نیویورک تایمز می رود پایین و شخصی در برابر فاکس نیوز

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

نه حتی یک اپیدمی وحشتناکی می تواند به کاهش چپ وسواس با فاکس نیوز. روسیه تبانی روایت مجسمه نیم تنه بود و استیضاح جنگهای صلیبی تا به حال مختصری half-life بنابراین در حال حاضر آنها در حال استفاده از زمان بحران بهداشتی سعی کنید به پایین آوردن کسانی که آنها را خوار شمردن معنی هر کسی که در دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان یک مورد در نقطه, نیویورک تایمز یک ضربه قطعه یکشنبه ساخته شده است که شکنجه نقطه که چیزی Sean Hannity و دیگر Fox نظر میزبان گفت: یا چپ ناگفته در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که فاکس شرکت مدیر عامل Lachlan مرداک است که در اصل به جرم کشتن مردم است. درست است — به گفته نیویورک تایمز, تماشای فاکس نیوز می تواند کشنده باشد.

این بار داستان به صراحت اعلام کرد که “روباه شکست خورد بینندگان خود و افکار عمومی در هر دو راه آشکار و به طور بالقوه کشنده است. در خصوص ترجمه مرداک شکست خورده است.” در این مقاله رسانه های خبرنگار فاکس از نظر میزبان شده اند به اندازه کافی در همگام سازی در هر دو زبان و لحن با استانداردهای که نیویورک تایمز-و لیبرال رسانه ها حکم بزرگ — تقاضا از مفسران در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر. در صورتی که کسی نیاز به یادآوری این کاملا نشان می دهد که نفرت و تحقیر این بار برای بینندگان فاکس. اما این آخرین حمله روباه گرفته شده بیشتر راه های شخصی و آن ” لام از Lachlan مرداک (که من را ملاقات کرده اید) و بدنام از همه از فاکس نیوز نشان می دهد عمق جدیدی از نفاق و ناامنی در نیویورک تایمز.

به طوری که این سطح جدید از برون یابی را ما ؟ آیا بار ناشر A. G. Sulzberger خون در دست خود را به عنوان یک نتیجه از روزنامه خود را به نظر نویسندگان دفاع بی پروا انتشار مجرمان از زندان? او به سرزنش برای تحریک نفرت علیه اسرائیل ؟ ممکن است آن را فقط به عنوان به خوبی می شود انگشت خود را بر روی ماشه استفاده غیر قانونی بیگانه که فرار ضبط به دلیل محراب شهرستان سیاست هایی که مقاله خود را به طور معمول طرفداران? توسط تایمز’ استانداردهای خود پاسخ مثبت است – که او را پاسخگو به آینده قربانیان که مطمئن شوید که برای آمدن.

در حالی که ما در موضوع نفاق آیا شما گرفتن بار ” به لحاظ سیاسی درست jag چه این ویروس باید به نام ؟ روز دوشنبه کاغذ زد بد بخت داستان همراه با یک جداگانه سرمقاله مورد آزار و اذیت قرار است از آمریکایی های آسیایی تبار در طول coronavirus بیماری همه گیر. “رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از زبان که, آسیایی, آمریکایی ها می گویند تحریک حملات نژادپرستانه” این گزارش وحی. هیئت تحریریه افزود که “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از اعضای کابینه و برخی از سیاستمداران محافظه کار تصمیم گرفتند به فن تعصب توسط عمدا با استفاده از اصطلاح ‘ووهان ویروس” یا ” چینی virus.'”

پیش از آن در هفته, این بار sanctimoniously با اشاره به “واکنش” موجب تهمت برای “رد سازمان بهداشت جهانی راهنمایی در برابر استفاده از مکان های جغرافیایی در هنگام نامگذاری بیماری است.”

اما در حالی که castigating “آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان” این بار به راحتی نادیده گرفته و نقش خود را در پیشبرد قرار لکه دار کردن آن را در حال حاضر می یابد به طوری وحشتناک.

به عنوان اوایل به عنوان Jan. 21 بار گزارش coronavirus با تیتر “اولین بیمار با ووهان Coronavirus شناسایی شده است در ایالات متحده”

البته هیچ یک به گفته نیویورک تایمز بود نژادپرستانه التهابی یا متعصب برای انجام این کار است. کسانی که برچسب های مادی و معنوی تنها برای رئیس جمهور کابینه خود و محافظه کاران به طور کلی. به صداقت این نیست خیلی از تعجب. وقتی که می آید به روزنامه نگاری, اصول, بار و دیگر بار نخبگان رسانه ها به نمایش گذاشته اند, اجازه دهید فقط می گویند نه الاستیک – و یک طرفه — استانداردهای بی طرفی. بن اسمیت, نویسنده آخرین anti-فاکس درد دل آمد به بار از BuzzFeed. هنگامی که شناخته شده برای گربه های ناز, تصاویر تحت اسمیت تصدی به عنوان سردبیر این جرأت را به سیاسی و روزنامه نگاری و یک ماموریت قابل توجه توسط دو مشکوک سرمقاله تصمیم گیری. برای اولین بار بود برای چاپ در تمامیت خود را بدنام استیل “پرونده.” نوشته شده توسط یک افسر اطلاعاتی خارجی و بودجه توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی پرونده بود میفروخت در اطراف واشنگتن توسط “دولت عمیق” عملیات آشکارا اختصاص داده شده به تضعیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. آن را به عنوان یک گوه توسط FBI مقامات حتی اگر بالا دفتر عوامل می دانستم که بسیاری از آن نادرست بود. BuzzFeed منتشر شده از آن همه است.

پیشتر در تابستان 2016, BuzzFeed اعلام کرد بیرون کشیدن از 1.3 میلیون تبلیغاتی قرارداد با کمیته ملی حزب جمهوری خواه به دلیل تهمت بود ایران با نامزد.

“ما قطعا نمی خواهم به نوبه خود به دور درآمد حاصل از وجوه مهم کار ما را در سراسر شرکت” BuzzFeed صاحب نوشت. “با این حال در برخی موارد ما باید کسب و کار استثنا: ما نمی اجرای سیگار تبلیغات زیرا آنها خطرناک برای سلامت ما و ما قبول نمی تهمت ads به صورت دقیق همین دلیل است.”

که نوع از چیزی که روزنامه نگاری شرکت انجام آن چیزی است که فعالان سیاسی انجام دهد. بن اسمیت بالای ویرایشگر در این مقاله صرفا شانه ای بالا انداخت و در این زمان بود که “حق ناشر است.” او روزنامه نگار استخدام در اوایل سال جاری برای پوشش رسانه ای برای نیویورک تایمز. جدید خود را به ناشر ندارد بسیار متفاوت از قبلی است.

اد راجرز جانباز متعدد جمهوریخواه مبارزات و نظر نویسنده است. او بنیانگذار همراه با هیلی Barbour از BGR گروه لابی و ارتباطات شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im