این Covid هدایت درهم و برهم کردن: جای تعجب نیست که ما ایستاده تقسیم

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان مقامات در سراسر ایالات متحده در تلاش برای اجرای یک “طبیعی” از ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله در حالی که قانع کننده شهروندان خود را به قبول ادامه داد: جزئی یا کامل مستند محدودیت نگاهی نزدیک به مقامات بهداشت عمومی’ پیام بیش از چهار ماه گذشته آن را روشن می سازد که چرا این کشور تبدیل شده است به طوری تقسیم بیش از همه گیر پاسخ. اضافه کردن به درهم و برهم کردن از اواخر است نامتجانس راهنمایی در مورد هواپیما و قطار و اتوبوس و ماشین سفر می کند.

برای سه ماه اول از این بیماری همه گیر بهداشت عمومی مقامات اطمینان عصبی که کمی وجود دارد شانس این ویروس را تحت تاثیر قرار دهد آمریکایی ها که آن را نمی گسترش فرد-به-فرد که مجانبی افراد نمی شد یک نگرانی است و آمریکایی ها نباید با پوشیدن ماسک. مراکز کنترل بیماری و حتی خواسته ملت را در رسانه ها به آن کمک کند انتقال این پیام به مردم است.

در ماه فوریه CDC رسمی COVID-19 راهنمای عمومی با تاکید بر اجتناب از دست زدن به سطوح آلوده برای جلوگیری از عفونت و خواست که “آیا استفاده از facemasks. CDC توصیه نمی با استفاده از facemasks به صورت کلی عمومی آمریکا برای جلوگیری از گسترش” این بیماری است. امروز CDC رسمی راهنمایی ارائه می دهد دقیقا مخالف اصرار ماسک پوشیدن و اشاره می کند که “دست زدن به یک سطح یا شیء است که ویروس در آن … است نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.”

برای ماه, اخبار, عناوین نفس نفس دقیق مدل های کامپیوتری پیش بینی ده ها میلیون نفر مرده در سراسر جهاندر حالی که CDC خود پیش بینی برآورد تا 1.7 میلیون از دست آمریکا زندگی می کند. در همان زمان مردم گفته شد که کمی شناخته شده در مورد این بیماری و همه این فرضیات در این مدل می تواند تغییر ارائه این پیش بینی کمی بیشتر از wildly تغییر تخمین می زند. توسط هفته گذشته حداقل یک مدل تجدید نظر ایالات متحده و میر تمام راه را به پایین به 143,360 از طریق اوت.

به جای تاکید بر عدم اطمینان از مدل های رانندگی سیاستگذاری مسئولان و رسانه ها باید به طور معمول ذکر آنها در بی حد و حصر مد.

در یکی دیگر از جنبه های تغییر ارشاد امروز سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند اجتماعی فاصله یک متر (سه پا) CDC توصیه می کند شش فوت و دانشمندان تحقیقات منتشر شده نشان می دهد فاصله به عنوان بزرگ به عنوان 27 فوت ممکن است مورد نیاز است.

در نور از این همه صاحب نظران decrying عمومی دست دادن اعتماد به نفس در “علم” را به تأمل در این واقعیت است که مردم متحمل شده است ماه از شواهد بر اساس حکم که منعکس بهترین در دسترس دانش علمی تنها به گفته دقیقا برعکس هفته بعد.

شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook و متوسط به طور فزاینده ای به بان کی مون خواستار پایان دادن به اجتماعی فاصله و دولت و شهرداری ها و دولت ها در سراسر کشور باید اجرا شود الزامات قانونی برای اجتماعی فاصله.

در عین حال CDC وب سایت خود را نشان می دهد تناقضات در این پیام. از یک طرف این سازمان به شدت توصیه می کند که “اقامت حداقل 6 فوت از افراد دیگر” “نه جمع آوری در گروه” و “ماندن در خارج از مکان های شلوغ و جلوگیری از تجمع جرم,” می گوید که “نگه داشتن فضای بین شما و دیگران است که یکی از بهترین ابزار ما برای جلوگیری از در معرض بودن به این ویروس است.”

از سوی دیگر این سفر است و همه بیش از حد آگاه است که شرکت های هواپیمایی اغلب بسته بندی آگهی شانه به شانه با اجتماعی فاصله گرفتن از صرف اینچ است. CDC خود سفر مشورتی اذعان دارد که پرواز “می تواند شما را در تماس نزدیک با افراد دیگر و غالبا لمس سطوح” و “اجتماعی فاصله دشوار است در شلوغی پروازها و ممکن است شما را مجبور به نشستن در نزدیکی دیگران (در عرض 6 پا) گاهی اوقات برای ساعت” هنوز ارائه می دهد که “اکثر ویروس ها و دیگر میکروب ها گسترش نمی توان به راحتی در پرواز به دلیل چگونه باشد تا گردش هوا و فیلتر شده است در هواپیما.”

با احترام به اتوبوس و قطار, سفر آژانس اذعان دارد که “[t]raveling در اتوبوس و قطار برای هر طول زمان می تواند شامل نشسته یا ایستاده در عرض 6 پا از دیگران” و حتی سفر با ماشین نیاز به مسافران “توقف در طول راه برای مواد غذایی و یا حمام می شکند [که] شما می توانید و سفر خود و همراهان در تماس نزدیک با افراد دیگر و سطوح.”

با توجه به این که CDC است و مجاز خودرو اتوبوس و قطار سفر در طول اپیدمی به عنوان یک ریسک قابل قبول برای ملت ایران با وجود عدم ذاتی اجتماعی فاصله تا زمانی که مسافران پوشیدن ماسک به همین دلیل آن را نه به طور مشابه مجاز کسب و کار در سراسر کشور به باز باقی می ماند با دستورالعمل های مشابه? در همین راستا اگر هواپیما در کابین حاضر نیست بی خطر عفونت به علت تصفیه هوا, چرا می تواند به کسب و کار نیست باز که اتخاذ معادل پیشرفته تصفیه هوا?

از جمله سوالات عمومی ممکن است بپرسید که آنها به عنوان تلاش برای تفسیر دولت به ظاهر متناقض مشاوره.

به عنوان برخی از صاحبان کسب و کار هستند و آمریکا برای بازگشایی در سرپیچی از دستورات دولت در حالی که دیگران علنا مشتری جلب کردن خود ممنوع reopenings بدون نتیجه و مقامات دولتی دست انداختن بسیار مستند سفارشات آنها در اجرای عمومی آن است که هیچ جای تعجب است که به طور فزاینده ای تقسیم بیش از خود دولت همه گیر پاسخ.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de