مرکزیت مذهبی آزادی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پس از ماه گذشته زمانی که مقامات دولتی در تمام سطوح شروع به مستقیم آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از حوادث مربوط به بیش از 10 نفر ماندن در خانه و سرپناه در محل تجمعات عمومی متوقف شده است و بدون سر و صدا و یا هیاهو. کافه ها و رستوران ها سالن های تئاتر و کنسرت و سالن و حتی ورزش حرفه ای به سرعت و بی سر و صدا بسته خود را درب خاموش کردن چراغ های خود را و ارسال کارکنان خانه برای مدت. در مقابل تلاش برای جلوگیری از مؤمنان از جمع آوری به عبادت را باعث جنجال فراهم می کند که یک یادآوری هر دو از تداوم عدم تحمل مذهبی و از مرکزیت مذهبی آزادی به آمریکا قانون اساسی دولت است.

در اواخر ماه مارس شهردار نیویورک, بیل د Blasio عناوین ساخته شده با تهدید به شاتر خانه عبادت. “هر کس دستور داده شده است که اگر آنها را عبادت خدمات در رفتن آنها را به مقامات این جماعت و به آنها اطلاع داد که آنها نیاز به متوقف کردن خدمات و پراکنده است.” اگر وفادار مطابقت ندارد شهردار de Blasio هشدار داد, مقامات شهر “را به اقدام اضافی به نقطه جریمه و به طور بالقوه بسته شدن ساختمان به طور دائم.”

به عنوان RCP تحریریه سوزان Crabtree گزارش “نبود خیلی ممنوعیت تجمعات مذهبی که زحمت رهبران معنوی. بسیاری از کلیساها, کنیسه ها و مساجد در حال حاضر مطیع قوانین مشابه با هدف مسطح همه گیر منحنی قرار دادن در محل در سراسر کشور. اما تهدید بسته شدن کلیساها و دیگر گروه های مذهبی برای همیشه موجب بزرگترین میکند.”

شهردار de Blasio بود که نه تنها مقام دولتی به rile مذهبی با بیش از قدرت خود را. در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم و در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Witmer نیز به طور مستقیم هدف قرار مذهبی تجمعات تحریک واکنش قوی در دفاع از آزادی مذهبی. در Louisville, Ky., یک دادگاه فدرال تا به حال به مرحله به منع شهردار از unconstitutionally ممنوعیت یکشنبه عید پاک رانندگی در خدمات کلیسا در حالی که اجازه مشابه تسهیلات برای رستوران ها و فروشگاه ها مشروب.

برای توضیح متعدد درگیری بین مقامات و دین در مقابل سویفت پذیرش از موسسات ناهار خوری هنر مراکز ورزشی و مسابقات با الزامات از COVID-19-امریکا آن است که مفید به نوبه خود به قانون اساسی است. آمریکا اسلام سیاسی نظر نمی دین به عنوان یک فعالیت در میان تمام بقیه قابل تحمل سازگار با حقوق دیگران. قانون اساسی پیمان آزادی مذهبی در یک موقعیت برتری قرار دادن آن در سر لایحه حقوق, برای اولین بار از چندین آزادی های برشمرده شده در متمم اول قانون اساسی.

توسط چرا یک منشور از دولت است که حول محور آزادی های فردی و محدود دولت مشورت چنین افتخاری در دین است ؟ و به همین دلیل بیش از دو قرن بعد و در یک قطعا بیشتر سکولار سنی باید شهروندان احترام است که موسس داوری ؟

یک جفت از مقالات در امور ملی’ موضوع بهار ارائه می دهد پاسخ. در “آزادی مذهبی و مشترک خوب”William J. Haun استدلال می کند که آزادی مذهبی در خدمت منافع عمومی به دلیل آن را “یک پیش نیاز به, و خدایی از خود دولت است.” در “جنگ پروکسی بیش از آزادی مذهبی” با این حال رایان اندرسون هشدار, “[w]e در حال درخواست بیش از حد از آزادی مذهبی در انتظار آن بود و ما تنها پاسخ” به انواع تهدیدات معاصر به آزادی و دموکراسی در امریکا است. بین آنها دو مقاله نشان می دهد که در حالی که آزادی مذهبی یک پیش شرط برای حفظ طیف گسترده ای از حقوق اساسی امنیت دادخواهی و درخواست تجدید نظر به قانون اساسی تشریفات به تنهایی کافی نیست برای پشتیبانی کردن از اصول گرامی توسط مردم با ایمان است.

مشاوره برای Becket صندوق برای آزادی مذهب Haun آثار این دیدگاه که دین ضروری است به خوبی در یک جامعه آزاد به جیمز مدیسون 1785 “یادبود و تعرض علیه مذهبی ارزیابی.” در مخالفت با لایحه در مجلس قانونگذاری ویرجینیا به اعمال مالیات برای حمایت از آموزش مسیحیت, Madison, پس از جان لاک استدلال کرد که دین یک “حق unalienable.” درست است unalienable چرا که وظیفه یک مدیون به خدا قبل و بالاتر از وظایف سیاسی جامعه و از آنجا که رضایت بخش ترشحات از وظایف دینی را نمی توان وادار بلکه باید انجام شود بر اساس “عقل و اعتقاد.”

با حفاظت از unalienable حق آزادی مذهب در قانون اساسی دولت در خدمت نه تنها دین بلکه سیاست معتقد Haun: “حصول اطمینان از فضا برای تحقق مذهبی تعهدات پایدار را فراهم می کند محدودیت قدرت دولت — و نه صرفا به آشکار ‘انتخاب’ یا ‘self-expression’ اما برای انجام وظایف.”

اما این فرصت را تضمین نمی کند تحقق است. به انجام وظایف — بدهکار نه تنها به خدا بلکه به خانواده و دوستان و جامعه و کشور نیاز به ورزش از فضائل. در 1796 آدرس خداحافظی رئیس جمهور جورج واشنگتن به بیان مشترک تاسیس دوران محکومیت است که دین یک رئیس منبع فضائل که حفظ جوامع رایگان.

Haun می افزاید که در 19th قرن Tocqueville استدلال در “دموکراسی در امریکا” که دین در ایالات متحده ساخته شده متمایز سهم به سیاست مقابله بسیار رذیلت است که لیبرال دموکراسی تمایل به تشویق. در دادن شهروندان عرض جغرافیایی گسترده ای برای مدیریت امور خود و با تشویق افراد به خود را به عنوان کمتر قادر به از هر کس دیگری به تصمیم می گیرید که چگونه بهترین به دنبال شادی لیبرال دموکراسی می تواند از بند باز کردن خود زیاده احساسات و emancipate تخیلی — و dystopian — توهمات. با تاکید بر وظیفه — حداقل نه در کتاب مقدس بر اساس وظیفه و احترام به حیثیت ذاتی هر فرد — دین در امریکا کمر در احساسات رشته تخیل نگه می دارد و شهروندان آگاه از مسئولیت است که همراه با حقوق است.

چند لایه قدردانی از نحوه آزادی مذهبی تقویت لیبرال دموکراسی می نویسد: Ryan Anderson, مارس وادار برخی از فعالان توانیم بیش از حد آن در فرهنگ عمومی و بحث های سیاست. “این مهم است که تشخیص مناسب محدودیت های مذهبی-آزادی استدلال او توصیه می کند “نه به این دلیل کسانی که استدلال don’t run deep اما دقیقا به این خاطر انجام می دهند.”

یک محقق ارشد در آمریکا اصول و سیاست های عمومی در بنیاد میراث تدریس همکار در فکر اجتماعی در دانشگاه دالاس اندرسون معتقد است که در سال های اخیر فعالان را فشرده و مجادلات در مورد سقط جنین و پیشگیری از بارداری به پرونده های حقوقی در مورد آزادی مذهبی. او معتقد است که این کار در هزینه از “پرداختن اساسی اخلاقی بحث که در واقع تقسیم ما در فرهنگ جنگ است.”

به عنوان یک حقوقی استراتژی اندرسون تنش تمرکز بر آزادی مذهبی صدا است: “در فرهنگ حقوقی است که در آن یک بارداری دستور وجود دارد که در آن [عالی] دادگاه اعلام کرده است که به حق در قانون اساسی برای پیشگیری از بارداری و سقط جنین استدلال حقوقی که سهام خود را به زور در حقیقت زمینه ای اخلاقی استدلال شانس کمی برای موفقیت است.”

غلظت در دادخواهی ساخته شده در اطراف مذهبی, آزادی, اما, این است که یک استراتژی دفاعی است که نشان دهنده ضعف ایمان مذهبی و از دست دادن درک در مورد ارتباط بین دین و دولت محدود. “یک قرن 21 مورد آزادی مذهبی به رسمیت شناختن شرایط منحصر به فرد از مذهبی مؤمنان و اخلاقی سنت در زمان ما” مشاهده اندرسون. در حالی که در تاسیس دوران خوبی از دین در نظر گرفته شد و بحث حول اینکه آیا ایمان و عبادت باید داوطلبانه امروز فرض بر این است که ایمان و عبادت باید داوطلبانه و بحث حول اینکه آیا دین خوب است. در نتیجه حفظ اندرسون “در زمان ما به ویژه در مورد آزادی مذهبی باید بخشی از یک بزرگتر عمومی استدلال و از حقایق اساسی است که افراد مذهبی به دنبال دفاع و پیشبرد.”

به عنوان جهانی همه گیر وادار ایالات متحده برای محافظت از آزادی در دراز مدت با اتخاذ کوتاه مدت اقدامات اضطراری است که محدود کردن آزادی بسیار مهم است باقی می ماند و آگاه از قانون اساسی اختیارات و محدودیتها و اهداف. دوره نقاهت قدردانی از مرکزیت مذهبی آزادی به آمریکا قانون اساسی دولت — و به طیف گسترده ای از حقوق است که این قانون اساسی رئیس ماموریت ایمن سازی — در خدمت ما منافع دراز مدت در حفاظت از آزادی است.

پیتر Berkowitz است مدیر وزارت امور خارجه سیاست برنامه ریزی کارکنان و عضو گروه کمیسیون Unalienable حقوق. او در مرخصی از موسسه هوور دانشگاه استنفورد که در آن او است و نی نی و دایان Taube ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im