نمایش تلفیقی از بنیانگذاران گلن سیمپسون اذعان به وزارت دادگستری در اواخر ماه دسامبر سال 2016 در اطراف این زمان او می گوید: او اولین گذشت پرونده به نیویورک تایمز گفت که “سند” با تکیه بر سرویس های اطلاعاتی روسیه (RIS) عامل “مرکزی در اتصال مغلوب ساختن پیشی جستن به روسیه است.” در اینجا پاورقی در سوال:

پرونده منبع نفر 1 بالا شناخته شده است در جای دیگر به عنوان سرگئی Millian. تلفیقی GPS کتاب “جنایت در حال پیشرفت” برچسب ها او را به عنوان ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه colluder. اما این پاورقی می گوید: Glenn سیمپسون قضاوت فرد 1 به روسیه جاسوسی.

وزارت دادگستری و دفتر بازرس کل

که پاورقی حذف توسط بار-یک تماس به سوال سیمپسون ژانویه 2018 ادعا که “من نه آگاه از هر گونه دروغ” در پرونده — می افزاید: به پیشرفت های که بالا بردن شک و تردید در مورد هر بار تعهد به شفافیت کامل در این داستان. به عنوان مثال:

 • موسسان Fusion, GPS, سیمپسون و پیتر Fritsch باید اظهار داشت که آنها در اوایل و با نفوذ منابع برای بار اخیر خود در کتاب “جنایت در حال پیشرفت است.” اما اگر این دو توصیف در طول تعاملات خود با کاغذ, این بار نه گزارش جزئیات و نه علنا اختلاف آنها — و نه رسانه های دیگر استفاده می شود که Fusion به عنوان یک منبع.
 • بار خبرنگاران خود را علنا به نام فریب با دیگر منابع مهم در توییتر اما نه در چاپ.
 • روزنامه نگاران یک بار به کار گرفته شده توسط BuzzFeed و سیاسی با بینش کلیدی به پوشش رسانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه امر در حال حاضر مشغول به کار برای بار. این اجازه باید کاغذ را به کمک طلب کردن آنها را در یک مطلب صادق حسابداری از گسترده تر از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش یا نه.

این بار نه در پاسخ به درخواست مصاحبه با روزنامه نگاران آگاه در مورد آن مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش.

RealClearInvestigations’ مروری بر 1619 پروژه می توان در اینجا بخوانید و معتبر انتقادات از آن را در اینجا و اینجا. جامد انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش را می توان یافت بیش از حد هر چند آنها کمیاب در جریان اصلی مطبوعات و نگرانی رسانه ها به طور کلی.

در این تفسیر من تمرکز بر روی جدید و یا تا حد زیادی نادیده گرفته و مسائل مطرح شده در مورد زمان بالا, از دیدگاه تحقیقاتی غیر انتفاعی و من سرب RealClearInvestigations که به دنبال پر کردن شکاف در این گزارش از سال 2016. پس از آن من کراوات بحث به 1619 پروژه.

در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه نیاز به توضیحات مربوط به هر فریبنده یا حزبی منابع این بار ممکن است متکی اند – از جمله شناخته شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن leakers درون دولت مانند سابق FBI مدیر James Comey و آنهایی که مانند کسانی که زمانی که استیل پرونده به طور فزاینده ای بی اعتبار با استفاده از زمان برای قرار دادن یک محتمل جدید origin story for the FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب شامل نوشیدنی و مبهم صحبت در لندن بار توسط یک کاربر تهمت کمپین aide.

 1. شما بخوانید از این در نیویورک تایمز: Fusion GPS بنیانگذاران تایید در جزئیات چگونه مخالفت خود تحقیق و برگ اولیه بود بار منبع.

روشن است که نخست موتور از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تئوری توطئه مخالف بود تحقیقات راه اندازی از واشنگتن شرکت Fusion GPS برای پرداخت توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات. به اصطلاح استیل پرونده – نام سابق بریتانیا جاسوسی که به کمک آن کامپایل کریستوفر استیل – شامل طیف وسیعی از قصه های وحشی که عمیقا تحت تاثیر تحقیقات فدرال از جمله kinkiness با روسپی و cloak-and-dagger فتنه در پراگ. در حالی که اف بی آی و زود باور رابطه با استیل و تلفیقی GPS در معرض شده است در یک سری از اخبار و گزارش های رسمی, رسانه, رسانه های آینده در مورد تعامل خود را با مخالفان شرکت تحقیقات و چگونه و چرا آنها به دنبال آن منجر به بن بست تبانی.

با توجه به کتاب خود “جرم و جنایت در حال پیشرفت” گلن سیمپسون گفته نیویورک تایمز خبرنگاران گفت: “شما لعنتی آن را منفجر” با یک داستان با عنوان, “بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, F. B. I. می بیند هیچ ارتباط روشنی به روسیه است. پس از آن تنور از پوشش تغییر به عنوان “تبانی” به رسانه fever pitch.

نیل شاه/randomhousebooks.com

که سکوت به نظر می رسد به طور فزاینده ای ناچیز. در اخیر کتاب “جنایت در حال پیشرفت: در داخل استیل پرونده و تلفیقی GPS بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” سیمپسون و Fritsch مفصل ادعا می کند در مورد نفوذ خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش توسط تایمز و دیگر رسانه های خبری در حالی که آشکار خود را به عنوان تبانی تلخ و اندرز:

 • سیمپسون و Fritsch می گویند که آنها ملاقات با بار سردبیر اجرایی دین Baquet و تحقیقاتی پروژه های ویرایشگر متی Purdy در فیلادلفیا در جولای 26, 2016 در کنوانسیون ملی دموکرات ها. در حالی که موافقت خود را برای به اشتراک گذاری اطلاعات آسیب رساندن به ناروا با بار Fusion جفت نوشتن آنها “تاسیس قوانین زمین برای گفتگو. همه چیز سیمپسون و گفت: Fritsch خواهد بود رکورد. Baquet و Purdy به توافق رسیدند.”
 • سیمپسون و Fritsch می گویند که آنها مرتب بعد قبل از انتخابات جلسه در روی شنل روی زره سلحشوران مسافرخانه در واشنگتن در سپتامبر. 22, 2016 برای مصاحبه با استیل با انتخاب خبرنگاران از جمله جین مایر از نیویورکر مایکل Isikoff از اخبار یاهو و David E. سانگر بار: “جلسات برگزار شد در یک ساعت جلسه با معافیت مبهوت بین اتاق برای جلوگیری از روزنامه نگاران از bumping به یکدیگر به عنوان آنها آمد و رفت” آنها بنویسید.
 • همچنین: “در جلسات استیل زد طریق کلید خود را يافته است. او با بازی کردن سخت به تایید اطلاعات از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شبانه سوء استفاده در مراسم مجلل دوشیزه جهان در سال 2013 … ” این است که یک مرجع به پرونده را نادرست اما به زودی به طور گسترده ای تکرار ادعا در مورد وجود تصویری از زنان روسپی ادرار برای مغلوب ساختن پیشی جستن سرگرمی بر روی یک تخت در یک هتل مسکو اتاق پس از اشغال کنند.

با توجه به همجوشی کتاب co-نویسنده پیتر Fritsch بالا “می توانید ببینید سیمپسون فشار خون افزایش” درست قبل از او “حیرت زده” یک بار در اتاق کنفرانس با یک دسامبر 2016 پانسمان کردن بیش از این مقاله “هالووین ویژه” مصاحبه شک در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه خبر داد. “ظرافت است سیمپسون کت و شلوار قوی” کتاب یادداشت اضافه کرد: “Fritsch winced داخل اما آن را قطعا احساس خوبی به شنیدن این که گفت.”

randomhousebooks.com

 • همجوشی جفت همچنین توصیف خشم خود را بیش از آنچه که آنها با تمسخر دوبله بار در “هالووین ویژه” – یک کارهایی Oct. 31, 2016 بار داستان با عنوان, “بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, F. B. I. می بیند هیچ ارتباط روشنی به روسیه” توسط اریک Lichtblau و استیون لی مایرز. همجوشی کتاب می گوید که در یک ماه دسامبر جلسه هفته بعد با بالا برابر خبرنگاران در این مقاله واشنگتن دفتر هنوز خروشد سیمپسون به آنها گفت: “من فکر می کنم اول از همه شما نیاز به دانستن آنچه که سقط جنین داستان شما بچه ها نوشت: در هالووین. شما لعنتی آن را منفجر.” این جلسه سیمپسون و Fritsch نوشتن هنگامی که آنها تبدیل به بار redacted کپی از استیل پرونده. که با تحویل در آینده در اطراف این زمان اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی هماهنگ شده با مدیر سازمان سیا جان برنان مدعی بودند در انتخابات روسیه دخالت شخصیت از بار را تبانی پوشش تغییر به عنوان داستان برتر زمین تب در رسانه ها.
 • همجوشی دو بعد توصیف خشم خود را که ناشناس بار خبرنگار خواست فیوژن به عنوان منبع استیل پرونده در یک Jan. 11, 2017 مقاله (زمینه امتیاز به اسکات شین) شکستن محرمانه بودن معامله آنها فکر می کردند که تا به حال با این مقاله. این به نظر می رسد تنها پس از اخبار به بیرون درز شد از Comey جلسه رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن در پرونده را شهوت پرست ادعا می کند که BuzzFeed در زمان به عنوان یک توجیه برای انتشار کامل پرونده ، ماده بار اول بود و یکی از چند بار که کاغذ tersely فاش Fusion به عنوان یک منبع در یک داستان. آن انجام نشده بنابراین در نزدیک به دو سال قبل از مارس 2019 انتشار مولر هیچ تبانی پیدا کردن که به همین ترتیب نیست به صراحت ذکر Fusion GPS.

وجود دلایل کافی برای خواندن Fusion کتاب با یک تکان دهنده از سنگ نمک در آماده و نه فقط به این دلیل که عنوان “جرم و جنایت در حال پیشرفت” اشاره به نویسندگان مشهود است که مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی در حال انجام است و یا هنوز رتبهدهی نشده است به معرض.

هنوز ادعای خود در مورد بار علنا بلامنازع با کاغذ, پیشنهاد Fusion جفت کرده بود آماده است تا دسترسی به بالاترین رده به خوبی قبل از انتخابات هرگز به ذهن شروع تبانی هیستری پس از آن — با رابطه در زمان تنش. علاوه بر جلسات ذکر شده در بالا سیمپسون و Fritsch نشان می دهد که آنها تا به حال عمده با دیگر بالا بار امنیت ملی و روزنامه نگاران طولانی اعزام به مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه داستان از جمله علامت Mazzetti مایک McIntire و مت Apuzzo و همچنین Lichtblau, شهربابک, مایرز و شین.

نیویورک تایمز مثبت درمان “جرم و جنایت در حال پیشرفت” اشاره نمی کند جزئیات در مورد فیوژن GPS را در تعامل با کاغذ روزنامه نگاران.

Penguin Random House

به طور ضمنی منتشر شده از هر وعده محرمانه توسط آشکار در “جرم و جنایت در حال پیشرفت” – و به صراحت منتشر شده از محرمانه تحت سنتی منبع اخلاق داده Fusion نقش در یک فریب ابعاد تاریخی — این بار نه تنها باید بگویم که آیا این اظهارات توسط Fusion درست هستند بلکه جزئیات این مقاله را در رابطه با مخالفت شرکت تحقیقاتی.

به عنوان بسیاری از کلید ادعا در استیل پرونده را افشا و خنثی شده است – و با توجه به اتهاماتی که تلفیقی GPS آغشته مردم برای پول – یکی از شگفتی که چرا این مقاله تا کنون در نظر گرفته شده این شرکت یک منبع ارزشمند. اگر آن را به حال سوء ظن پس چرا آن را انجام داد موفق به زور و اجبار به اطلاع خوانندگان از مشکلات با استیل پرونده آن را به عنوان وام و اعتبار به حزبی منابع دولت بهره برداری از آن در تحقیقات خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن?

این بار نیز باید از افشای این که آیا آن را در ادامه به استفاده از و یا در آینده استفاده از فیوژن GPS و یا هر کسی که در ارتباط با آن به عنوان یک منبع. این است به خصوص مربوط به سال 2020 انتخابات به دلیل همجوشی نویسندگان می گویند که آنها درگیر هستند با یک خوبی تامین می شود جانشین سازمان دموکراسی و یکپارچگی پروژه رهبری سابق دموکرات سنا کارمند Daniel J. Jones. یکی Fusion نهاد, لوبیا, LLC ذکر شده به عنوان یک پیمانکار از جونز ساز و برگ.

به طرز حیرت انگیزی های گلوله ای کتاب مواد بالا جزئیات نیوز-Fusion تعاملات اشاره نشده است در همه در بار مثبت درمان “جرم و جنایت در حال پیشرفت” از جمله نقد کتاب; درخشان ستون توسط میشل گلدبرگ (دفاع است که آن را به یک فیلم); و خود خدمت op-ed توسط نویسندگان خود یکی از چندین توسط یکی یا هر دوی آنها که بار منتشر شده در طول سال. (که یک بار trifecta ترین نویسنده تنها می تواند از خواب.) این بار تنها نیست. در این کتاب نشریه اجرای بسیاری از رسانه های بزرگ را نادیده مواد ذکر شده در اینجا به طور کلی احترام و یا بررسی مثبت یا مصاحبه. برای مثال واشنگتن پست نقد و بررسی, نوشته شده توسط Quinta Jurecic معاون سردبیر کلینتون پسند مبارزه حقوقی, وبلاگ حذف نویسندگان ادعا می کنند که بازی مورد علاقه های شما با پست خبرنگار تام همبرگر سابق وال استریت ژورنال همکار همجوشی جفت chumming به او را در کنوانسیون دموکراتیک زود سر تا در مورد این پرونده را “ردهها نوار” داستان در حالی که برگزاری است که تاریخی باطل از زمان است.

 1. در توییتر بار خبرنگاران گفت: هیلاری کلینتون-بسته منابع فریب آنها را مورد بودجه استیل پرونده. اما در چاپ کاغذ است نه شناسایی کسانی که دروغ گفته و نه توضیح به خوانندگان خود را چه اتفاقی افتاده است.

زمان تعامل با تلفیقی GPS افزایش قابل توجه دیگری سوال: چه کسی به دروغ, مقاله در مورد دموکراتیک کمک های مالی تلفیقی و آن استیل پرونده? همجوشی نویسندگان می گویند که هنگامی که روزنامه نگاران فشرده آنها را در خود بودجه خود را مرموز nod-و-یک-چشمک سهام پاسخ: در ابتدا وجود یک جمهوری خواه بود. پس از آن بود وجود دارد یک دموکرات. این است که یک مرجع به Fusion اولیه بودجه در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه توسط Washington Free Beacon حمایت میلیاردر Paul خواننده به پایان رسید که قبل از استیل استخدام شد اما با این حال تبدیل به یک جزء اصلی از تلاش به معنای کار او بگمارند. (ببینید که چگونه گلدبرگ برگ نامشخص دنباله ای از استیل استخدام در ستون “جرم و جنایت در حال پیشرفت است.”)

مگی Haberman: او لعنتی کلینتون-بسته دروغگو در توییتر اما او کاغذ نیست در چاپ.

آشکارا ناقص Fusion توضیح خوب نیست به اندازه کافی برای حداقل دو بار نگاران فشرده مسئله با کلینتون اردوگاه. زمانی که مشخص شد در دادگاه در اکتبر سال 2017 که کلینتون در مبارزات انتخاباتی استفاده کرده بودند یک قانون شرکت پرکینز Coie به عنوان برش برای پنهان کردن آن پرداخت به Fusion GPS در برابر خبرنگاران ابراز خشم – در ابتدا. کاخ سفید خبرنگار مگی Haberman در توئیتر خود نوشت: “مردمی درگیر در بودجه این دروغ در مورد آن و با sanctimony برای یک سال است.” خبرنگار Kenneth P. وگل در توئیتر خود نوشت: “زمانی که من سعی کردم به گزارش این داستان کلینتون در مبارزات انتخاباتی وکیل [Marc Elias] را به عقب رانده و با شور و نشاط و ادعا ‘شما (و یا منابع خود را) در اشتباه هستند.'”

اما این جفت ارز در زمان به مراتب نرمتر تن پس از چاپ داستان با Vogel را فرعی و Haberman کمک — یک قطعه نوشته شده احتمالا با ورودی از سردبیران برای بار کامل خوانندگان و نه فردی خبرنگاران کوچکتر توییتر مخاطبان است. مربوط گذشت می گوید circumspectly: “در اوایل سال جاری آقای الیاس تا به حال رد کرده است که او دارای پرونده قبل از انتخابات.” گریه به دور از استخوان هر کسی به عنوان یک دروغگو در مورد بودجه این پرونده ،

به عنوان پیروان 2016 انتخابات را به یاد بیاورید هکر رسوخ کمیته ملی حزب دموکرات نشان داد که Haberman پس از آن از سیاست شد و به عنوان یک “دوستانه نگار” است که “teed تا” داستان برای کلینتون کارکنان در گذشته و “هرگز نا امید” آنها را.

مارک الیاس: اگر این دموکرات وکیل به دروغ نیویورک تایمز آن را هنوز هم بر او تکیه می کنند به عنوان یک منبع برای سال 2020 انتخابات ؟ توصیف مشخصات نشان می دهد او هنوز هم در آن زینت های خوب.

تراویس طولانی/اخبار و آبزرور از طریق AP

آیا خوانندگان را از Haberman و این بار در حال حاضر به عنوان آن را می کشد آن مشت بر منابع آنها او را متهم به از ارزش یک سال از دروغ به کاغذ — به ویژه هنگامی که سردبیر اجرایی Baquet ساخته شده است آن را یک سیاست در اخبار به تماس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک دروغگو با استفاده از این کلمه ؟ که بار دیگر خبرنگاران شد به دروغ و توسط چه کسی ؟

با توجه به قدر فریب و پنهان کردن این واقعیت است که کلینتون و DNC برای پرداخت جعلی ادعا می کند که کمک کرد تا سه سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری – بار مدیون آن را به خوانندگان خود را به نه تنها جزئیات آن در تعامل با متهم دروغگو اما می گویند که آیا آن را هنوز هم به نظر الیاس و یا هر کس دیگری در پرکینز Coie قابل اعتماد منابع خبری. توصیف مشخصات الیاس نوشته شده توسط وگل و پاتریشیا انجام در نوامبر سال 2018 نشان می دهد او همچنان در این مقاله زینت های خوب. دوباره این سوال این است که به خصوص مربوط به سال 2020 انتخابات داده الیاس و شرکت خود سابقه نمایندگی دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و تخصص خود را در قانون انتخابات است که می تواند به خوبی به بازی می آیند با یک حرکت به بحث پست الکترونیکی-در انتخابات میان coronavirus نگرانی.

و اگر این بار شد به برگزاری فریبنده منابع به حساب آن نیز ممکن است روشن کردن این ادعا در همان وگل/Haberman مقاله توسط ناشناس پرکینز Coie سخنگو که در برابر سخنان ادعا کرد در ماه اکتبر سال 2017 که “نه کلینتون در مبارزات انتخاباتی و نه D. N. C. آگاه بود که تلفیقی GPS استخدام شده بود به انجام [پرونده] تحقیقات است.” که نمی مربع با گزارش اخیر نظارت بر موارد نقض حقوق بشر از وزارت دادگستری بازرس عمومی که در بر داشت که بیش از یک سال قبل از آن در ماه جولای سال 2016 سابق بریتانیا جاسوسی استیل اطلاع FBI در لندن که “نامزد” – کلینتون خودش – می دانستم که در مورد استیل کار است.

در ضمن فقط این هفته می آید خبر از استیل قسم شهادت در یک دادگاه بریتانیا که نه تنها پرکینز Coie قیف کلینتون و دموکراتیک پول به Fusion برای آن کار می کنند اما یکی از وکلای آن, Michael Sussman, در واقع فدرال رزرو بریت را مشکوک تحقیقات قبل از سال 2016 انتخابات — با یک پس-افشا و خنثی نکته در مورد مخفی, کانال های از روسیه آلفا بانک به مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

 1. BuzzFeed و نیویورک تایمز – نه فقط اف بی آی و یا دموکرات ها – به اشتراک گذاری سرزنش لکه شهرت کارتر صفحه.

برای ارائه یک حساب دقیق از چه رسانه ای استفاده می کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان برای فشار به تئوری های توطئه این بار نیز باید آدرس محوری گسترش اطلاعات غلط توسط برخی از روزنامه نگاران قبل از آنها در پیوست این مقاله است.

در دسامبر 9, وزارت دادگستری را بازرس کل تایید کرد که اف بی آی هرگز تا به حال هیچ شواهد واقعی در برابر تهمت کمپین مشاور کارتر صفحه ای که در آن صداقت امن حکم از دادگاه نظارت بر جاسوسی بر او – و با فرمت بسیاری بر این باورند گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

کارتر صفحه بندی بد شهرت او آغاز شده در BuzzFeed — با یک خبرنگار در حال حاضر در نیویورک تایمز.

ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP

این exculpation به دنبال سال ها از پوشش رسانه ای از صفحه حیله گر است که او یک جاسوس و یا در بهترین حالت یک کرملین گول زدن – تصور تشکیل منی مارس 3, 2017, BuzzFeed منحصر به فرد که به شکل پوشش صفحه برای بیش از دو سال است.

“سابق کمپین مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات و تصویب اسناد و مدارک به هوش عمل در شهر نیویورک در سال 2013” به BuzzFeed مقاله اعلام کرد و در مراسم افتتاح آن جمله است. روز بعد بار دنبال داستان به گزارش FBI تحقیقات نشان داده است که قبل از او پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, صفحه, انرژی, مشاور بوده و در تماس با حداقل یک جاسوس کار مخفی در خارج از مسکو به ایران در سال 2013 است.

این BuzzFeed مقاله – نوشته شده توسط علی واتکینز بود که استخدام این بار هشت ماه بعد — بسیار گمراه کننده است. و نه فقط به این دلیل که خائن صدایی اسناد و مدارک معلوم شد بعد از آن در قطعه به هو تحقیقات انرژی. عنوان صفحه گفت: د امریکا ږغ اشنا راډیو از RealClearInvestigations در سال 2018 2013 جلسه مهم بود چرا که درست پس از آن او نیست اف بی آی مشکوک اما اداره دارایی. در واقع خود را ناخواسته تماس با عامل روسیه کمک FBI محکوم به جاسوسی در سوال یک حساب کاربری که jibes با دادگاه شواهد — و متناسب با عدالت اداره بازرس کل را وحی هنوز هم آمده است.

علی واتکینز: روزنامه نگاران مانند او از رسانه های دیگر که در حال حاضر در این زمان می تواند اجازه می دهد تا کاغذ را به کمک طلب کردن آنها را در یک مطلب صادق حسابداری از گسترده تر از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش. یا نه.

چیزی شبیه به صفحه حساب به Sperry ساخته شده آن را به فردا یا BuzzFeed, به عنوان خانه دموکرات چرخید صفحه تعامل با این اداره به عنوان شواهد و مدارک اف بی آی بود و دیرینه ترس است که او ممکن است یک مرد و دو زن. آیا این بار زحمت به درخواست اداره در مورد تعامل آن با صفحه ؟ آن گفت که او تا به حال شده یک دارایی یا نه ؟ اگر این بار شد تغذیه دروغ در مورد صفحه توسط چه کسی ؟

سریع به جلو به دسامبر بازرس کل گزارش که debunks دموکرات ” تیره ادعا می کند در مورد صفحه. به خلاف آن بیشتر burnished برداشت از صفحه به عنوان طلایه دار گفت: یک مامور اف بی آی مخفی واقعیت است که صفحه به عنوان یک خدمت سازمان سیا عملیاتی تماس از 2008-2013, در بالا از همکاری با اف بی آی که صفحه توصیف پایان دادن به در سال 2016 جلسه که صفحه ادعا می کند به سادگی یک تساوی از سست به پایان می رسد در سال 2013 جاسوسی مورد.

پس از دو سال از زمان داستان در مورد صفحه-از جمله روزنوشت مجله قطعه ریخته گری او را به عنوان یک “squirrelly و متناقض” عجیب و غریب است که واژه “صدا مانند ravings of a mad man – نه به ذکر است یک عاشق” – بار بود که در نهایت مجبور به اذعان دمدمی صفحه میهنی طرف. آن را به خاک سپرده شد, در بند 27 از داستان آن در IG گزارش.

حتی این آمد و تنها پس از بار تکرار یک الگوی حمل و منابع آن ” گمراه کننده پیشرفت چرخش در آسیب رساندن اخبار پیش نمایش و گزارش در مورد تخطی از صفحه حقوق اساسی با این تیتر (کج معدن): “روسیه تحقیق بررسی است گفت: به انتقاد F. B. I. اما رد ادعاهای مغرضانه عمل می کند.” در آن مقاله این دوگانه عامل شناسایی شد اما به نوعی بدترین تخلف نمی شد: پنهان کردن این واقعیت است که یک مغلوب ساختن پیشی جستن مرد بلند بازیگران به عنوان بندیکت Arnoldski بود بیشتر شبیه جک رایان. بحث در مورد “squirrelly.” می توانید این بار به ما بگویید که در حال squirrelly اینجا ؟

بن اسمیت: BuzzFeed سردبیر منتشر شده که استیل پرونده در حال حاضر در نیویورک تایمز. آیا او هنوز هم بر این باورند که “گسترده طرح کلی از آنچه استیل نوشتن بود بدون شک درست است”?

نئون تامی/ویکیمدیا

و به دیگران باید پرسید, paraphrasing یک نقل قول معروف از اشتباه متهم ریگان کار, منشی, Ray Donovan, کجا, کارتر صفحه رفتن به شهرت خود را به عقب ؟

شاید این بار ؟ سال گذشته BuzzFeed, ویرایشگر بن اسمیت نقل مکان کرد و به بار به عنوان یک مقاله نویس رسانه پیوستن خود زمانی مسئول Watkins. هر دو کنجکاو استخدام. اسمیت تصمیم در ژانویه 2017 به انتشار ترسناک و افشا و خنثی استیل پرونده یک حرکت بار نه قیافه. ماه پس از استخدام واتکینز نازل شد در دادگاه به حال امر در حالی که در BuzzFeed, با هوش, منبع, James A. Wolfe, در یک نشت دادستان ظاهرا تغذیه, در بخش, توسط FBI سوء ظن بیش از چگونه او کردم او کارتر صفحه حرکت شبیه چمچه زنی. او بسته بندی شده بود به بار مترو میز اما نه از کار اخراج شدند.

هنوز هم شاید این دو می تواند کمک کند که بار خود را از گرو در اوردن در جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه داستان. آیا اسمیت هنوز هم بر این باورند که “گسترده طرح کلی از آنچه استیل نوشتن بود بدون شک درست است” گفت: غرور نمایشگاه کمتر از یک سال و نیم پیش است ؟ چرا واتکینز همچنان به نوشتن در مورد کارتر صفحه برای بار پس از گفتن یک بار سردبیر هفته قبل “در مورد روابط قبلی با کارکنان مجلس سنا [هوش] کمیته” از جمله ولف? و چرا حدود 3,400-کلمه بار بخشی از واتکینز ظروف سرباز یا مسافر نیست آدرس او کارتر صفحه مقاله برای بار ؟ و چه “روابط قبلی” با سنا اعضای هیات, جمع ميانگين به هر حال? حداقل یک اصلاحی مرمت صفحه شهرت به نظر می رسد منظور با بازی بالاتر از 27th بند. یا شاید از آن خواهد شد در اوایل دوران عصر.

 1. به عنوان یک منبع محرمانه گلن سیمپسون در سال 2016 تن به تن برای بار روزنامه نگاران و دیگران مرتب کردن بر اساس همان خاک بر پل Manafort و اوکراین بود که همچنین در حال میفروخت توسط دموکراتیک عمل که تلاش فاش شد در سیاسی توسط یک خبرنگار در حال حاضر در نیویورک تایمز. این بار نه توضیح داد: این تصادف و بسیار دیگری در مورد اوکراین داستان.

یک بار ارزیابی مجدد از آن گزارش توقف باید در چرا و چگونه مقاله پیشرفته کاذب روایت از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی در انتخابات 2016. این روزنامه همچنین در یک موقعیت به جزئیات داستان دخالت خارجی است که آن را نادیده گرفته و اوکراین را با هماهنگی کلینتون اند.

الکساندرا Chalupa: او نه تنها دموکرات-پرداخت عمل هل دادن Manafort خاک نشات گرفته در اوکراین است. سیمپسون بود بیش از حد.

Afric چشم انداز NouvelleTV/YouTube

به عنوان یک نویسنده در حوزه سیاسی در اوایل 2017, زمان Timesman Kenneth وگل همكاري (با David L. استرن) پیشگامانه مقاله گزارش که کمیته ملی حزب دموکرات از عمل, Alexandra Chalupa کار کرده بود با مقامات اوکراین برای کشف و گسترش ادعاهای گذشته فاسد سیاسی-مشاوره کار در اوکراین توسط پل Manafort بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مدیر کمپین.

Chalupa اما نه تنها دموکراتیک عمل هل دادن Manafort خاک نشات گرفته در اوکراین است. در “جرم و جنایت در حال پیشرفت” سیمپسون تایید او بیش از حد — و مانند Chalupa او در حال پرداخت DNC حداقل بخشی از سال است. در حالی که سیمپسون بودجه احتمالا ناشناخته و سپس خود را ضد Manafort تلاش بودند باز سری به روزنامه نگاران پوشش کمپین 2016 اما نه خیلی زیاد گزارش می شود که اصرار بر محرمانه بودن.

آشکارا به من حداقل – سیاسی را نزدیک به 6000 کلمه عمیق شیرجه رفتن به Chalupa تلاش می کند ذکر سیمپسون و یا تلفیقی GPS.

این برد یک سری از سوالات است که این بار به عنوان وگل کارفرما است که در یک موقعیت منحصر به فرد برای پاسخ به: چرا سیمپسون کار شناخته شده تغذیه مطبوعات رفتن يکديگر اعلام کردند در Chalupa معرض? شد سیمپسون ناشناس منبع محرمانه برای سیاسی به عنوان او برای بار و اخبار دیگر سازمان ها? مهم تر بودند سیمپسون و Chalupa تلاش های هماهنگ در هر راه است ؟ و یا آنها فقط جدا DNC-بستن کلینتون-بسته ضد Manafort-خاک-dishing کشتی ها در شب در دوره های موازی خم در torpedoing تهمت?

Kenneth P. Vogel: چرا گلن سیمپسون کار شناخته شده تغذیه مطبوعات رفتن يکديگر اعلام کردند در سیاسی معرض در اوکراین ؟

توییتر

مقایسه Fusion کتاب با وگل و استرن سیاسی مقاله نمی برطرف کردن سوء ظن است که Chalupa و سیمپسون بودند اقدام در پشت سر هم. هر دو سیمپسون و Chalupa یک اوکراین و آمریکا از حزب دموکرات که مشغول به کار در بیل کلینتون در کاخ سفید تا به حال مدت طولانی است که تثبیت شده بر روی پل Manafort. برای او ضد Manafort “جنگهای صلیبی” سیاسی گزارش Chalupa “ارائه off-the-record اطلاعات و راهنمایی به بسیاری از روزنامه نگاران شاغل در داستان های مربوط به Manafort و مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه اتصالات.” در کتاب خود سیمپسون اذعان انجام همان – و یک روزنامه نگار که هر دو شاخص مایک Isikoff از اخبار یاهو.

سیاسی قطعه اشاره کرد که Chalupa “متصل” Isikoff با خبرنگاران در اوکراین در یک کتابخانه کنگره گردهمایی در واشنگتن است. در کتاب خود سیمپسون دارای گفتن بار ویرایشگر متی Purdy در مورد “یک muckraking روزنامه نگار سابق در پارلمان اوکراین” را به عنوان “یک منبع بار ممکن است بخواهید سعی کنید” – یک منبع که تلفیقی کتاب می گوید: ارائه این بار برخی از معین پرونده “پرداخت های غیر قانونی به Manafort” که یک بار فاش کرد که او را به اخراج از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. (البته سیمپسون-Fritsch op-ed در زمان بازگو همان منحصر به فرد — اما برگ سیمپسون catalyzing نقش به عنوان شرح داده شده در این کتاب است.)

این فعل و انفعالات به نظر می رسد به خصوص قابل توجه با توجه به دخالت خارجی مفصل در مقاله سیاسی – که با عنوان “اوکراین تلاش برای خرابکاری تهمت نافرجام” و نقش محوری که اوکراین را به مشارکت در کمپین 2016 در 2019-2020 تهمت استیضاح جلسات.

Tellingly بار و اخبار دیگر سازمان ها هنوز هم حاضر به شناسایی اوکراین کاران در شورای عالی امنیت ملی که لمس کردن استیضاح حتی اگر نام خود را به طور گسترده ای شناخته شده در واشنگتن است.

اریک Ciaramella با رئیس جمهور اوباما. آیا حفاظت از “کاران” را بیشتر به کار با ایجاد بهانه ای برای رسانه ها به بررسی انگیزه های خود را?

whitehouse.gov

در اکتبر مقاله برای RealClearInvestigations پل Sperry گرفت و در آن راز و وزین جزئیات بیشتر درباره زندگینامه اریک Ciaramella. معلوم می شود او معاون رئیس جمهور جو بایدن نقطه در اوکراین دعوت کرده بود Chalupa به کاخ سفید برای جلسات در طول کمپین 2016. درست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, Sperry گزارش Ciaramella بود شنید بحث در مورد نیاز به “را” و یا حذف مغلوب ساختن پیشی جستن با شورای امنیت ملی همکار که بعدها تبدیل شده تا در خانه کمیته اطلاعات کارکنان از استیضاح-فکر Rep. Adam Schiff. که گفتگو صورت گرفت بیش از دو سال قبل از مردم شنیده ام از خلاف کاران در صفحات بار و یا در جای دیگر.

با توجه به گسترده تر الگوی اجتناب از سوالات که ممکن است بالا بردن مسائل نگران کننده در مورد پوشش خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری امتناع از بار – و اصلی ترین اخبار سازمان – به نام این به طور گسترده ای خواست Ciaramella به نظر می رسد کمتر به حفاظت از یک روحیه “کاران” از اقدامات تلافی جویانه از با ایجاد بهانه ای به بررسی انگیزه های خود را.

در نور از بالا, من فکر نمی کنم آمریکایی ها شنیده ام که داستان پر از اوکراین و مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و فرمت کامل داستان در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه ممکن است یک اسم بی مسمی است. به جای پی در پی قسمت مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن-امور اوکراین به نظر می رسد شده اند در هم تنیده در یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوسته از شروع.

شاید نیویورک تایمز می تواند ما را روشن, که آیا این مورد است یا نه با کمک وگل. به عنوان Baquet گفت: واشنگتن پست “من باور کن انجام کار های شگفت انگیز در این داستان است.”

این ‘بیدار نشستند’ از نیویورک تایمز

تا آنجا که من امیدوارم که این بار خود را ادامه خواهد داد متمایز سنت تصحیح اشتباهات خود من شک دارم آن را در مورد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش. این خروج از روزنامه نگاری هنجارهای فقط نگاه بیش از حد هدفمند.

مشغول به کار به عنوان یک ویرایشگر در زمان 28 سال قبل از خروج (در شرایط خوب) در اوایل سال 2016 من می دانم که نقص در آن گزارش داده نشده و پرت. آنها جریان به جای آن از یک تحول فرهنگ است که رها let-the-چیپس-سقوط-که-آنها-ممکن است اخلاق سنتی روزنامه نگاری به یکی که پذیرای حزبی و نتیجه گرا دستور کار است.

روشن ترین نمونه های اخیر از این تحول است که یکی دیگر از مشخصات بالا عمیقا ناقص تلاش 1619 پروژه.

قدیمی, هانا جونز نیویورک تایمز “1619 پروژه”: حمایت روزنامه نگار با هدف برده داری در ایران.

منتشر شده در ماه اوت گذشته, سری 18, مقالات و 15 هنری مشارکتهای تاریخ تاسیس ایالات متحده به مقدمه ای از برده داری در مستعمرات آمریکا در سال 1619. آن منجر مقاله بار خبرنگار قدیمی, هانا جونز ادعا میکند که آرمان آزادی و برابری بیان شده در اعلامیه استقلال شد یک “دروغ” به بنیانگذاران که birthed آنها اما در نهایت متوجه شدم توسط آمریکایی های آفریقایی تبار که مبارزه برای آنها تا حد زیادی به تنهایی. مشاهده تمام از تاریخ ایالات متحده از طریق لنز نژاد و انقیاد آن است که کمتر کار تاریخ بازنگری از وکالت — در حال حاضر استفاده می شود به تغییر تدریس تاریخ آمریکا مرتبط با مواد درسی توزیع شده به طور گسترده ای به مدارس. هانا جونز اذعان کرده است که “1619” عمد را رد کرد و سهم مردم سفید نسبت به بهبود نژادی در حالی که اعتراف او می خواهد این پروژه به انرژی تماس برای پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

موافق یا مخالف که روزنامه نگاری از A. M. “آبه” روزنتال این بار سردبیر اجرایی از 1970s و 1980s که به عنوان نوشته روی سنگ قبر می گوید: “نگهداری کاغذ مستقیما” و یا تلاش برای.

اما 1619 پروژه خود را به نظر نمی رسد از هوا نازک. این نتیجه از تنوع فشار در داخل روزنامه و چپ را گسترده تر اخیر آغوش تدریج بیزانس هویت سیاسی از جمله در میان “بیدار” upper-middle-class سفیده که پایه و اساس این مقاله مدل کسب و کار.

به عنوان نویسنده بریتانیایی داگلاس موری می نویسد: در کتاب اخیر خود “جنون از جمعیت” این روند نشان داد تا در این زمان با مطالعه تاکید بر داستان مربوط به نژاد و جنسیت و هویت جنسی “شاید برای زمان از دست رفته و یا شاید فقط مالش چیز در چهره کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است تا به سرعت با تغییر آداب و رسوم از سن. در هر صورت چیزی عجیب و غریب و مبهم retributive در هوا است.”

پس یک نتیجه گیری است که آن را مناسب و خوب برای شکل دادن به اخبار برای پیشبرد ایدئولوژیک از تنوع آن است که یک گام کوچک برای انجام همان در پوشش یک رئیس جمهور که بسیاری از خوانندگان خود بیزار.

دین Baquet نیویورک تایمز Execuive ویرایشگر. سلف خود را جیل آبرامسون می نویسد: “بیشتر بیدار کارکنان فکر می کردم که فوری بار خواستار اقدامات فوری. خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری برطرف استانداردهای قدیمی.”

Fuzheado/ویکیمدیا

اصلا کلمه من برای آن را. این روزنامه اذعان کرد آن خروج از سنتی روزنامه نگاری در اوت. 16, 2016 زمانی که آن را زد جلو-صفحه ستون ترسیم یک دلیل منطقی برای ترک طرفی نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن “در راه است که خواهد ایستاد تاریخ به قضاوت.” دین Baquet را سلف به عنوان سردبیر اجرایی جیل آبرامسون – بدون محافظه کار او و نه سرسخت Baquet فن – در اخیر کتاب “بازرگانان از حقیقت” روابط تغییر به ظهور یک نسل جدید در برابر newsroom. “بیشتر” بیدار کارکنان فکر می کردم که فوری بار خواستار اقدامات فوری” او می نویسد. “خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری برطرف استانداردهای قدیمی.”

این رویکرد اطلاع Baquet تصمیم به اجازه می دهد خود با خبرنگاران به تماس تهمت دروغگو در ظاهرا هدف اخبار و همچنین از نظر ستون. آن را نیز آشکار در رها شدن از هنجارهای مورد ناشناس منابع مشخص شده در این مقاله. چنین بیراهه از روزنامه نگاری در عمل باید برنده این مقاله هر دو ستایش دیگران و opprobrium. اما در بسیار قطبی کشور با یک خستگی ناپذیر سمی اینترنت, فرهنگ, سفت, پوست, ورودی, آتش قابل تحمل است آسیب. این بار را به خوبی پاشنه بلند مخاطبان اصلی آن است, رستگاری از دیجیتال انقراض به عنوان خوانندگان باید پاداش آن را با یک اشتراک و آگهی درآمد بوم.

برای من مسئله این است که روزنامه نگاری صداقت. ایدئولوژی و روزنامه نگاری را با هم مخلوط نکنید زیرا ایدئولوژی می خواهد یک نتیجه خوب و روزنامه نگاری نیست. ایدئولوژی دیکته آشکار دو استاندارد برای پوشش از سوء رفتار جنسی اتهامات — فکر می کنم از آنچه در دیوان عدالت برت Kavanaugh تحمل خود را در تایید جلسات و زمان را احترام درمان دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

و ایدئولوژی برگ شما را مستعد ابتلا به نادیده گرفتن یا انکار و یا توجیه مشکلاتی که بوجود می آیند از آن است. این مقاله در سال 2018 را رد کرد و به غیر fireable جرائم وحشیانه ضد سفید گذشته توییتهایی که به تازگی استخدام شده نظر نویسنده اشاره کرد که این “زن جوان آسیایی” شده قربانی قلدری آنلاین. آیا این تنها چند ماه پس از استخدام و سپس به سرعت شلیک یکی دیگر از سرمقاله صفحه نویسندگان سفید زن و خود توصیف عجیب و غریب فعال که مرتکب چه به نظر می رسد بیشتر فاحش تنوع گناه استناد سیاه و ضد گی تهمت در چند توییت.

در برابر این مشکل و عجیب و غریب تثبيت با سیاست هویت هر ارزیابی مجدد و یا اصلاحی در مورد 1619 پروژه به نظر می رسد به عنوان بعید است که هر mea culpa مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پوشش.

به “بیدار” شبه تاریخ 1619 پروژه و پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه مقابل wokeness دو طرف یک سکه است که این بار نه در مورد به اجازه از درک آن. باید 1619 پروژه برنده پولیتزر تحسین در هفته آینده, قدیمی بانوی خاکستری تحسین می توانید جشن a fairy tale ending برای بیدار روزنامه نگاری-و نه لباس جدید امپراتور, اما ملکه حقایق جدید است.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de