تگزاس دموکراتیک Rep. هنری Cuellar جان سالم به یک چالش اصلی از سمت چپ را شکست 26 ساله وکیل مهاجرت جسیکا کیسنرس که تا به حال یک بار زندانی برای او.

Cuellar بود که اولین انتخاب شد در سال 2004 است که به عنوان یکی از محافظه کار دموکرات ها در مجلس و یکی از آخرین باقی مانده حزبی اعضای مخالف سقط جنین. کیسنرس تایید شد توسط کشت و مشخصات بالا دموکرات ها و لیبرال از جمله امیلی لیست که پشت زن دموکرات که در حمایت از حق سقط جنین.

با 99 درصد از حوزه گزارش Cuellar بود که منجر کیسنرس 52 درصد به 48 درصد زمانی که آسوشیتد پرس به نام در این مسابقه در روز یکشنبه است.

Cuellar خواهد بود به شدت مورد علاقه را به نفع خود یک نهم اصطلاح در ماه نوامبر با توجه به این که هیلاری کلینتون انجام شده خود را 28th منطقه که هم مرز مکزیک و امتداد به سن آنتونیو حومه با 20 امتیاز در سال 2016. در داخل انتخابات با ناتان L. گونزالس نرخ مسابقه جامد دموکراتیک است.

مترقی گروه عدالت دموکرات ساخته شده Cuellar اول آن سال 2020 هدف قرار داده و تبلیغات در روزنامه های محلی به دنبال یک نامزد. گروه حمایت کرده بود نیویورک از حزب دموکرات Alexandria-Ocasio-کورتز در او ناراحت 2018 پیروزی بر خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس یوسف کراولی. کیسنرس’ دبیرستان تایپ معلم آگهی دیدم و او را تشویق به اجرای کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im