“سخت ترین رای او شده است در تخصیص بودجه اسکناس در چیزهایی که رئیس جمهور می خواست پس از او قطع بودجه به توافق گفت:” کول عضو در کار HHS-آموزش و پرورش تخصیص فرعی. “بنابراین به حمله برای رای دادن به آنچه از شما خواسته شد به رای برای رئیس جمهور, دلیل این که شما در حال حمایت از رئیس جمهور فقط مسخره است.”

کول رئیس سابق ملی جمهوری خواه کنگره گفت: CQ رول تماس بگیرید که خانه جمهوریخواه رهبری متمرکز شده است گرنجر انتخاباتی و مطمئن شوید که او همه کمک های مالی او نیاز دارد.

“کی رک و پوست کنده شده و فوق العاده سخاوتمندانه به NRCC پس از مبارزات انتخاباتی او حساب احتمالا پایین تر از آن به طور معمول خواهد بود. بنابراین کاملا چند از ما رفته اند به بت قرار داده و منابع اضافی وجود دارد” کول گفت.

کول نمی دانم از هر برنامه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس یا اعضای رهبری به مبارزات انتخاباتی در منطقه جلوتر از اولیه. اما او گفت: اگر او ساخته شده است که درخواست آنها می شود به احتمال زیاد به توافق برسند.

“گاهی اوقات اگر شما مورد حمله توسط یک خارجی آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است را به یک دسته از خودی وجود دارد برای کمک به. اما من فکر می کنم او به همه کمک او نیاز به خارج از تگزاس هیئت که بسیار بسیج به حمایت از او” کول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de