دموکراتیک نژاد در چهار پرسش

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پل Tully بود زبر و خشن زنجیره ای, سیگار, سخت آشامیدنی Irishman از لانگ آیلند – و یکی از بهترین انتخابات ریاست جمهوری فعالان من تا کنون ملاقات کرد. او توانست با فوتبال lineman در دانشگاه ییل بدست یک قانون در درجه پن و شده است یک سازمان کار در فیلادلفیا. او در قسمت dock worker, بخش استاد.

ما با داشتن یک نوشیدنی در یک نوار در شیر استریت در بوستون بعد از ظهر یک سال پیش زمانی که او توضیح داد که مبارزات به من در راه من هرگز را فراموش کرده و آن را راهنمای من است به دموکراتیک ریاست جمهوری در آستانه سه شنبه.

“وجود دارد هیچ خط مستقیم extrapolations در کمپین,” او گفت:. “آنها یک منحنی تعاملی جهان. شما نمی توانید با استفاده از یک خط کش. شما در یک نقطه در اینجا و در نهایت بیش از وجود دارد در برخی از نقطه شما نمی تواند انتظار می رود.”

و همین دلیل است که وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات در حال حاضر. در اینجا چهار:

چگونه جو بایدن دوباره ساختم.

احیای خود ثابت می کند Tully قضیه. بله تیم خود را برنامه ریزی شده بود در تمام طول برای کارولینای جنوبی به “فایروال” اما دولت می توانست خود را firetrap عوض آن را به حال شده است برای یک پیش بینی نشده زنجیره ای از شرایط و برخی از کارهایی موفق باشید.

در اصل او باید تشکر کنم … الیزابت وارن.

برنی ساندرز’ سویفت افزایش می ترسم خانه رهبران دموکرات به یک کوره جستجو برای یک وحدت متوسط است. که ممکن است شده اند مایک بلومبرگ اما وارن را ویران کرد و او را در دو مناظره تلویزیونی که گالوانیزه کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn. یک عضو کلیدی از بلندگو نانسی پلوسی را به دایره درونی و موسی-مانند شکل سیاسی در پلمتو دولت او حمایت بایدن محوری سیاه رای دهندگان را پشت سر گذاشت.

آن را نیز کمک بایدن که آفریقایی-آمریکایی نامزد flamed اوایل که بلومبرگ که او نیز بوده است معاشرت که رای را انتخاب و به رقابت وجود دارد. کمتر میلیاردر تام Steyer دادیم و بمباران کردند.

ساندرز کمک اواخر توسط مشخصه و به شدت به دفاع از “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” سیاست که نفرت به کارولینای جنوبی رای دهندگان سیاه یا سفید. حقوق مدنی نسل دیدم segregationists سعی در بی اعتبار مارتین لوتر کینگ و همکارانش به عنوان ایدئولوژیک insurrections و نمی خواهید برای دیدن یک تکرار.

است که بایدن در حال حاضر رفتن به از خط خارج برنی?

این Tully قضیه می گوید: “روشن نیست.” دوباره, شما نمی توانید با استفاده از یک خط کش و کشیدن یک خط به 1,991 نمایندگان او (یا برنی) نیاز برای نامزدی. به خصوص در بایدن را مورد. بایدن همه-یا-هیچ چیز بازی در کارولینای جنوبی – او تا به حال هیچ انتخاب – تسلیم یک جهش از نقدی که شخص غیر قابل توصیف چیزی به نام “شتاب.” اما foreshortened تقویم اصلی در سمت چپ او را بدون زمان برای سازماندهی و تبلیغ در 14 می گوید که برگزاری مقدماتی فردا. در بسیاری از آنها Sanders, پیشرو است و در خط را انتخاب کنید تا تکه های عظیمی از نمایندگان.

عرض و عمق ساندرز سازمان های مردمی در این کشورها قابل توجه است. با سابقه رفتن به تلاش ملی در سال 2016 آن بی نظیر است. معاون سابق رئیس جمهور را مجبور به انتخاب خود لکه های ایالت های جنوبی با قابل توجهی سیاه, جمعیت, به عنوان مثال – اما هدف این است که تاکتیکی بقا به جای رفت و برگشت.

شاید مهم ترین چیزی که در کارولینای جنوبی را برای بایدن بود و بازگرداندن اعتماد به نفس خود را و وضع آفتابی. آن را تمدید حس خود را از ماموریت. او همچنین موضوع: او یک دموکرات واقعی; ساندرز و بلومبرگ نیست.

آنچه در مورد بلومبرگ?

یکی از برترین مشاوران به من گفت در راه اندازی در ماه نوامبر که پایان فوق العاده سهشنبه با نماینده رهبری و سپس کروز به نامزدی. آنها اعتماد به نفس حتی از خود راضی در مورد بلومبرگ توانایی فرش-بمب راه خود را به یک موقعیت قریب به اتفاق در لوله ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که بسیاری از گران رسانه های بازار است که هیچ نامزد دیگر می آید نزدیک به اشباع آنها راه او می تواند.

“هیچ کمپین توانسته است حتی تلاش هر چیزی شبیه به آنچه که ما می رویم به انجام” دستیار گفت.

همه که درست است – مقیاس عظیم است – اما همه چیز نیست رفته به عنوان برنامه ریزی شده. وارن اتفاق افتاده است. سابق نیویورک شهردار دیگر حضور زنده شده اند underwhelming. برنی رز با سرعت بیشتری نسبت به هر کسی پیش بینی شده که به ایجاد یک داستان فوتی و فوری است که تحت سلطه ،

بلومبرگ خوش شانس خواهد بود برای بیرون آمدن از سه شنبه در مکان سوم جای گرفت.

پس از آن چه ؟ نیویورک-بر اساس تحلیلگر سیاسی John P. الیس از بلومبرگ است, نقاط, از, نامزد کسب و سرود “به خدا اعتماد داریم. هر کس دیگری را داده است.” صفحات گسترده ممکن است امیدوار کننده نگاه می آیند یکشنبه و اگر بلومبرگ در حال رفتن به به عنوان دیده می شود که ساندرز نامزدی – با تقسیم وزش رای — او را در نظر ترک.

وجود خواهد داشت یک “میانجیگری” کنوانسیون?

به طور ناگهانی آن را در سال 1952! همه از جمله من در حال خواندن در گذشته واقعا رقابت سیاسی دموکراتیک کنوانسیون در شیکاگو است. هیچ یک از رقبای اصلی وارد شهر بادخیز با اکثریت و اوایل رهبر دیابت استس Kefauver از تنسی از دست داد در چهارم رای گیری برای میزبانی رژیم صهیونیستی است. Adlai استیونسون بود که پیش نویس به صورت نقطه ای.

ساندرز است که به احتمال بسیار زیاد به سرب پس از فردا شب, اما, دوباره, هیچ خط مستقیم به 1,991 متعهد نمایندگان مورد نیاز برای اول رای گیری ، حزب قوانین به نمایندگان به داوطلبانی که حداقل 15% در سطح ایالت و یا در کنگره مناطق. هیچ winner-take-all.

ایده این بود برای از بین بردن کم رای بازنده اما کشش این روند برای ردیف بالا. طرح پیچ و تاب و در سال 2020 است که مگا-ایالت کالیفرنیا و تگزاس در حال رای گیری خیلی زود است که یک نامزد (ساندرز) می تواند منجر شود اما مشکل بسته شدن از مسابقه.

که حداقل این است که وارن سناتور. امید. او و دستیاران اصرار دارند که در این مسابقه است که در واقع رفتن به میلواکی کنوانسیون و او است که در آن تمام راه را. اما یک بار دیگر بدون خط راست است. اگر او از دست می دهد او در ایالت ماساچوست به ساندرز – امکان مجزا – او باد می تواند در یک محل متفاوت است.

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im