تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

کالیفرنیا مقننه دولت ادعا می شود منجر به اتهام علیه تغییرات آب و هوایی و در عین حال قانونگذاران دولت باید یک راز کوچک کثیف است که باید در معرض به عنوان مواج نفاق آن است.

اگر حفاظت از آب و هوا است که جام مقدس خود از علل و چگونگی انجام آنها توجیه اخیر مهلت قانونی برای تقریبا تمام تولید نفت در کالیفرنیا? به عنوان بقیه ملت تبدیل به انرژی مستقل برای اولین بار در تاریخ کالیفرنیا هنوز هم واردات 70 درصد از نفت خود را — عمدتا از عراق و عربستان سعودی است. در یک دولت با یک فراوانی از این منبع طبیعی چرا ما آوردن آن از طرف دیگر از جهان به جای تولید آن را حق در اینجا در خانه ؟

بیشتر نفت ما به واردات بیشتر از کربن خروجی ایجاد می کنیم. نه تنها واردات نفت بسیار آلوده تر از آنچه که تولید می شود در کالیفرنیا اما نیاز به کشتی های باری به آن را به ما پورت ها و کامیون ها یا قطار به آن حمل و نقل در سراسر کشور — همه که منجر به آلودگی هوا ما و اضافه کردن به احتقان از بزرگراه های ما و بنادر و راه آهن.

ما به واردات بیشتر نفت از طریق تنگه هرمز از ما تولید در کالیفرنیا که روابط آمریکا برای خاورمیانه خطرناک و غیر ضروری راه. ما همچنین دریافت نفت از کلمبیا و برزیل — که هر دو قرار داده و محیط زیست در معرض خطر خود را کم استانداردهای تولید که آلوده آبراه باعث نشت و ایجاد تهدید به جنگل انبوه و گونه های در معرض خطر. انرژی ایالات متحده است که امن و قابل اعتماد و مقرون به صرفه و تمیزترین امکان پذیر است. مجازات کالیفرنیا تولید کنندگان نفت تنها یارانه بد بازیگران در سراسر جهان ایجاد امنیت ملی خطرات و آسیب رساندن به این سیاره و حتی بودجه حقوق بشر است.

آن را نیز قرار می دهد گلدن استیت در یک موقعیت مخاطره آمیز. اگر تنش بودند به تشدید با یکی از کشورهایی است که تامین بخش زیادی از نفت ما را در کالیفرنیا عرضه خط در معرض خطر و به طور بالقوه فلج کردن دولت با کمبود. این یکی از دلایل اصلی که چرا بقیه کشور نقل مکان کرد به دور از وابستگی به نفت خارجی است. با ملت به عنوان یک کل یک صادر کننده خالص نفت یک بار دیگر وجود دارد هیچ بهانه ای برای کالیفرنیا خودخواسته وابستگی خارجی وارداتی نفت است.

کالیفرنیا در حال حاضر منجر ملت در انرژی های تجدید پذیر — بیش از 30 ٪ از دولت برق از منابع انرژی تجدید پذیر. انتقال به تمیز کننده قدرت است که در حال حاضر اتفاق می افتد در اینجا — اما هنوز هم وجود دارد هیچ فوری مسیر رو به جلو برای دولت بدون نفت و گاز. کالیفرنیا تولید کنندگان نفت در حال حاضر عملکرد تحت دقیقترین استانداردهای زیست محیطی در کشور; آنها باید تحسین به عنوان یک مدل نقش برای صنعت مجازات نیست. محدود کردن تولید محدود نمی کند تقاضا یا مصرف. قانونگذاران می تواند تا آنجا که به یاغی استخراج نفت در دسترس نباشد اما که نمی خواهد متوقف کردن ماشین ها و اتوبوس ها و کامیون ها.

در تابستان گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تحمیل یک مهلت قانونی برای fracking — که حساب برای حدود 90 درصد از حفاری های جدید مجوز — در حالی که مقامات دولتی “بررسی ایمنی” از عامل نفت این زمینه است. این “مطالعه” به طول انجامید برای ماه ها در حال حاضر در حال حاضر با هیچ متعهد جدول زمانی برای بازگشت به گذشته با سرعت از مصوبات. در طول این زمان در کالیفرنیا صنعت نفت است که نه تنها از دست دادن پول سرمایه گذاران و مالیات بر درآمد, اما آن است که عموم هتاکان به عنوان اگر تولید کنندگان نفت هستند به تنهایی مسئول برای آلوده کردن این سیاره است.

کرن کانتی در منطقه مرکزی کالیفرنیا بوده است و آمار به خصوص با فرماندار حاکم است و به دنبال در گزینه های اعم از اعلام یک دولت اقتصادی اضطراری به deeming شهرستان یک “روغن پناهگاه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال پرتاب کالیفرنیا صنعت نفت و یک تاسیسات با بلند کردن یک فدرال مهلت قانونی جدید نفت و گاز اجاره در زمین های فدرال است. این حرکت پیش بینی شده بود برای حمایت از حدود 3000 شغل و تولید $670 میلیون دلار درآمد مالیاتی اما Newsom را fracking یخ محروم کرده است کالیفرنیا از مزایای آن.

این اجازه تاخیر اقتصادی ویرانگر به کالیفرنیا, اما آنها همچنین ایجاد امنیت ملی خطرات که بقیه کشور باید در مورد به عنوان به خوبی. به عنوان رئیس جمهور تهمت همچنان به ملت ما امن تر با کاهش وابستگی ما به واردات خارجی, Newsom قرار گرفته و به ویژه منافع آوازی ترقی خواهان جلوتر از دولت و کشور است. خود را حفاری مهلت sop به محیط زیست رادیکال اما آن را نمی کند و حتی خود را انجام اهداف اعلام شده. Newsome نیست تغییر آب و هوا برای بهتر; او فقط در حال تغییر اقتصاد از کالیفرنیا برای بدتر است.

رژیم صهیونیستی. Newsom باید بلافاصله حذف توقف خود را و اجازه می دهد کرن کانتی و بقیه دولت برای تمرین و رشد دوباره. کالیفرنیا, پاک, سبز نفاق است بر روی صفحه نمایش کامل در این ناتوان کننده تصمیم گیری به طور موثر به پایان تولید نفت در دولت طلایی. کالیفرنیا دموکرات انتخاب را به یک نقطه نظر سیاسی بیش از واقعا حفاظت از محیط زیست است.

پگی گراند (@peggy_grande) است معاون @World4Brexit و نویسنده “رئیس جمهور را ببینید شما در حال حاضر: داستان من و درس از رونالد ریگان نهایی سال است.” او معاون اجرایی رئیس جمهور رونالد ریگان از سال 1989 تا 1999 و در خدمت در هیئت ملی سلطنتی کشورهای مشترک المنافع جامعه از ایالات متحده آمریکا. او در سطح بین المللی منتشر شده نظر نویسنده و رادیو و تلویزیون مفسر. او همچنین یک بومی کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im