دموکراتها معضل پس از برنی ساندرز

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن انتخاباتی چرخش است که سریعترین و بیشترین نمایشی مدرن در سیاست آمریکا است. تنها یک روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه نامزدی خود را در حمایت از زندگی. پس از آن آمد Rep. جیم Clyburn بسیار مهم تایید شده همراه با سخت عشق پیام برای نامزد به ماندن متمرکز است. Clyburn توانمند رقم در دولت و بالاترین-رتبه بندی آفریقایی آمریکایی در مجلس نمایندگان. خود کلمه حامل وزن است. وزن آن را به انجام این زمان بود که جو بایدن لرزش بدن شده که سمت چپ برای مرده. این به او کمک کرد تا برنده thumping پیروزی در کارولینای جنوبی و به او فوق العاده, حرکت فوق العاده سهشنبه, تنها سه روز بعد.

بایدن را به طور غیر منتظره ای قوی نشان ساخته است او را از presumptive نامزد. خود باقی مانده مخالفان در مرکز خط ctq مایک بلومبرگ و پیت Buttigieg نه تنها کاهش یافته و از آنها حمایت معاون رئیس جمهور سابق به عنوان Beto o’rourke. انتظار بیشتر بالا سپاس به دنبال به عنوان bigwigs و خیرین در خط سقوط. به عنوان قدیمی شیکاگو ماشین کمتر استفاده می شود به می گویند “نمی توان هیچ امواج. اصلا به هیچ بازنده است.” آنها را دیدم برنی ساندرز به عنوان یک بازنده و یکی از خطرناک در آن است.

شرط بندی بازارهای تایید جو بیش از حد. خود شانس برنده شدن نامزدی در حال حاضر بیش از 85 درصد است. برنی زیر 10 درصد است. تنها به تازگی به قبل از کارولینای جنوبی ساندرز شده بود روشن های مورد علاقه. نه بیشتر. اگر او از دست می دهد مقدماتی در میشیگان و موقعیت خود را وخیم خواهد بود. هیچ چرخش بوده و دراماتیک تر—و یا بیشتر مفید برای حزب خودی—از بایدن ،

چشم انداز برنی ساندرز در بالای بلیط پر از کسانی که خودی با ترس است. چگونه می تواند هر نامزد حزب دموکرات برای یک خانه بنفش منطقه در پنسیلوانیا و اوهایو و یا ویسکانسین پیروزی بدون انکار این حزب نامزد برای رئیس جمهور ؟ چگونه می تواند دموکرات ها برنده حومه آرا با درخواست خانواده خود را بیمه و پرداخت هزینه بیشتر از درآمد خود را در مالیات ؟ آنها نمی تواند. به همین دلیل امتیازهای و حرفه ای خوشحال هستند برای دیدن برنی عنوان خاکستر پشته, تاریخ, رایگان وقت خود را صرف خواندن “Das Kapital.”

جریان اصلی دموکرات نمی خواهد که به رغبت است که پیروزی و یا الیزابت وارن خوش آمدید خروج از مسابقه. آنها را به اطراف نگاه مخفیانه و متوجه دو چیز بالاتر از همه. اولین نامزد سمت چپ ایستاده است عمیقا ناقص یکی خوب گذشته خود را در “فروش” تاریخ. دوم حزب خود را نقل مکان کرد و تا کنون در سمت چپ که آشکار سوسیالیستی تقریبا موفق به کسب نامزدی دو بار در واقع و سمت چپ قوی و موقعیت در مقدماتی مجبور نامزدهای میانه را به شدید مواضع است که آنها صدمه دیده است در ماه نوامبر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به شدت بهره برداری از آن منفور موقعیت در fracking کنترل اسلحه سوم-ترم سقط جنین از بین بردن مدرسه انتخاب decriminalizing مهاجرت غیر قانونی و حمایت از پناهگاه شهرستانها. او باید با استفاده از جو بایدن در نوار به دام افتاده توسط کلمات خود توضیح داد که چرا او پشت آن سیاست ها. و او انتظار می رود جو به مقدار زیادی از miscues به عنوان او می کند ،

اوایل مبارزات انتخاباتی نشان داد که حدود 35%-40% دموکراتیک اولیه رای دهندگان ترجیح hard-خط سوسیالیستی کسی که ایدئولوژی (و خشم) منجمد شده در کهربا از سال 1968 شورش. از آن پس ساندرز’ تنها ایدئولوژیک تغییر شده است به واسطه کار بد در مورد مهاجرت که تجدید نظر به مدرن و دموکرات ها اما تضاد خود را در غیر این صورت-سخت سوسیالیستی موضع. در عین حال آن را ساندرز نه بایدن و یا دیگر مرکز-چپ نامزدها که ایجاد شور و شوق واقعی در مبارزات انتخاباتی که پر تظاهرات که گالوانیزه پرشور جوانان است. اگر او از دست می دهد به بایدن به عنوان انتظار می رود این سوال واضح این است که آیا هواداران خود را نشان می دهد و رای برای نامزد, که, نمی, نور, خود, آتش سوزی یا قهرمان سیاست های خود را. آنها می توانند از خود بپرسید: “چه فرقی می کند ؟” و در خانه بمانند.

این معلوم نیست که آیا کسانی که تشویق برای برنی واقعا پشتیبانی دستور کار خود و یا به سادگی به اعتقاد او معتبر و مصمم به فشار است که در دستور کار هر هزینه. به همین دلیل اسکندریه Ocasio-کورتز و دیگر اعضای “تیم ملی” مانند یک فرد کامل برای او. همه آنها صالح خود متعصبان که نمی تواند سازماندهی یک دو ماشین تشییع جنازه خم جهنم در فوق العاده موفق ترین اقتصاد در تاریخ جهان و در حال اجرا بزرگترین سازمان تا کنون مونتاژ, دولت ایالات متحده. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

اگر چه رهبران دموکرات فرار کرد که فاجعه آنها باید نگران آن است که این حزب فعال ترین حوزه است flinched از تماس خود را “سوسیالیستی است.” هیچ کس را با استفاده از اصطلاح “مشتاق” به توصیف پشتیبانی برای هر گونه دیگر نامزد حزب دموکرات نه در حال حاضر و نه در سال 2016. بایدن مانند هیلاری کلینتون است که “بیایید برای حل و فصل این” انتخاب. هیچ ایده های جدید. بدون شور و شوق. هیچ قوی دستور کار دیگر از حزب سنتی پلت فرم به علاوه Obamacare.

این عدم شور و شوق آشکار است در اولیه مجموع رای, که در آن مشارکت متوسط بود. در برخی از شرکت ها مانند تگزاس دموکرات ها همراه دریافت آرا کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را در بلامنازع اولیه با هیچ ایالتی مسابقه ایجاد انگیزه برای جمهوری خواهان. که الگوی منحصر به فرد است به تگزاس و آن را محدود به نگرانی حزب دموکرات حرفه ای.

این حزب نیز باید برای مقابله با میراث خود را از “سیاست هویت.” که نه فقط به دلیل نهایی چند نامزد مناظره تمام شد و دو باقی مانده نامزدهای مردان سالمند. این دلیل است که حزب اتحاد نقاشی خود را به یک بی دست و پا گوشه. هنگامی که دو زن مدعی وارن و Klobuchar, کاهش یافته, خانه سخنران نانسی پلوسی ابراز استاندارد شعارهای با استناد به یک “عنصر زن ستیزی” برای غرق شدن در زنان است. که کاملا در هماهنگی با حزب سیاست هویت است, اما آن را به سختی مفید به بایدن به عنوان presumptive نامزد. هرگز عاقلانه محکوم خود را به رای دهندگان. آنها هستند که پس از همه, که برداشت بایدن به جای Klobuchar Warren, کامالا هریس, کریستن جیلیبرند یا Tulsi Gabbard. نبود زن ستیزی که مجبور Klobuchar به تایید بایدن و نمی توان آن را زن ستیزی که پلوسی تایید او به زودی هر دو.

در یک حس هویت سیاسی جدید نیست. شهر ماشین آلات ساخته شده در دیفرانسیل تجدید نظر به رای دهندگان ایرلندی, ایتالیایی, سیاه و یهودی محله توزیع شهر شغل به رهبران قومی که گرد آرا. همه سیاستمداران به دنبال حمایت از قومی نژادی و مذهبی و خیاط خود تجدید نظر به آنها را. باب دیلن اسیر کسانی که درخواست زمانی که او نوشت: (در سال 1963) که “مرد ایستاده او می خواهد رای من”

او در خارج وجود دارد preachin ” در مقابل برج کلیسا
تلن’ من او دوست دارد همه نوع-مردم
او مصرف شیرینی
او مصرف پیتزا
او مصرف chitlins

اما امروز حزب دموکرات در حال انجام است بیش از خوردن collards یا غیر ممکن همبرگر. آن ramped تا حمایت خود را برای هر گروه گوش خراش ترین شکایات در مورد دیگران به ویژه مردان و “سفید امتیاز است.” تم مشترک آمریکا ماندگار “ساختاری” نقص آن نژادپرستی و بیگانه ستیزی تبعیض هراسی و بیشتر. این عزاداری در امریکا است.

این چشم انداز تاریک که یکپارچه حزب چپ بال می کشد تاریخ ما به عنوان یکی از شرم تخریب و بهره برداری. ما ثروتمند هستند فقط به این دلیل ما ساخته شده دیگران ضعیف است. ما تنها به این دلیل که ما را به بردگی کشانده دیگران است. ما ریاکارانه هنگامی که ما فکر می کنم از امریکا به عنوان “درخشان شهر روی تپه” به عنوان مثال برای دیگران.

اگر چه چشم انداز که شامل برخی از سخت غیر قابل انکار حقایق آن را تحریف تاریخ آمریکا است. آن را نادیده پیروزی رای دهندگان تمایل برای بالا بردن و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده هدف از ادغام اجتماعی فراتر از نژاد و عقیده و مذهب ، ملیت ، جنسیت و گرایش جنسی. آن را رها ملی ما شعار “E Pluribus Unum” و وحدت پیام آن را نشان دهنده.

خوشبختانه جو بایدن بر دوش نه با کسانی که افراط یا حزب تفرقه سیاست هویت. متاسفانه او است بر دوش با مقدار زیادی از مشکلات دیگر است. هواداران خود را خواهد خودمو هر بار که او می سازد یک اشتباه نه تنها به این دلیل که هر اظهار غلط و شرم آور است اما از آنجا که رای دهندگان تعجب می کنم اگر او یک آجر یا دو کوتاه یک بار کامل. بسیاری از ترس او است مبتلا به زوال شناختی و که آن را تبدیل به یک مسئله در مبارزات انتخاباتی (یا دفتر). او مطمئن است به برچسب گذاشته شده توسط میراث او از انتخاب بیمار آرا و سخنرانی.

بایدن دارایی های اصلی است نه هوش, حکمت, سیاست زرنگ و دانا قضاوت خوب و مثبت را در دستور کار خود و یا رای دهنده شور و شوق. در حال حاضر آن است که به سادگی که او نه تهمت و نه برنی. که یک پلت فرم قوی. سوال این است که آیا او می تواند پایه آن ساخت منسجم پیام مثبت و آوردن رای دهندگان را به سمت خود. انتخابات لولا بر روی آن.

چارلز Lipson است Peter B. Ritzma استاد علوم سیاسی بازنشسته در دانشگاه شیکاگو جایی که او تاسیس برنامه های بین المللی و سیاست و اقتصاد و امنیت است. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>