در مورد بازگشت به کار

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن غرایز شده اند به مراتب برتر به جرم دولت مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که به درجات مختلف به نظر می رسد که هر دو دستور کار خود بودند آمادگی و یا به دام افتاده بودند در یک بوروکراتیک طرز فکر است که آنها مانع از پرداختن به بحران است. این مسائل از آنجا که ما در حال شرکت در یک full-بویژه بحث بیش از زمانی که به re-open اقتصاد ایالات متحده. در اینجا عقل سلیم مورد برای انجام آن در پایان ماه آوریل است.

ما اجازه نمی تواند کامل باشد دشمن خوب است. ما در مجموع مستند در حال حاضر و نه می کند که حتی به نظر می رسد ممکن است. ضرورت مدرن زندگی اقتصادی از جمله داخلی و بین المللی سفر و تجارت بین ایالتی متوقف نمی حتی در طول یک بیماری همه گیر. آمریکایی ها در خارج از کشور و حتی کسانی که از کشورهای با ویروس مانند چین و ایتالیا خواهد بود با سفر به ایالات متحده و سفر در سراسر کشور. رئیس جمهور تصمیم به بستن مرز به خارجی ها از کشور چین در اواخر ماه ژانویه و بعد از آن اروپا ساخته شده است یک تفاوت چشمگیر. همراه با ملی ما تلاش در اجتماعی فاصله آنها طراحی شده برای پایان دادن به گسترش ویروس آشکار اما به اطمینان حاصل شود که کسانی که قرارداد این بیماری نمی پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی. که رویکرد به نظر می رسد به کار کرده اند و آنچه از چالش های ما در طول چند هفته آینده خواهد شد بسیار ساده تر به آدرس به دلیل آن است.

ما در حال حاضر می دانم که به اندازه کافی برای قضاوت در مورد تهدید این ویروس جدید به شمار. تهمت بود برای انتقاد از اوایل مقایسه آن را به آنفولانزای فصلی که بین 12,000 60,000 آمریکا زندگی می کند در هر سال بسیاری از آنها افراد با سیستم ایمنی بدن و دیگر شرکت morbidities. اگر چه ووهان فشار نیست آنفلوآنزای فصلی – آن را بیشتر مسری برای یک چیز – آن کشندگی ممکن است قابل ملاحظه ای متفاوت از آنفولانزا. ما هنوز نمی دانند که تا حدودی به دلیل چین و فریب در مورد آنچه که قرار بود در ووهان به رهبری ایالات متحده سیاستگذاران به این درمان را به عنوان یک کاملا متفاوت بیماری مبادا گرفتار شود به طور کامل پا به حالت صاف.

سوم به عنوان غم انگیز آن را به عنوان است برای خانواده ها با عزیزان قطع این کروناویروس جدید, ما می توانیم را قرنطينه دائمی راه زندگی در این کشور است. ما آمریکایی ها نه تنها معتقدم که در زندگی دارند در زندگی خوب است. پدران ما جنگیدند و جان خود را برای آزادی. رایگان مردان و زنان به شکل از چگونه به مقابله با مشکل همه گیر. آمریکایی ها را به خانواده ها به منظور بالا بردن کلیساها برای شرکت در بازی های لیگ کوچک به کسب و کار را اجرا کنند. ما می توانیم و اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ما حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس. همه چیز به عنوان ساده به عنوان ماسک یک بار به عنوان به عنوان بی اثر و یا معکوس توسط دولت ما کارشناسان ثابت کرده اند موثر در کره جنوبی و ژاپن است.

اگر در هر زمان جدید پاتوژن پدیدار ما تعطیل اقتصاد تا زمانی که ما یک واکسن به عنوان برخی از آنها در حال حاضر پیشنهاد وجود دارد نمی خواهد از حد از یک کشور باقی مانده است. ما را تبدیل به گروگان ها نه تنها به کوچک ویروس اما به هر کسی که از بند باز کردن آنها را در برابر ما به صورت ناخواسته و یا عمدا.

اگر ما به باقی می ماند برجسته اقتصادی و قدرت نظامی بر روی زمین قادر به دفاع از آزادی ما باید به باقی می ماند یک ثروتمند ملت است. هر روز که می رود با این کشور تعطیل ما درگیر شدن در یک رادیکال آزمایش در مهندسی اجتماعی, نه به ذکر است abrogation از آزادی های تضمین شده در قانون اساسی است. ما در حال بازتعریف سطح قابل قبول از بدهی های ملی و مداخله دولت در اقتصاد ملی است. حتی در دنیای فانتزی مرکزی از بانکی که در آن پول ایجاد شده است از هوا نازک وجود دارد باید در یک حد است. هر کسی می تواند شک و تردید است که تنها دلیل ما قادر به شرکت در این بی سابقه ای خاموش است که ما تا به حال اقتصادی و مالی توانایی انجام این کار? اما ما به خطر بیافتد سلامت اقتصاد قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و کسب و کار.

در این روند ما را در معرض یک نقص در ملی ما پاسخ سیستم است که باید رسیدگی شود. یعنی کارشناسان تا به حال آن را اشتباه به عنوان آنها اغلب فراموش. دولت های پزشکی حرفه ای اشتباه ویروس misspoke در مورد آن در رسانه ها و تضعیف رئیس جمهور. در ابتدا پس از گرفتار شدن پا به حالت صاف آنها overcorrected و باعث وحشت و سردرگمی در حالی که اصرار دارد که تنها انتخاب ما بود مخرب اقتصادی shutdown. پس از راه اندازی وجود دارد مکانیسم را به عموم بازگشت از آستانه کل مستند مبادا تصور می شد که رئیس جمهور بود و طرفدار اقتصاد بیش از زندگی انسان است. در آینده وجود دارد به یک سیستم بهتر از تست و پاسخ که قرار نیست ما رهبران ملی در این موقعیت.

در نهایت با توجه به اینکه زندگی بر روی خط هستند, اجازه دهید ما را امتحان کنید درمان های خانگی است که ممکن است کار می کنند. به عنوان ما در حال جنگ هستند و ما می رویم به انجام بهترین های ما. قدرتمند, دارو هیدروکسی کلروکین استفاده می شود که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین به نظر می رسید به دستگیری این ویروس در مراحل اولیه با توجه به پزشکان که سعی درمان های تجربی در مقیاس کوچک در کالیفرنیا و فرانسه است. اگر چه دکتر Anthony Fauci و پزشکی ایالات متحده ایجاد تردید دارند رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به فشار رو به جلو با رویکرد درمانی. اگر غرایز خود ثابت هستند حق تاریخ است که به احتمال بسیار زیاد به رکورد است که این تصمیم به عنوان مهم به عنوان بسته شدن پروازها از چین است.

در همین حال رسانه های متمرکز بر عدم وجود هواکش به عنوان اگر این نوعی از درمان است. در آن زمان یک بیمار است که انتوبه شانس زنده ماندن بسیار کم است. همچنین شکست تحقیرآمیز از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حتی تولید قابل اجرا coronavirus آزمون نشان می دهد توصیه های آن باید با استقبال بیش از یک کمی شک و تردید.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بسیج ملت در طول این shutdown. اما هنوز هم وجود دارد بیشتر به عنوان بیشتر آمریکایی ها قطعا می میرند و نه تنها در این فاصله در نیویورک و دیترویت و نیواورلئان. و یک حساب با چین است که قطعا در ترتیب زمانی که بحران گذشته است. در عین حال اجازه دهید ما آماده شدن مردم این کشور به راه اندازی مجدد موتور بزرگ آمریکایی تجارت و نوآوری است. اجازه دهید آنها را بخشی از راه حل است. آن است که بعد از همه ،

Brian T. کندی رئیس این کمیته در حال حاضر خطر: چین رئيس جمهور از استراتژی آمریکا و یک عضو ارشد کلرمونت موسسه. او را دنبال کنید در توییتر @BritravKennedy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im