تگزاس اولیه runoffs به تعویق افتاد تا ماه ژوئیه به دلیل coronavirus

تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت جمعه اعلام کرد او را به عقب راندن دولت اولیه runoffs از 26 ماه مه تا ژوئیه 14, پیوستن به یک رشد تعداد متحده به تعویق انداختن انتخابات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این حرکت افزایش اولیه مبارزات در کشت رقابتی کنگره نژادها از جمله دموکراتیک مسابقه به انتخاب یک رقیب به اصطلاح جمهوری خواه ایالت John Cornyn. با هیچ نامزد دریافت بیش از 50 درصد از آرا را در این ایالت مارس 3 اولیه بالا دو نامزد دموکرات MJ Hegar و رویس غرب پیشرفته را نشان می دهد.

از نه خانه نژادها در تگزاس که در داخل انتخابات با ناتان L. گونزالس به عنوان نرخ رقابتی پنج ویژگی اصلی runoffs.

زودتر جمعه تگزاس از حزب دموکرات واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان واجد شرایط برای رای دادن توسط پست الکترونیکی-در رای گیری. حزب استدلال کرد که به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای که در حال حاضر در دسترس برای غیر فعال رای دهندگان دیگران در مورد این ویروس همچنین باید قادر به آنها را دریافت.

“ما باید همه چیز را ما می توانیم برای تضمین دسترسی به صندوق های رای برای افرادی که تمرین های اجتماعی فاصله و خود quarantining” گفت: دولت رئیس Gilberto هینجسا. “زمان قانون می گوید شما می توانید-با-ایمیل اگر شما غیر فعال هستند و ما معتقدیم COVID-19 قرار می دهد سلامت همه ما در خطر است. این طرح دعوی در دادگاه اجازه خواهد داد که هر کسی که نمی خواهید سلامت خود را به خطر و یا خانواده خود را در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس برای رای دادن از طریق پست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im