آخرین چیزی ایلینوی نیاز است با افزایش مالیات

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هیچ سوال ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد پیامدهای گستردهای برای کسب و کار دولت و خانواده ها در سراسر امریکا است. از لحاظ مالی در جناح آبی متحده مانند ایلینوی انشعابات خواهد بود به ویژه شدید.

برای چند دهه, Illinois شده توسط اداره سیاستمداران دست و دل باز که فکر می کردم که رفاه می تواند از طریق دولت اقدام است. به عنوان یک نتیجه Illinoisans شده اند به متعصب مقررات بی شمار از بالا و مالیات و هزینه های دولت که به طور مستمر جلبک درآمد. این امر منجر به جرم outmigration از مالیات دهندگان کند رشد اقتصادی و یک سیستم بازنشستگی عمومی که teeters در لبه عجز از پرداخت دیون.

ایلینوی شد و در نتیجه در خصوص آمادگی برای زمان حاضر است. در اواسط ماه مارس دولت به اصطلاح rainy-day صندوق بود لاشی $1.19 میلیون و مقامات دولتی در حال حاضر پیش بینی هزینه های همه گیر خواهد شد بیش از 8 میلیارد دلار — حدود 20 ٪ از بودجه دولت است. نشانه شیب افزایش حقوق بازنشستگی بدهی استقراض و کسری بودجه. و البته مالیات است.

در همین حال فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر برادر سابق اوباما و عضو کابینه پنی پریتزکر با استفاده شیوع کروناویروس به موقعیت خود در مرحله ملی. او با استفاده از توییتر به انتقاد از رئیس جمهور شده است و ساخت دور در کابل خبر می دهد.

اما در حالی که پریتزکر به دنبال ایجاد میراث او چه فرماندار یاد می شود برای این است که به دنبال افزایش مالیات در بهداشت عمومی و بحران اقتصادی و ریاست بیش از ایلینویز’ نهایی مرگ.

با وجود پریتزکر نام تجاری به عنوان یک معقول تاجر که در نهایت حل این دولت مشکلات مالی او را در آغوش دستور کار مترقی و دو برابر کردن در ایلینویز’ شکست خورده مالیات و صرف استراتژی است. به عنوان فرماندار به نظر می رسد در بحث نشان می دهد و در کنفرانس های مطبوعاتی ابراز نگرانی خود را برای کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر او به طور همزمان به دنبال به جمع آوری مالیات خود را.

پریتزکر و متحدان سیاسی قرار داده اند در انتخابات اصلاحیه به دولت در قانون اساسی است که جایگزین ایلینویز’, تخت, نرخ مالیات بر درآمد با فارغ التحصیل نرخ که آمار کسب و کار سازندگان به خصوص سخت است. این افزایش نرخ را ایلینوی خانه دوم بالاترین شرکت نرخ مالیات بر درآمد در کشور و چهارم-بالاترین نرخ عبور از طریق درآمد.

فرماندار نامیده شده است به حذف این افزایش مالیات از انتخابات. اما حتی به عنوان ایالت ایلینوی ارائه می دهد کسب و کارهای کوچک کمک های مالی برای کمک به آنها آب و اقتصادی خاموش پریتزکر حاضر به افزایش مالیات پیشنهاد کردن جدول. او شانه ای بالا انداخت پیشنهاد کرد و گفت: “این یک زمان است برای سیاست است.”

چه جالب.

در سراسر کشور, آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را به “صاف منحنی.” صرف هفته قبل “غیر ضروری” کسب و کار بودند و پود زندگی روزمره. در این فاصله هفته های کسب و کار و به ویژه صاحبان کسب و کار کوچک را به مخاطره انداخته است آینده خود را به منظور کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

به نظر می رسد تنها کسانی که مایل به تغییر هستند کسانی که برای اجرای این ایالت ایلینویز است.

ایلینوی داستان احتیاطی قبل از شروع COVID-19; در حال حاضر با امتناع از بازگشت از افزایش مالیات بر کسب و کار رژیم صهیونیستی است. پریتزکر میسازد لخت بی عاطفه و مخرب منطق سیاست مترقی.

جارد D. کارل است که رئیس جمهور از ایلینوی اتحاد کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im