دولت دبیر و خبرنگار: مثل

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اخیر kerfuffle بین وزیر امور خارجه مایک Pompeo و رادیو عمومی ملی را Mary Louise کلی فراهم می کند فرصت مناسبی برای نقد و بررسی قوانین از جاده ها وقتی که می آید به تعامل با رسانه ها است. روشن است و نه فقط از این حادثه که منابع و اصول را تبدیل به نا آشنا با هنجارهای اگر آنها تا به حال آنها را می دانستند. و برای رسانه ها یک یادآوری است که هرگز یک ایده بد است. حرکت صعودی است که با پیوستن نزدیک تر به قوانین هر دو طرف ممکن است کمک های خود را ایستاده با مردم است که متاسفانه یک نمایش کم نور از هر دو انتخاب های ما مقامات و رسانه ها.

اصول

“محرمانه” است بیش از حد مورد استفاده و سوء استفاده عبارت است. این بدان معنی است که هر گونه اطلاعات شما را از یک off-the-record conversation است که فقط. اطلاعات و منبع نمی تواند علنا استفاده می شود و یا تکرار شود. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تعقیب یک داستان اما برای استفاده از اطلاعات شما آموخته شده در یک “رکورد” مکالمه شما را مجبور به پیدا کردن یکی دیگر از منبع.

علاوه بر این هر دو طرف باید به توافق برسند به ترتیب. فقط به خاطر اینکه یک طرف می گوید یک مکالمه و یا بخشی از یک گفتگو ثبت—و آن است که تقریبا همیشه منبع یا موضوع مصاحبه که درخواست آن را—نه منظورم این گفتگو ثبت. و واژه “محرمانه” باید مورد استفاده قرار گیرد. “فقط بین ما” و یا “من و تو” است و نه محرمانه. اگر از شما خواسته شد به “خاموش کردن ضبط” خبرنگار باید مثبت توافق برسند. اگر خبرنگار ندارد و سپس گفتگو است نه محرمانه است; آن است که در تاریخ ثبت است. ممکن است که این اتفاقی است که در مورد وزیر Pompeo را پس از مصاحبه نشست با مری لوئیس کلی; Pompeo خواسته یا گفته های خود را پس از مصاحبه گفتگو شد رکورد اما او موافقت نکرد مثبت است. عدم واکنش در چنین شرایطی به این معنا نیست توافق.

قوانین جاده

“رکورد” سطح از اسناد هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد و تحت این شرایط:

  • به داد یک خبرنگار. این یک ارزان ترفند ناعادلانه و استان از افرادی که اعتماد به نفس کمی در اعتقادات خود. اگر شما می خواهید برای گفتن یک خبرنگار شما فکر می کردند که کار بد در یک داستان و یا مصاحبه به آنها بگویید به طور مستقیم. بدون نیاز به نفرین, سوال, هوش خود را و یا آنها را تهدید می کند. استفاده از حقایق است. این کار خیلی بهتر در پایان.
  • برای به اشتراک گذاشتن شایعات در مورد حریف رقیب و یا هر کسی که برای ماده. در حالی که این فشار ممکن است مانند این استفاده کردن رکورد این حوزه ضعیف است. ترک چنین بحث به شایعات.
  • به بوته منفی بذر مورد حریف—سیاسی شرکت و یا هر کسی. دوباره این حوزه ضعیف است. البته این را یک خبرنگار کار سخت تر اما پس از آن باشد.

در این دو سناریو آن است که می گویند این اطلاعات نمی تواند به اشتراک گذاشته شود. این باید انجام شود در پس زمینه و یا پس زمینه عمیق (پایین را نگاه کنید برای تعاریف). این باعث می شود آن را کمتر به احتمال زیاد اطلاعات ساخته خواهد شد تا در صورت وجود برخی از انتساب به آن است.

چه “رکورد” سطح از اسناد باید مورد استفاده قرار گیرد:

  • اگر یک خبرنگار است اطلاعات شما می دانید که به غلط شما می توانید و باید به او هشدار می دهند و یا او را در برابر چاپ و یا انتشار این اطلاعات. بگویید این خبرنگار که چرا.
  • اگر یک خبرنگار است که به دنبال اطلاعات به طور گسترده اطلاع رسانی یک داستان—نه به منبع اطلاعات اما برای ارائه یک متن توضیح یک فرایند توصیف چگونه تصمیم گیری های دریافت شده و یا چیزی مشابه. این اطلاعات خبرنگار می توانید استفاده کنید اما به عنوان خود را.

دیگر ترتیبات برای بحث بین رسانه ها و منابع:

در پس زمینه

  • این اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا به نقل از بازنویسی کرد. تنها شرط این است که منبع نمی تواند به طور مستقیم شناسایی شده است. معمولا این منابع مشخص و موقعیت خود را—مانند سابق so-and-so—اما ماهیت دقیق این اسناد است که مذاکره بین منبع و خبرنگار.

در پس زمینه

  • این اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور کلی بازنویسی کرد اما نه به نقل از به طور مستقیم. در حالی که این شرط این است که این منبع به طور مستقیم شناسایی سطح جدایی از منبع توسط یک لایه پایین از پس زمینه. معمولا منبع توضیح داده شده است به عنوان کسی که با آگاهی از این وضعیت به این تصمیم ساز و یا گاهی اوقات در اسناد نوشته شده است به عنوان کسی که مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است. اما مانند پس زمینه آن است که مذاکره و توافق.

در رکورد

  • نمی تواند روشن تر است. هنگامی که شما را در آنچه به شما می گویند این است که دائم در نام خود را. شما نمی توانید هر چیزی را شما نمی توانید تغییر وضعیت ارسال مکالمه.

نوشته قوانین ساده هستند. در عمل بسیار است. همه ما خواهد بود به خوبی در خدمت به نقد و بررسی آنها و انجام بهترین های ما به زندگی با آنها. سیاست به اندازه کافی دشوار است.

William A. پیرس رسانه ها مربی و جانباز 30 ساله از واشنگتن روابط رسانه ای. او شده است یک سخنگوی دو نفر از اعضای کنگره دو روسای جمهور پیشین کابینه, وزیر بهداشت انجمن تجارت و APCO مشتریان در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de