تگزاس میدان نبرد شکل می گیرد پیش از سال 2020

در دیگر مسابقه دموکرات ها را مجبور به صبر کردن تا زمانی که ممکن است برای تصمیم گیری خود را نامزد.

در 2 منطقه هوستون وکیل و o’rourke مشاور سیما Ladjevardian و نیروی دریایی جانباز الیسا Cardnell را برای نامزدی حزب دموکرات را در ایران با تشکر. دانیل Crenshaw. 85 درصد از حوزه گزارش Ladjevardian بود که منجر Cardnell, 47 درصد به 31 درصد زمانی که AP ساخته شده تماس بگیرید.

با وجود شایعات او را بازنشسته ایران در کنگره مایکل McCaul است دوباره در حال اجرا در منطقه 10. وکیل مایکل سیگل 2018 دموکراتیک نامزد برگزار شد که جای تعجب McCaul فقط یک 4-نقطه پیروزی دو سال پیش پیشرفته به رواناب در برابر پزشک Pritesh گاندی. با 89 درصد از حوزه گزارش سیگل بود که منجر گاندی 44 درصد به 33 درصد زمانی که AP به نام در این مسابقه است. گاندی به حمایت از 314 اقدام یک گروه که پشت نامزدها با بنیادی پس زمینه و او به پایان رسید پیش از وکیل شانون Hutcheson که تا به حال امیلی لیست تایید شده.

در 31 منطقه جولان تشکر. جان کارتر نیز دموکراتیک هدف پس از Hegar نزدیک به شکست او دو سال پیش. اما با Hegar در حال اجرا برای سنا به جای این سال دموکرات ها کمتر خوش بینانه در مورد شانس خود را این بار در اطراف. کریستین مان که از دست رفته به Hegar در سال 2018 اولیه و دانا امام یک مهندس کامپیوتر خواهد شد رقابت در انتخابات را در کارتر. مان به رهبری امام 35 درصد به 31 درصد زمانی که AP به نام نژاد با 60 درصد از حوزه گزارش.

باز صندلی است که می تواند تلنگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im