مادر که مطرح پدر کشور ما

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای روز مادر من مصاحبه کریگ شرلی در مورد کتاب اخیر خود “مری توپ واشنگتن: داستان ناگفته از داستان جورج واشنگتن است.”

چهار کتاب در رونالد ریگان یکی در نیوت گینگریچ و یکی در دسامبر 1941 – من مورد علاقه خود را – و در حال حاضر شما به نوبه خود به جورج واشنگتن مادر ؟ چگونه است که اتفاق می افتد ؟

در واقع من شده فکر کردن در مورد یک کتاب در واشنگتن برای یک زمان طولانی. من افتخار می کنم به نام ریگان محقق و شرح حال, اما من نیز نوشته شده است کتاب در مورد دیگر چهره های تاریخی مانند FDR. اما من می خواستم به در واشنگتن در راه های مختلف و متوجه شدم که وجود دارد هرگز نوشته دقیق و مفصل بیوگرافی مادر خود را. که به علاوه واشنگتن مورد علاقه من است و رئیس جمهور. و از آنجا که برای بسیاری از ما در مانت ورنون بود و در یکی از واشنگتن پنج مزارع — Dogue نهر — که در آن او با استفاده از به انجام تجربی کشاورزی و اجازه دوستان برای ساخت ماهیگیری حاجت و جایی که او و مارتا استفاده می شود که بزرگ پیکنیک. در حال حاضر ما در یک 1730 گرجستان چهار-میدان مانور خانه — Ben Lomond — در اینجا در وسط شبه جزیره و این بود که stomping زمین توپ خانواده بلکه واشنگتن است.

مریم توپ واشنگتن ندارد بزرگ تاریخی شهرت. اکثر مردم او را فراموش کرده ام. کسانی که به یاد داشته باشید او را می گویند بی تعارف همه چیز — که او یک هوادار حزب محافظه مثلا. آیا این درست است ؟

بدون او نمی شهرت خوبی به همین دلیل است که من می خواستم برای نوشتن این تاریخی اصلاحی. تاریخچه شده است بسیار نامهربان به مری و ناعادلانه ، مشاهدات من این است که پدر و مادر خوب می تواند به بالا بردن یک کودک بد اما آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پدر و مادر بد به بالا بردن یک کودک خوب است. او یک مادر تنها در 30s بالا بردن شش فرزند (میلدرد جوانترین درگذشت, به عنوان یک کودک کوچک) در یک قرن بود که بسیار مهمان نواز به زنان است. اگر او دشوار بود چرا که او تا به حال به برای زنده ماندن. زنان در 1700s نمی تواند رای ما می دانیم که, اما آنها حتی می تواند اموال خود را. هنگامی که همسران آنها فوت آنها انتظار می رود به عنوان سرپرست تا زمانی که خود را فرزند ارشد پسر به سن بلوغ رسیده.

به عنوان دور به عنوان یک حزب محافظه کار هوادار آن بود بله و نه. او متولد حدود 1708 در مستعمرات که عمیقا غرق در فرهنگ انگلیسی. شاه جورج دوم و جرج سوم پادشاه شد و پادشاهان. او عضو کلیسای انگلستان از کلیسای آنگلیکان. او — و تقریبا همه در مستعمرات — تنفس انگلیسی, زندگی انگلیسی, اعتقاد انگلیسی. برای اولین بار از 60 سال زندگی او شده است می خواهم عمیقا غرق در این راه از پس به درخواست او (و دیگران) به رد همه که او می خواهم آموخته و رشد باور بود که کاملا یک کار که توضیح می دهد که چرا بسیاری از استعمارگران مخالف بودند به انقلاب است. این امر می تواند مانند یکی از ما و قرار دادن ما در مسکو در دهه 1930 و به ما گفتن که همه ما آموخته است که در مورد امریکا و آزادی و حفظ حریم خصوصی اشتباه بود و مجبور collectivism تنها راه است.

وجود دارد یک گزارش از سربازان فرانسوی در حال حرکت از طریق فردریکسبورگ و اشاره کرد که مریم قوی حزب محافظه اما اگر درست است که او هرگز بر روی آن عمل.

اما شما نمی خواهد انکار کند که او صحبت پسر او از پیوستن به نیروی دریایی بریتانیا. اگر او تا به حال بدست او راه خواهد GW حتی تبدیل شدن به یک سرباز ؟

بله او بود و یک بار دیگر تغییر مسیر تاریخ. تا به حال واشنگتن تبدیل شدن به یک کابین پسر او ممکن است مرده در دریا به عنوان بسیاری از کابین پسران بود در آن زمان. اما اگر او زندگی می کردند او ممکن است به خوبی ماند در نیروی دریایی وجود دارد و ممکن است هرگز یک انقلاب آمریکا. واشنگتن “ضروری است.” او انتخاب شد و به اتفاق آرا به رهبری ارتش قاره ای. او به اتفاق آرا انتخاب به ریاست مجمع تدوین قانون اساسی. او به اتفاق آرا انتخاب به عنوان اولین رئیس جمهور ایالات متحده و به اتفاق آرا رای به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است. او هم برگزار قاره ارتش به مدت هفت سال. در میان تمام مردان از انقلاب تنها واشنگتن تا به حال قدرت برای انجام این کار.

پسر ارشد او خطاب به او به عنوان “افتخار خانم.” که به نظر می رسد بسیار رسمی است. وجود دارد عاطفی فاصله بین GW و مادر خود را?

بله وجود دارد عاطفی از راه دور. در تمام نامه های خود را به مادرش او همیشه استفاده می شود به عنوان “افتخار خانم.” (من می خواستم نام این کتاب افتخار خانم اما من ناشر رد من.) من فکر می کنم آن را نشان داد احترام خود را برای او بلکه پیشنهاد رسمی دیوار بین دو نفر از آنها.

در حالی که نوشتن در مورد ریگان من, پدر, لو توپ که شما می دانید زده بود که چگونه یک شخص قوی ریگان بود. او در بر داشت که به طور مشترک میان روسای جمهور ایالات متحده. این یکی دیگر از سنت های تعیین شده توسط جورج واشنگتن ؟

پدر خود را می ایستد به عنوان یکی از بهترین اگر نه بهترین از ریگان biographers و من همیشه سپاسگزار است که لو را از جلو به من ریگان کتاب “آخرین عمل می کنند.” و من با آن موافق لو, Nelle ریگان بود و نفوذ قوی در ریگان زندگی که توضیح می دهد که چرا او به دنبال او در شاگردان مسیح کلیسا و کلیسای کاتولیک از پدرش جک. ریگان نگه داشته و او را مقدس در کنار او تمام عمر خود را و اغلب گفت: چگونه او نوشت: در حاشیه “به عنوان زمانی که شما کتاب شما هرگز به تنهایی.”

به نظر می رسد که کمی شناخته شده در مورد جورج واشنگتن را به دوران کودکی ؟ آیا شما به اندازه کافی به دانستن چگونه مریم توپ واشنگتن به کمک شکل پسرش ،

این دوره جورج زندگی است کمی نازک است. اما ما رفت و از طریق مکاتبات قبلی مرتبط تاریخچه و حساب های دیگر برای ساخت نسبتا دقیق و حساب خود را از دوران کودکی است. او وظیفه شناس پسر صرف مقدار زیادی از زمان سفر, عاشق اسب سواری, رقص و نقشه بردار. پسر عموی جورج لارنس واشنگتن نوشت: مریم: “من اغلب در آنجا با جورج او همبازی او شاگردی. … مادر من ده بار بیشتر از ترس از پدر و مادر خود من. او بهت زده من در میان مهربانی برای او واقعا مهربان … و حتی در حال حاضر زمانی که زمان اتحاد سپید من قفل … من نمی تواند ببین که با شکوه زن بدون احساسات آن است که غیر ممکن است برای توصیف.”

آنچه شما زده در مورد مکاتبات خود را? منظورم این است که چه چیزی را نوشتن به هر یک از دیگر ؟

بسیاری از آن را از دست داده است به تاریخ. او را نمی سوزاند نامه های خود را مانند مارتا واشنگتن بود اما برای سال از انقلاب او ارسال نشده است و او یک بار. اما او نیز نمی توان هر مدخل به خاطرات خود را برای آن دوره از زمان. واضح است که واشنگتن بود و ترس از مکاتبات خود را در حال سقوط به دست دشمن. اما او هرگز امضا کردن “عشق” و نه او. این فقط یک رسمی تر و در زمان درست.

چگونه شما را توصیف طبیعت از بزرگسالان خود رابطه ؟

رسمی است. اما او همیشه اختصاص داده شده به مریم. او مطمئن ساخته شده او به طور منظم کمک هزینه برای امرار معاش. او بازدید او اغلب هر چند نه در دوران انقلاب, اما زمانی که او رفت و به Williamsburg, فردریکسبورگ در راه بود.

مریم توپ واشنگتن درگذشت شوهر قبل از او تبدیل 50 معنی است که او به تنهایی زندگی می کردند یک مدت زمان طولانی. چرا پسر او جورج را مادر خود را به زندگی می کنند در مانت ورنون?

روشن نیست اما او هرگز بازدید مانت ورنون. او ممکن است رفته اند سال قبل از آن هنوز شناخته شده به عنوان کوچک شکار Creek, اما ما فقط نمی دانم. اما هنگامی که واشنگتن نوشت: نامه ای به مادر خود را در قانون گفتن او را برای آمدن به بازدید از — وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی مقدار زیادی از شرکت مقدار زیادی از موسیقی و مقدار زیادی از اتاق. در طول حدود همان زمان او در نامه ای به مادرش به او می گوید که او نمی خواهد مانند بازدید از مانت ورنون به عنوان او نمی خواهد مانند مواد غذایی و او نمی خواهد مانند موسیقی او نمی خواهد مانند شرکت و خود را بسیار نیست ،

همه حق در اینجا یک آزمایش فکری برای روز مادر 2020: چه امریکا شبیه مریم بدون توپ واشنگتن ؟

که واقعا نقطه ضروری است. او مطرح جورج. او تولیدات جورج. و تمام کسانی که ویژگی ما تحسین او را تبدیل به استاندارد برای سایر روسای جمهور — صداقت, صداقت, شجاعت و ایمان و طنز, رهبری, رفاقت, عفت — تمام ویژگی های برتر ما در بر داشت در بسیاری از دیگر روسای جمهور مانند لینکلن FDR و رونالد ریگان. پس از انقلاب آمریکا و پادشاه جورج سوم گفت: اگر واشنگتن گذاشته شمشیر خود را Cincinnatus سبک او را به عنوان ثروتمندترین مرد جهان است. که دقیقا چیزی است که واشنگتن انجام داد. و باور من این است که او به دست آورد تمام این ویژگی های با شکوه از مادر او مریم توپ واشنگتن است.

به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود, the hand that rocks the cradle قوانین جهان است.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net