تگزاس تشکر. کی گرنجر برنده اولیه پس از حزب چای-سبک حمله

تگزاس تشکر. کی گرنجر ترین ارشد جمهوری خواه زن در خانه پشت سرگذاشته رقابتی چالش اصلی سهشنبه, شکست سابق tech اجرایی کریس پوتنام.

گرنجر یکی از دو تگزاسی مبارزه برای بقا در روز سه شنبه شرکت کنند ، دیگر دموکرات هنری Cuellar در 28 منطقه که در مواجه با چالش از یک وکیل مهاجرت که پس از زندانی برای او.

گرنجر بود که منجر پوتنام 59 درصد به 41 درصد زمانی که آسوشیتد پرس به نام منطقه 12th توافق اولیه با 84 درصد از حوزه گزارش.

او تا به حال حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد او برای 13th مدت که به احتمال زیاد به او کمک کرد تا با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده خود در منطقه با 30 امتیاز و چهار سال پیش. شهردار سابق Fort Worth گرنجر نیز شناخته شده به ترکیبات و ساخته شده است شهرت برای ارائه هزینه های دولت به منطقه و حمایت از کارفرمایان بزرگ از جمله دفاعی و هوافضا غول لاکهید مارتین.

پوتنام که خدمت در کالیویل شورای شهر است که خارج از منطقه 12th حال راه اندازی یک حزب چای به سبک چالش به گرنجر. او محور بسیار از نقد خود را در نقش او در هزینه های دولت. او بالای جمهوری خواه در خانه با نفوذ تخصیص بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de