ظریف حساب بازگشایی

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

class=”trinityAudioPlaceholder”>

اگر و اما.
 
هر کس می پرسد: زمانی که ما با خیال راحت می توانید بازگشایی اقتصاد است. اولیه ما کاهش استراتژی در سراسر کشور مستندات و جنبش محدود بود و لازم است در زمان و کمک کرده صاف منحنی. در حال حاضر شهروندان زندگی می کنند که در جوامع تجربه چند coronavirus موارد در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مضطرب با محدودیت های متولد شده از رمان coronavirus (nCoV) پشتیبانی کنند. چیزی به من بدهید.
 
پاسخ به زمانی که ملت ما می تواند بازگشایی پیچیده است. یک اندازه متناسب با تمام راه حل به احتمال زیاد کار نخواهد کرد. بهترین کار این است که به در نظر گرفتن فرد و جامعه در شرایطی با نزدیک شدن به بازگشایی از طریق یک اگر و اما لنز اغلب نیاز به تصمیم گیری های دشوار و فداکاری است. برای مثال اگر من در اواخر کار و پایان پروژه و سپس من آماده ام برای فردا نشست اما من از دست خواب با فرزندان من است.
 
افراد و جوامع باید اطلاعات مورد نیاز را مشابه گیری تحصیل. ما باید به یاد داشته باشید که کسانی که بیش از 49 (و به خصوص بالای 70) و یا کسانی که مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و چاقی هستند در معرض خطر بالاتر. جوان در غیر این صورت افراد سالم ممکن است علائم نشان می دهد اما هنوز هم می توانید انتقال به دیگران است. و ما باید نگه دارید در ذهن است که علم نشان می دهد مردم به دست آوردن ایمنی حداقل برای برخی از زمان پس از پاکسازی nCoV عفونت است.
 
پاسخ دادن به اگر و اما برای یک فرد بستگی دارد یکی از این عوامل خطر و احتمال ایمنی.
 
اگر شما یک زن 22 ساله و شما سالم هستند و سپس به احتمال زیاد شما نمی خواهد که مشکلات با nCoV اما اگر آلوده, شما هنوز هم می تواند دیگران را آلوده پس مراقب باشید. مثال دیگر: اگر شما 35 سال و بهبود از nCoV و سپس شما به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن به nCoV اما تا زمانی که آن را به طور کامل ایجاد شده است که شما در حال ایمنی رعایت اقدامات احتیاطی اساسی است. این در تضاد با اگر شما 55 سال سن و دیابت, سپس شما را در معرض خطر عوارض ناشی از nCoV عفونت, اما اگر شما با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که رعایت سایر اقدامات احتیاطی شما می توانید بیرون بروید.
 
این اگر و اما برای یک جامعه بستگی به ریسک جمعی از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد. یک جامعه رهبران می گویند اگر ما محله با افراد مسن و یا کسانی که با عوامل خطر و nCoV پخش شده است, پس از آن ما باید یک جامعه یا محله مستند اما تهاجمی غربالگری با قرنطینه می توانید محدود کردن گسترش این بیماری است. یا اگر جامعه دارای تعداد محدودی از nCoV موارد و ما باید توانایی برای محافظت از کسانی که در معرض خطر بالاتر پس از آن وجود دارد می تواند بیشتر اقتصاد باز اما ما باید مانیتور برای موارد جدید و ردیابی تماس از هر کسی که آلوده است.
 
تا به حال بسیاری از نقاط کشور ما اجرا گسترده کاهش استراتژی محدود کردن جنبش و بسته شدن مدارس و کسب و کار. منطقه ای تنوع در تاثیر coronavirus مقابل بیماری اجتماعی فاصله اثرات نقشه کشی تمرکز بر عقل از سراسر کشور در مقابل محلی پاسخ. در حالی که کاهش استراتژی در مقیاس ملی ممکن است را ساخته اند حس در یک نقطه در زمان و هنوز هم ممکن است در برخی از نقاط کشور و جامعه – مناطقی که این بیماری شیوع کم است ممکن است بهتر در خدمت یک استراتژی مهار.
 
این تعیین باید مورد به مورد و بر اساس با اگر و اما تجزیه و تحلیل با توجه به انتقال مورد نرخ ها و دیگر اطلاعات مربوط به اطلاع رسانی احتمالی تصمیم گیری. برای مثال اگر ما می دانیم که شهر دارای یک تعداد کم از coronavirus موارد و ما باید یک استراتژی در جایی که باید تغییر دهید و سپس آن را می تواند دوباره باز اما باید همچنان به طور فعال برای نظارت بر تغییرات در مورد نرخ به عنوان محدودیت سهولت.
 
بسیاری از تصمیمات مهم ما را در زندگی ما در حال ظریف و پیچیده است. تصمیم گیری است که فدرال و ایالتی و محلی رهبران در حال حاضر هیچ تفاوتی ندارد. این اگر و اما تجزیه و تحلیل را تشویق می کند در نظر گرفتن هر دو مثبت و پیامدهای منفی اقدامات – هر دو در نظر گرفته شده و ناخواسته – نه تنها در خودمان, اما دیگران است.
 
رهبران باید استخدام یک به طور مشابه متنوع و رویکرد اندیشمندانه تشویق افراد به انجام همان به عنوان آنها در نظر گرفتن عواقب بالقوه از coronavirus اقدامات مقابلهای و شدت خود را از تاثیر بر سلامت جسمی, اجتماعی و رفاه اقتصادی از همه تحت تاثیر جمعیت.
 
استقبال از اگر و اما بازگشایی اقتصاد هر چه زودتر در حالی که حفاظت از آمریکایی ها در برابر رمان coronavirus عفونت است. طبیعی جدید در nCoV دوران نیاز به این.

به گزارش ایسنا ، بیل کسیدی, M. D., یک جمهوری خواه از لوئیزیانا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de