در حال حاضر نزدیک به کوه تیلور و هویج نی عشق جدید خود را Vantage پای بخاری خانه ساخته شده توسط کمبریج خانه در Cochrane. کریستینا رایان / Postmedia

گزارش ویژه در کوچک سازی

مشترک تم سازگار با downsizers آیا آنها در 40s خود را و یا خود را 90s تمایل برای رادیکال تغییر شیوه زندگی است. به عنوان مالکان downsizers می شود منتشر شده از برده داری از خانه نگهداری و unburdened از سال انباشته درهم و برهمی به طوری که می توان آنها را بی رحمانه خود را در لذت بردن از زندگی است.

بسیاری از عمد به دنبال یک خانه جدید با یک رد پای کوچکتر فقط برای کسانی که به دلایل اما تصویب downsizer زندگی نمی کند و همیشه نیاز به فدا کردن فضا.

هویج و تیلور نی فروخته شده خود را در خانه بزرگ خانواده در دره ریج هنگامی که کودکان خود را در حال حاضر 21 و 23 سال سن به دانشگاه رفت. آنها نیاز ندارد و یا تمایل به مراقبت از یک خانه بزرگ دیگر اما با بسیاری از سال تا بازنشستگی آنها آماده برای shoebox یا نه.

“من نمی خواهم به یک اتاق رختشویی. اغلب شما را مجبور به یک گنجه با stackable لوازم. آن مهم است که یک اتاق واقعی با ذخیره سازی می گوید:” براندی.

نی خریداری 1,486 فوت مربع townhome با دو استاد در Vantage توسط Calbridge خانه چند خانواده توسعه در Cochrane را پای بخاری جامعه است. آنها می خواهم به Cochrane خانه شکار و تا به حال اغلب رانده شده توسط Vantage اما ترس است که حتی بزرگترین واحد خواهد بود بیش از حد کوچک است.

“آنها شبیه کلبه های ییلاقی اسکی و من علاقه مند بود. اما تیلور گفت: اجازه دهید فقط نگاه می گوید:” هویج, اعتراف او مرده اشتباه در مورد اندازه.

“ما آنقدر تحت تاثیر قرار” او می گوید: از کلمبیا, مدل خانه نشان می دهد. “آن بزرگ در داخل — ما آن را دوست داشت فورا.”

نی خریداری شده که همان طرح طبقه کلمبیا واحد پایان در Vantage. آشپزخانه دارای گاز محدوده یک جزیره بزرگ و یک اتاق ناهار خوری که به اندازه کافی بزرگ برای یک جدول با هشت صندلی و دو گاراژ, فضا برای یک کامیون بزرگ SUV و تیلور همه فن حریف دروازه بان دنده و توپ تجهیزات.

پم Goldfeldt دیجیتال, مدیر بازاریابی در Calbridge می گوید سه طبقه مدل بهتری ارائه سنتی فضاهای زندگی برای جوان downsizers مانند نی با زندگی و آشپزخانه منطقه در یک طبقه و اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی بالا. برای downsizers کمتر تمایل به استفاده از پله های بهتری نیز ییلاقی مدل که در 900 متر مربع تا 1200 متر مربع در اندازه.

“بسیاری از downsizers در Vantage نیز در اینجا به دلیل آنها را به خانواده و نوههایشان در پای بخاری,” او می گوید.

براد Logel از چند خانواده سازنده Cardel سبک زندگی اشاره به کوچک سازی به عنوان “واقعیت اندازه.” این تعمیر و نگهداری رایگان از جنبه های مهم است اما مزیت های اقتصادی به ویژه در میان مشتریان در 50s خود را.

“زندگی همچنان به گران تر است و مردم فقط لازم نیست که همان تمایل به عشق تک خانواده خانه است که متوقف دادن” او می گوید. “آنها ممکن است دیگر برنامه های در ذهن دانستن آنها لازم نیست که به کار برای همیشه.”

Jayman ساخته انقلابی رادیکال تغییر شیوه زندگی با آن Westman ایجاد پروژه در کلگری چوب ماهون جامعه در جنوب شرقی. این چند نسل و چند خانواده توسعه با 40000 فوت مربع مرکز اوقات فراغت به سبک ملایمت ساختمان متصل معابر زیرزمینی از هر یک از ساختمان های مسکونی. Westman ایجاد کرد نبود منحصرا ایجاد شده برای افراد مسن, اما آن را قطعا تعریف آزادسازي شیوه زندگی است.

“پیدا کنیم دو عامل است که باز کردن downsizers’ چشم در Westman ایجاد کرد. وجود دارد بنابراین بسیاری از امکانات رفاهی که مشتریان احساس می کنید مثل آنها در کشتی کروز با تحقق آن این است که خود را دائم خانه جدید می گوید:” والاس چو Jayman است معاون اجرایی رئیس جمهور از آن چند خانواده را بدست آورد.

“آنها تقریبا بلافاصله احساس دوستی و رفاقت که آیا در تمرین بدنسازی, شنا در استخر, بازی های دور در شبیه ساز گلف و یا فقط تماشای مردم. آنها حس این کامل جامعه است که مانند خانه احساس می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im